Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(JMD @ 2018 04 25, 11:45)
Ir mes važiuojam. Su mašina. Iki adrijos. Miegam viešbučiuose. Automobilyje turim popierinių rankšluosčių. O tarkim kur gyvenam Kroatijoj, šeimininkai visada duoda visus rankšluosčius.
Papildyta:

O tarkim ne pigiau ir paprasčiau būtų nueit į pardą ir nusipirkt vienus bet žmoniškus?
Papildyta:

O tai kuo skiriasi kai nuomoji per air bnb ir bookinga?  biggrin.gif išduodamų rankšluosčių kiekiu? Aš to skirtumo nepajutau  biggrin.gif man šeimininkai patį pirmą kartą pasakė - jūs atvarot ilsėtis. Visos kitos smulkmenos mūsų rūpestis.

Seimininku gali būti skirtingu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 04 25, 12:45)

O tarkim ne pigiau ir paprasčiau būtų nueit į pardą ir nusipirkt vienus bet žmoniškus?



JMD, paprasciau gal butu, jei zinociau kur Utenoj jais prekiauja, simtas metu i jokia drabuziu parda nebuvau kojos ikelus, o vyra nusitempt, kad pasimatuotu misija neimanoma doh.gif . Tai va, ir siuntineju nesamones doh.gif Cia kaip toj patarlej "skupus moka du kartus". Teip ir man gaunasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2018 04 25, 12:19)
JMD, paprasciau gal butu, jei zinociau kur Utenoj jais prekiauja, simtas metu i jokia drabuziu parda nebuvau kojos ikelus, o vyra nusitempt, kad pasimatuotu misija neimanoma  doh.gif . Tai va, ir siuntineju nesamones  doh.gif Cia kaip toj patarlej "skupus moka du kartus". Teip ir man gaunasi  unsure.gif

Nu vat tą norėjau rašyt, ale galvoju gal ne ant tiek jau skregini biggrin.gif tai atvaryk į Vilnių. Mes tau sostinę parodysim, triusikus nusipirksit biggrin.gif
O klausyk yr dar ta ut trikotažo parda/išpardavykla? Mes ten vis papirkdavom ko nors. Tiesa, seniai bebuvau. Maž jau nebėr jos. Ten būdavo visko.
Papildyta:
QUOTE(tigriuke91 @ 2018 04 25, 12:13)
Seimininku gali būti skirtingu biggrin.gif

Aaaaaa biggrin.gif tada taip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 25 balandžio 2018 - 11:27
QUOTE(JMD @ 2018 04 25, 12:25)
O klausyk yr dar ta ut trikotažo parda/išpardavykla? Mes ten vis papirkdavom ko nors.

Yra, nu bet ka Jus ten perkat... kiek kartų buvau, ne karto neradai ka ten pirkt....
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 04 25, 12:52)
Yra, nu bet ka Jus ten perkat... kiek kartų buvau, ne karto neradai ka ten pirkt....

Paskutinį kart buvau prieš 5 metus. Tai pati supranti, gal jau nebėr tų gerų dalykų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 04 25, 13:52)
Yra, nu bet ka Jus ten perkat... kiek kartų buvau, ne karto neradai ka ten pirkt....


Nu bet ten zmoniu kruvos, kazka matyt perka unsure.gif Turiu nuolaida 27proc. nenukainuotom prekem. Jei busit Utenoj rasykit mirksiukas.gif
Aga reikia jau sostine siekt, bet mano diedas bais isterikuoja kai i kamscius papuola biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas Vilniuje renka Cocoon? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2018 04 25, 12:19)
JMD, paprasciau gal butu, jei zinociau kur Utenoj jais prekiauja, simtas metu i jokia drabuziu parda nebuvau kojos ikelus, o vyra nusitempt, kad pasimatuotu misija neimanoma  doh.gif . Tai va, ir siuntineju nesamones  doh.gif Cia kaip toj patarlej "skupus moka du kartus". Teip ir man gaunasi  unsure.gif


Paskutinius vyrui siunčiau HH iš yoox. Labai faini, prieš tai turėjo Nike, ale sučiuožinėjo per savaitę su vaikais čiuožyklomis varydamas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2018 04 25, 09:55)
Maniškis sulaužė su virvute


na maniskiam dar laiko virvute, o kur traukiami tie su tokiu alia kai plasmasiniu tai nutruko po 2 sav. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2018 04 25, 13:07)
Nu bet ten zmoniu kruvos, kazka matyt perka unsure.gif  Turiu nuolaida 27proc. nenukainuotom prekem. Jei busit Utenoj rasykit  mirksiukas.gif
Aga reikia jau sostine siekt, bet mano diedas bais isterikuoja kai i kamscius papuola  biggrin.gif

Savaitgalį numiršta gatvės. Galit varyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2018 04 25, 13:19)
o vyra nusitempt, kad pasimatuotu misija neimanoma  doh.gif . Tai va, ir siuntineju nesamones  doh.gif

Aš tokiu atveju perku ten, kur nemokamas gražinimas. Dažniausiai tai gap.eu arba yoox. Nuperku kelis, pasimatuoja, o kitus gražinu. Jei pirkčiau be nemokamo gražinimo, tai pvz. vyras turėtų 3 striukes ir visos netiktų biggrin.gif . Kol kas nesėkmingai bandau žieminę striukę nupirkti.
Dar man landsend.co.uk patinka. Ten pakeitimas nemokas, tik gražinimas mokas (pačiam siuntimą reikia apmokėti). Tik tiek, kad į Lt siuntimas brangiau nei UK per adreso nuomą. Man buvo, kad 2 prekes gražinau, 2 dydį keičiau, tai landsend man visą siuntimo kainą į UK kompensavo.
Atsakyti
Sorry, kad ne į temą 4u.gif
Merginos vilnietės, gal kuri galit rekomenduot gerą manikiūrininkę. Ir, kad kaina būtų padori (nu sorry, bet 25€ už manikūrą man daug). Geriausiai Pašilaičiai, Justiniškės, Šeškinė, Fabai.
Galit į až, kad neterštumėm temos. Ačiū ax.gif
Atsakyti