Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Dziugile @ 2017 01 22, 11:18)
Ar perkat iš feelunique kvepalus? Ar nebūna kokių nesusipratimų? Ta prasme originalūs ir saugiai atkeliauja? Ačiū 4u.gif

Nagi, pabandom dar kartą pasikartoti su klausimu- gal vis tik kas nors atsakys, nes tas pats klausimas ir man rūpi.
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2017 01 22, 15:51)
mergaites, o kaip aplamai marc o"polo pinigines? gal kas turi?

siaip nei man, nei vyrui kaip ir nereikia siuo metu. bet gal paimt tokia kaina...?

pirkau vasarą iš vente. man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fitzy @ 2017 01 22, 16:00)
pirkau vasarą iš vente. man patinka smile.gif

Aš prisijungčiau jei persiųstumėt.Gal tą paskutinę iš nuorodos turit krepšely?
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2017 01 22, 10:18)
Ar perkat iš feelunique kvepalus? Ar nebūna kokių nesusipratimų? Ta prasme originalūs ir saugiai atkeliauja? Ačiū 4u.gif

Dėl originalumo nežinau, kvepalų nepirkau, nes kiek žiūrėjau, DE, IT, FR mano išsirinkti kvepalai visad būna pigesni nei feelunique, bet dėl kitų prekių galiu pasakyti tik tiek, kad iš feelunique keliauja į LT paprastu paštu. Pas mus su paštu problemos... lapelių neneša, siuntinių taip pat. Buvo atvejis, kai mano feelunique prekė grįžo atgal pas pardavėją,nors vaikščiojau ne kartą į paštą ir prašiau patikrinti, ar dar negauta prekė. Tad dėl šventos ramybės dabar tiesiai į LT nesiunčiu, nusiunčiu į UK sandėlį, o paskui perveža į LT. Nors už siuntimą prisideda, bet žinau, kad nepasimes mūsų LT pašto klysteliuose.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 01 22, 16:58)
Nagi, pabandom dar kartą pasikartoti su klausimu- gal vis tik kas nors atsakys, nes tas pats klausimas ir man rūpi.


Sveiki,

Anksčiau gan nemažai esu iš FEELUNIQUE pirkusi kvepalų. Atėjo tikrai saugiai supakuoti, dėl orginalumo abejonių nekilo. Paskutinį kartą pirkau prieš kokius 2 metus 4u.gif
Tokia mano patirtis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasamal: 22 sausio 2017 - 15:07
QUOTE(Vi_ktorija @ 2017 01 22, 16:03)
Dėl originalumo nežinau, kvepalų nepirkau, nes kiek žiūrėjau, DE, IT, FR mano išsirinkti kvepalai visad būna pigesni nei feelunique, bet dėl kitų prekių galiu pasakyti tik tiek, kad iš feelunique keliauja į LT paprastu paštu. Pas mus su paštu problemos... lapelių neneša, siuntinių taip pat. Buvo atvejis, kai mano feelunique prekė grįžo atgal pas pardavėją,nors vaikščiojau ne kartą į paštą ir prašiau patikrinti, ar dar negauta prekė. Tad dėl šventos ramybės dabar tiesiai į LT nesiunčiu, nusiunčiu į UK sandėlį, o paskui perveža į LT. Nors už siuntimą prisideda, bet žinau, kad nepasimes mūsų LT pašto klysteliuose.

Dabar siunčia su sekimo nuoroda ir paskutinį sykį man atkeliavo gana greit - gal per 2 sav. Anksčiau eidavo 1-1,5 mėn. Jei neklystu, padidino sumą nemokamo siuntimo. 4u.gif
Atsakyti
Gal zalando kas perka? Prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
turiu pilną krepšį pablosky berniukam įvairių dydžių.
galiu palaikyti iki 17 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fitzy: 22 sausio 2017 - 16:36
QUOTE(Lyn @ 2017 01 22, 08:58)
Negavau blink.gif aplamai cia pas mane tik streikuoja zinutes, jau ne pirma karta pastebiu. Pakartokit prasau

Pakartojau. Patvirtinkite ar gavote
Atsakyti
QUOTE(Fitzy @ 2017 01 22, 17:34)
turiu pilną krepšį pablosky berniukam įvairių dydžių.
galiu palaikyti iki 17 val.

Gal ką turit 32-33 dydžio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2017 01 22, 17:48)
Gal ką turit 32-33 dydžio? ax.gif

taip. parašykit el. paštą, atsiųsiu krepšio kopiją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fitzy: 22 sausio 2017 - 16:54
QUOTE(Vi_ktorija @ 2017 01 22, 14:32)
Pasimoviau ant eilinio pirkėjo kvailinimo. Vakar Droge nusipirkau dantų pastos. Pakuotė visa vokiška, užrašai vokiški, na, galvoju, Drogas vokiškos produkcijos užsiveža, tad išbandysiu naują vokišką produktą. Šiandien renkantis prekes iš internetinės vaistinės, galvoju pagooglinsiu aš kas per dantų pasta. Deja, vokiečių pasauly tokios nėra... Dar įdėmiau pažiūrėjau, ant mano turimos pakuotės duotas internetinis adresas www.modum.BY, kuris mane nuvedė ne į Vokietiją, bet pas mūsų kaimynus baltarusius http://www.modum.by/....tv/wunderdent... bigsmile.gif

Priimsiu iki nemokamo siuntimo (100 EUR) vilnietes prie vokiškos vaistinės My Apozone https://my-apozone.d....pl?Sid=apozone
Nepersiunčiu.
Vaikiškas Umckaolabo: http://my-apozone.de...p...inder&Kc=00
Kneipp vonios aliejai https://my-apozone.d...p...Kc=00&Gban= ir kt.
El. p. Pirkinukas69@gmail.com

labai smalsu kiek sumokejote uz baltarusiska pasta smile.gif
Atsakyti