Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

gal kas nesenai pirko boots, man nebeleidzia apmoketi nei kortele nei paypal bandau siuntima per adreso nuoma. Vis gaunu pranesima kad uzsakymas atsauktas. Gal jau kas zino kaip pirkti kad neatsauktu uzsakymo ?:)

Atsakyti
QUOTE(giedrute_o @ 2018 04 03, 12:29)
<p>gal kas nesenai pirko boots, man nebeleidzia apmoketi nei kortele nei paypal bandau siuntima per adreso nuoma. Vis gaunu pranesima kad uzsakymas atsauktas. Gal jau kas zino kaip pirkti kad neatsauktu uzsakymo ?smile.gif
</p>

Per uk adresa nepavyksta man jau kokie 2 metai.
Atsakyti
QUOTE(giedrute_o @ 2018 04 03, 13:29)
<p>gal kas nesenai pirko boots, man nebeleidzia apmoketi nei kortele nei paypal bandau siuntima per adreso nuoma. Vis gaunu pranesima kad uzsakymas atsauktas. Gal jau kas zino kaip pirkti kad neatsauktu uzsakymo ?smile.gif
</p>

as pirkau pries pora sav. mokejau paypal. pirkau tukio adresu. praeita sav gavau. viskas ok buvo...
Atsakyti
QUOTE(jolmega @ 2018 04 03, 10:25)
Filmukas pateiktas net nerodo apie kampus biggrin.gif , todėl buvo labai įdomu sužinoti kokia patirtis smile.gif  Kvadratinis prie kampų gal ir prieina, bet apvalaus valymo principas man pasirodė geresnis. Ačiū, kad pasidalinote patirtimi 4u.gif


Jo, apvalus valo geriau. Aš kai skambinau užsisakyt, man iškart sakė imkit apvalų.
Papildyta:
QUOTE(D'esire @ 2018 04 03, 12:19)
Man idomu, kaip greitai jie valo unsure.gif  ar uztenka 1d visiems buto langams isvalyti.


Žiūrint koks butas smile.gif jei penhauzas su stiklinėmis sienomis, gali užtrukti biggrin.gif
Pas mane namas, pirmame aukšte vien langai beveik. Terasos kampinis langas 3 metrų aukščio ir 6 metrų ilgio (iš 5 atskirų rėmų), tada dar plius 5 didžiuliai langai, iš kurių 4 beveik 3 metrų aukščio. Keturiuose kambariuose po vieną didžiulį langą iš dviejų stiklų, tada dar langai pagalbinėse patalpose. Tai realiai per 7 val aš išsivaliau absoliučiai viską iš abiejų pusių. Valo jis greit, pernešinėt nuo vieno stiklo ant kito užknisa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2018 04 03, 11:41)
Idomu kaip isvalo nedidelius langus pvz istiklinto balkono?



Pas mane pagalbinėse patalpose yra tokių nedidelių siaurų, bet ilgų langų, tai visai gerai juos išvalė.

Aišku tik su robotu aš nenorėčiau valyt, man bent kartą metuose tokio generalinio prasiėjimo norėtųsi, kad rėmus nusivalyt iš lauko, kampučius visus. Bet šiaip tai geras pagalbininkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2018 04 03, 12:41)
Provincijoj nera

nežinau kokia provincija, bet pvz Utenoj buvau radus skelbimą, kad nuomoja
Papildyta:
QUOTE(al-ta @ 2018 04 03, 12:31)
Aš dėl to paties vis nerimstu smile.gif Gal kas užsakinėtų iš worldofsweets.de? Kaip suprantu, dabar daug kam akcija 50 proc. Nors šventės ir praėjo, bet gal kas norėtų pasilepinti ax.gif

ner kuo lepintis smile.gif nuolaidos tik velykiniam niekučiams, o toms prekėms, kurių reikia, jokių nuolaidų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 04 03, 13:47)
ner kuo lepintis smile.gif nuolaidos tik velykiniam niekučiams, o toms prekėms, kurių reikia, jokių nuolaidų  unsure.gif

Dabar pažiūrėjau, neblogai sumažėjo pasirinkimas verysad.gif Iš nuolaidų, kurių norėjau 2-ų nėra (išparduota). Net ir šokoladinio sirupo (nuolaidos nebuvo) nėra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 04 03, 15:47)
nežinau kokia provincija, bet pvz Utenoj buvau radus skelbimą, kad nuomoja
Papildyta:



Buvau ir as radusi toj pacioj Utenoj mirksiukas.gif , bet abonentas nepasiekiamas verysad.gif
Atsakyti
Gal kam ko reik is vokisko amazono? smile.gif tik Vilnius
Atsakyti

Sveiki, ryt užsisakinėju iš www.cocooncenter.co.uk, galiu priglausti užsakymus :)

Atsakyti
Jei nexte raso, kad atsiuntimas po 3-4 sav, tai ta preke atsius veliau, o visas kitas laiku?

Aciu
Atsakyti

Dalinuosi 10 ptoc. niolaida:

https://www.booking....s/15_8/aosaki84

Atsakyti