Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Rita003 @ 2018 04 25, 13:07)
Nu bet ten zmoniu kruvos, kazka matyt perka unsure.gif  Turiu nuolaida 27proc. nenukainuotom prekem. Jei busit Utenoj rasykit  mirksiukas.gif


O toj išparduotuvėj gal būna Polarn o Pyret rubu vaikams? Man atrodo kad UT jiems siuva
Papildyta:
QUOTE(tigriuke91 @ 2018 04 25, 10:53)
Mes irgi visada imam savo ranksluoscius smile.gif  Nors realiai gal neverta, kad ir apartamentus nuomojames per Airbnb, tai ranksuosciu ten buna dar daugiau nei viesbutyje:). Bent mums visada taip pasitaiko:)


Taip jei gyveni vienuose apartamentuose, bet kai vienoj vietoj neuzsibuni, tai tikrai yra tarpas kai buni be ranksluosciu biggrin.gif. Ir tada pasiteisina tie ploni kurie mazai vietos uzima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 25 balandžio 2018 - 13:00
merginos, grąžinant į HM kokią grąžinimo formą pildyti, kur ją rasti ? ir kaip viskas vyksta ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurrrka: 25 balandžio 2018 - 13:12
QUOTE(kryyste @ 2018 04 25, 14:59)
O toj išparduotuvėj gal būna Polarn o Pyret rubu vaikams? Man atrodo kad UT jiems siuva



Anksciau tikrai budavo, dabar seniai buvau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2018 04 25, 14:05)
merginos, grąžinant į HM kokią  grąžinimo formą pildyti, kur ją rasti ?  ir kaip viskas vyksta  ?

kiek pamenu i ji grazinimas mokamas, jums grazinsmaziau 4u.gif
Atsakyti
Ne į temą. Kaip surasti elektroninę knygą "Smarkuolė Gilė Hopkins", ar jos nėra? Ačiū, jeigu kas atsakys smile.gif
Atsakyti
Dar renku GAP. EU Vilnius, Lazdynai
Atsakyti
Sorry uz klausima visai visai ne i tema, bet daug skaitanciu mamu, gal kuri ir zinos, ar matematikos konkurso kenguros rezultatai oficialiam psl skelbiami visu dalyvavusiu? jei taip kodel nerandu savo dukros unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 25 balandžio 2018 - 17:29
QUOTE(JMD @ 2018 04 24, 18:07)
O kam jūs rankšluosčius vežatės  blink.gif juk viešb visur duoda.



QUOTE(-Braskeele @ 2018 04 24, 20:09)
Aha,ir man all incluzyvinei buozei toks klausimas kilo biggrin.gif  biggrin.gif



QUOTE(kryyste @ 2018 04 25, 09:39)
Keliaujam 3 asmenu šeimyna. Nuomojames mašina ir keliaujame, užsimanei kur sustot nusimaudyt- sustojai ir varai, va ir panaudoji rankšluosti. Vaiks mašinoj apsilaistė- ištrauki rankšluosti. Dažniausiai gyvenam per airbnb, tai savo rankšluosti patogu i pliaža neštis. Ir visada telpam i rankini bagaza biggrin.gif

Butent!!! Nes vaziuojant savarankiskai,tikrai yra momentai,kai nebuni dar apsistojes o nori pliaze pabut biggrin.gif ir isviso,gal as noriu visur veziotis savo ranksluoscius biggrin.gif kam cia taip stebetis?
Ir va prisiminiau,man i zygius labiausia ju reik biggrin.gif baidarem daug plaukiojam,dviraciais zygelius darom. O jie superinis dalykas tokie reikalam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ericute: 25 balandžio 2018 - 18:07
KnyguKlubas nuolaida DOVANA25,pabandykit 4u.gif
Atsakyti

Pirksiu is https://www.sportsdirect.com/gal kas norit prisijungt siuntima pasidalinti? Pirkti planuoju rytoj vakare. Klaipeda, bet galiu persiusti. aaureja@gmail.com

Atsakyti

Dalinuosi Bookingo nuolaidos nuoroda

https://www.booking....s/23_8/janusi09

Atsakyti
Nugissss gavau REVOLUT'o kortą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ericute @ 2018 04 25, 19:04)
Butent!!! Nes vaziuojant savarankiskai,tikrai yra momentai,kai nebuni dar apsistojes o nori pliaze pabut biggrin.gif ir isviso,gal as noriu visur veziotis savo ranksluoscius biggrin.gif kam cia taip stebetis?
Ir va prisiminiau,man i zygius labiausia ju reik biggrin.gif baidarem daug plaukiojam,dviraciais zygelius darom. O jie superinis dalykas tokie reikalam

Mes matai neplaukom baidarėm biggrin.gif užtat i nesuprantam biggrin.gif
Atsakyti