Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(kriisti @ 2018 09 25, 12:09)
ir dar kaip turi, senukas tiesiog neisveza zaidimu  biggrin.gif  4u.gif Ir as esu kategoriska kokio velnio reikia pradinukam tetelfinu po 1000 eur ir daugiau tikrai nesuprantu ir nesuprasiu, o dar kai pradeda puikuotis.......tai tiesiog gaila...to vaiko ...

Pas mano vaiko tai isvis paprastas ir net nera mobiliu duomenu, tik wi-fi, kai namo pareina  4u.gif

Taip nuo mokytojos priklauso kokia tvarka, pas mus ir neleidzia nuo antros pertraukos, bet laiko i valias turi iki pirmos pamokos..... biggrin.gif  ir po pamoku pasipuikavimas laiko i valias


nežinau kokius žaidimus žaidžia, bet mano dukros 4 metų senumo Iphone (prieš 5 metus išleistas modelis) visus jos žaidimus paveža bei gi turi tas pačias funkcijas, kaip ir mano metų senumo.
Aišku, norėtų gal ir ji Iphone X biggrin.gif bet tai mes protingai pašnekam, kodėl ji jo neturi ir yra laiminga turėdama tą ką turi biggrin.gif

man tai gaila tų vaikų, kurie puikuojasi, čia tiesiog šeimos vertybių klausimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 09 25, 14:35)
nežinau kokius žaidimus žaidžia, bet mano dukros 4 metų senumo Iphone (prieš 5 metus išleistas modelis) visus jos žaidimus paveža bei gi turi tas pačias funkcijas, kaip ir mano metų senumo.
Aišku, norėtų gal ir ji Iphone X biggrin.gif bet tai mes protingai pašnekam, kodėl ji jo neturi ir yra laiminga turėdama tą ką turi biggrin.gif

man tai gaila tų vaikų, kurie puikuojasi, čia tiesiog šeimos vertybių klausimas  unsure.gif

mAN ir gaila ir vaiku ir tevu, bet musu seinoje, net mes suauge neturime Iphone, o vaikai juo labiiau 4u.gif uz tai ir neves zaidimu biggrin.gif bet man nuo to tik geriau biggrin.gif
Atsakyti
Turiu atliekama Columbia XS ziemini kombinezoną raudona striukė mėlynos kelnės 2017 metų kolekcijos.su omni heat technilogija. Kam reikia rasykite kaina 70€
https://www.amazon.c...k...;th=1&psc=1
Vilnius.
Siunčiu į kitus miestus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangerele: 25 rugsėjo 2018 - 14:21

mes pries 3m kaledom dovanojom, tai zinokit, zaide savaite intensyviau, o pskui gal karta sav isijungdavo, o dabar jau kart ai men pasijungia smile.gifnors zaidimu irasyta daug ir galetu zaisti ir zaisti smile.gif

O kur jūs pirkote? Reik ir mums jau, o tai sūnus nervavosi vienam gimtadienyje, nes nemoka, neišeina :) 

Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2018 09 25, 13:17)
Nebesakyk  unsure.gif , atimu ir as. Bet kai jau atsistoju už save didesniam ir reikalauju tel. atiduot ima juoktis ir sako: " mam, eik jau miegot, pavargus... pabaigsiu susirasinet ir padesiu". Anksciau veikdavo sitie atiminejimai, dabar bandau sneket, tartis, bet gi paauglys mato tik savo tiesa  huh.gif

kaip pažįstama biggrin.gif
Atsakyti
Renku https://www.cocooncenter.co.uk/, atsiimti dienos metu galima būtų Žalgirio ar Stasylų gatvėse Vilniuje, arba siunčiu terminalais.
Krepšiukus (pasirinkus LT šalį) siųsti wwaidutukas@yahoo.com

Beje, gal kuri norit dalintis Biodermos raudoną?
https://www.cocoonce...500ml/6781.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduliauskis: 25 rugsėjo 2018 - 19:35
Sveikos. Šiauliuose renku cocooncenter,trūksta apie 50€ gal būtų norinčių prisijungti? Esant norui galiu persiųsti paštomatu.
Pageidavimų laukius busmaite@gmail.com 4u.gif

Atsakyti
pareklamuokit užkandžių dėžutę, kuri būtų su skyreliais ir kurie užsidarytų sandariai, kad neišsilietų ir nesusimaišytų tarpusavyje
Atsakyti
Pirksiu iš www.zooplus.de su 5% nuolaida
Ieškau kas norėtų prisijungti ir pasidalinti siuntimą į LT- 6,99eur

VILNIUS
saldus.pirkiniai@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 09 25, 21:22)
pareklamuokit užkandžių dėžutę, kuri būtų su skyreliais ir kurie užsidarytų sandariai, kad neišsilietų ir nesusimaišytų tarpusavyje


Aš tik bentologija radau tokią. Ten dėžutė su 4 mažomis dėžutėmis viduje. Antri metai kadien užkandžiai keliauja į mokyklą, man patinka kad viskas tvarkingai susideda, dukra irgi labai patenkinta.
Atsakyti
Gal kuri norit nedaaugom columbia l dydis striuke slidinejimo nauja 36eur
https://www.amazon.c...t/dp/B00QTEOW7S
Atsakyti

Sveikos turiu kelis cruchy riešutų sviestus iš bulkpowders gavosi po 5,1eur Kaunas

Atsakyti