Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Lyn @ 2017 01 21, 19:25)
Gal kas turit cia LT uzsilikusias mergaitiskas basutes 23/24 dydzio. Reikia i darzeli

Aš jums siūliau naujas. Ar netiko- nepatiko, ar negavot žinutės į az?
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2017 01 22, 01:58)
Aš jums siūliau naujas. Ar netiko- nepatiko, ar negavot žinutės į az?

Negavau blink.gif aplamai cia pas mane tik streikuoja zinutes, jau ne pirma karta pastebiu. Pakartokit prasau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 22 sausio 2017 - 07:59
Prijungciau pora norinciu prie Amazon.it. Vilnius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 22 sausio 2017 - 08:40
Gal kas perka amazon fr is vilniaus. Man reikia lengvos prekytes, prisijungciau
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif gal dar kas is vilnieciu pirks venteje Garvalin ir prijungtu? ax.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gifgal dar kas is vilnieciu pirks venteje Garvalin ir prijungtu? ax.gif

Galiu prijungti, bet prekiu ten jau nera praktiskai....

Atsakyti
Ar perkat iš feelunique kvepalus? Ar nebūna kokių nesusipratimų? Ta prasme originalūs ir saugiai atkeliauja? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2017 01 22, 11:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ssimonyte" data-cid="71380316" data-time="1485069385"><div><p>Labas rytas vartotojo įkelta nuotraukagal dar kas is vilnieciu pirks venteje Garvalin ir prijungtu? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Galiu prijungti, bet prekiu ten jau nera praktiskai....</p>

Imete dar basuciu kur vakar sekiau smile.gif rasau i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2017 01 22, 07:58)
Negavau blink.gif aplamai cia pas mane tik streikuoja zinutes, jau ne pirma karta pastebiu. Pakartokit prasau


Aš ir kai gaunu naują žinutę, dažnai nerodo, kad gauta nauja, rodo 0 ir tiek, kartais netyčia el. pašte pamatau, kad gauta nauja a.ž.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2017 01 22, 11:28)
Aš ir kai gaunu naują žinutę, dažnai nerodo, kad gauta nauja, rodo 0 ir tiek, kartais netyčia el. pašte  pamatau, kad gauta nauja a.ž.

Ir man taip vakar buvo. Bet Is stiklo jokios zinutes zinutese nera
Atsakyti
Gal kas krepsiuke turit pagavusius 23 d batuku ar basuciu mergytei ax.gif
Atsakyti
Gal žinot iš kur parsisiųsti spalvotus choker? smile.gif
Atsakyti