Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Gal kas noretu jungtis prie riesutu sviesto is https://www.bulkpowd...butter-1kg.html, rinksiu kad siuntimas max 1 svaras gautusi kibireliui. Klaipeda, bet galiu persiusti. aaureja@gmail.com

 


Visdar renku

Atsakyti
gal pigu koki koduka uzmatet? nes randu -4eur, bet reikia pirkti uz 99 eur.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 09 25, 09:51)
as nuosirdziai nesuprantu tevu kodel p[erka tuos ismaniuosiu telefonus naujausius, juk pirmiausia nesaugus vaikas tampa, nes nuciokina ir paskui puola....ir dar paskui per pertraukas sedi sulind ei bliasynes nei bendravimo nieko...


tai, kad telefono naujumo modelis nieko neturi bendrą su įlindimu į telefoną biggrin.gif gali tiek į seno modelio išmanų sulindęs būtų 24 val. per parą, tiek į Iphone X biggrin.gif
čia visų pirma auklėjimo ir susitarimų reikalas. Ir aišku mokyklos/mokytojos pozicija. Pas mus griežtai, atėjo į pamoką, telefonas pas mokytoją į stalčių ir negali pasiimti tol, kol vakare tėvai nepaskambino, kad laikas eiti lauk biggrin.gif Net per prailgintą neleidžia jų. Čia aišku apie pradines klases kalbu.
Namie lygiai tas pats. Filmukai ir žaidimai tik atsiklausus ir ribotai. Pagaunu, kad nesilaikoma susitarimų, telefonas keliauja pas mane neterminuotam laikui.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 09 25, 09:04)
Vyras pernai pirko naudota Gariunuose, su dezute su viskuo, suejo kaip naujas biggrin.gif nes daug kas paprotino, kad naujo pirkt neapsimoka...jie duoda garantija lyg 6 ar 12 men., kazkur Kalvariju gatvej tas ju aptarnavimo taskas, zaidimu iraso visokiu kokiu tau reik, paskui gali istrint, kitu irasyt.

Internetu jie neprekiauja? Kiek mokejot?
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2018 09 25, 09:44)
kažin, o paskui vaikas į lauką iš viso norės išeiti? smile.gif    šiaip geras daiktas, bet jaučiu ir vyras ir vaikai sedėtųsmile.gif

mes pries 3m kaledom dovanojom, tai zinokit, zaide savaite intensyviau, o pskui gal karta sav isijungdavo, o dabar jau kart ai men pasijungia smile.gif nors zaidimu irasyta daug ir galetu zaisti ir zaisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 09 25, 10:51)
jau pernai abu vaikai zyze xbox rolleyes.gif bet atsilaikem, bet siemet jauciu kazi ir jei rasim padoria kaina kad abiem kaledine dovana bus super biggrin.gif


Mano ir jau nuo pernai svaigo, taupe, bet kazkaip pavyko perkalbet, kad pirktu i savo kambari telika biggrin.gif . Buvau visus metus rami, artejant Kaledu norams bijau, kad neissisuksiu biggrin.gif

Bet siaip as labai pries verysad.gif. Zinau, kad maniskis isitrauks labai. nes pusbrolis turi, tai ten pas ji ir gyventu, traukia kaip smala tas Xbox. O grizes tikrai buna kitos, kazkos isitempes, piktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 25 rugsėjo 2018 - 10:57
QUOTE(Carlin @ 2018 09 25, 12:31)
tai, kad telefono naujumo modelis nieko neturi bendrą su įlindimu į telefoną biggrin.gif gali tiek į seno modelio išmanų sulindęs būtų 24 val. per parą, tiek į Iphone X  biggrin.gif
čia visų pirma auklėjimo ir susitarimų reikalas. Ir aišku mokyklos/mokytojos pozicija. Pas mus griežtai, atėjo į pamoką, telefonas pas mokytoją į stalčių ir negali pasiimti tol, kol vakare tėvai nepaskambino, kad laikas eiti lauk biggrin.gif Net per prailgintą neleidžia jų. Čia aišku apie pradines klases kalbu.
Namie lygiai tas pats. Filmukai ir žaidimai tik atsiklausus ir ribotai. Pagaunu, kad nesilaikoma susitarimų, telefonas keliauja pas mane neterminuotam laikui.

ir dar kaip turi, senukas tiesiog neisveza zaidimu biggrin.gif 4u.gif Ir as esu kategoriska kokio velnio reikia pradinukam tetelfinu po 1000 eur ir daugiau tikrai nesuprantu ir nesuprasiu, o dar kai pradeda puikuotis.......tai tiesiog gaila...to vaiko ...

Pas mano vaiko tai isvis paprastas ir net nera mobiliu duomenu, tik wi-fi, kai namo pareina 4u.gif

Taip nuo mokytojos priklauso kokia tvarka, pas mus ir neleidzia nuo antros pertraukos, bet laiko i valias turi iki pirmos pamokos..... biggrin.gif ir po pamoku pasipuikavimas laiko i valias
Papildyta:
QUOTE(Rita003 @ 2018 09 25, 12:56)
Mano ir jau nuo pernai svaigo, taupe, bet kazkaip pavyko perkalbet, kad pirktu i savo kambari telika  biggrin.gif . Buvau visus metus rami, artejant Kaledu norams bijau, kad neissisuksiu  biggrin.gif

Bet siaip as labai pries verysad.gif. Zinau, kad maniskis isitrauks labai. nes pusbrolis turi, tai ten pas ji ir gyventu, traukia kaip smala tas Xbox. O grizes tikrai buna kitos, kazkos isitempes, piktas.


viska galima kontroliuoti biggrin.gif Mano sunus dabar sedi be telefono, be klavoiaturos ir ausiniu, na be kompo, nes kitaip negaliu sustarti, tai einu per malonumu ribojima, gal taip tinginys issivys pamokas daryt biggrin.gif 4u.gif o buvo perspetas, kad taip bus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 25 rugsėjo 2018 - 11:12
QUOTE(kriisti @ 2018 09 25, 12:09)
ir dar kaip turi, senukas tiesiog neisveza zaidimu  biggrin.gif  4u.gif Ir as esu kategoriska kokio velnio reikia pradinukam tetelfinu po 1000 eur ir daugiau tikrai nesuprantu ir nesuprasiu, o dar kai pradeda puikuotis.......tai tiesiog gaila...to vaiko ...

Pas mano vaiko tai isvis paprastas ir net nera mobiliu duomenu, tik wi-fi, kai namo pareina  4u.gif

Taip nuo mokytojos priklauso kokia tvarka, pas mus ir neleidzia nuo antros pertraukos, bet laiko i valias turi iki pirmos pamokos..... biggrin.gif  ir po pamoku pasipuikavimas laiko i valias
Papildyta:
viska galima kontroliuoti  biggrin.gif  Mano sunus dabar sedi be telefono, be klavoiaturos ir ausiniu, na be kompo, nes kitaip negaliu sustarti, tai einu per malonumu ribojima, gal taip tinginys issivys pamokas daryt  biggrin.gif  4u.gif o buvo perspetas, kad taip bus  rolleyes.gif

maniskiai ir tik wifi turi ir senukus samsungus mini smile.gif ir tai dar ESEt parental control idiegat kad tik valanda galetu prie tel sedeti smile.gif
Papildyta:
Knyguklubas -30off WOW-30
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2018 09 25, 14:01)
maniskiai ir tik wifi turi ir senukus samsungus mini smile.gif ir tai dar ESEt parental control idiegat kad tik valanda galetu prie tel sedeti smile.gif
Papildyta:


ogo va sito nzn, o cia tik telefone galima idiegti ar ir kompe pavyzdziui ar TV unsure.gif 4u.gif

https://www.topocent...al-control.html tai cia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 25 rugsėjo 2018 - 12:06
QUOTE(kriisti @ 2018 09 25, 13:09)
viska galima kontroliuoti  biggrin.gif  Mano sunus dabar sedi be telefono, be klavoiaturos ir ausiniu, na be kompo, nes kitaip negaliu sustarti, tai einu per malonumu ribojima, gal taip tinginys issivys pamokas daryt  biggrin.gif  4u.gif o buvo perspetas, kad taip bus  rolleyes.gif


Nebesakyk unsure.gif , atimu ir as. Bet kai jau atsistoju už save didesniam ir reikalauju tel. atiduot ima juoktis ir sako: " mam, eik jau miegot, pavargus... pabaigsiu susirasinet ir padesiu". Anksciau veikdavo sitie atiminejimai, dabar bandau sneket, tartis, bet gi paauglys mato tik savo tiesa huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2018 09 25, 12:08)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Austutesmama" data-cid="72212401" data-time="1537775825">
<div>
<p>Gal kas noretu jungtis prie riesutu sviesto is <strong><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.bulkpowders.co.uk/peanut-butter-1kg.html'>https://www.bulkpowders.co.uk/peanut-butter-1kg.html</a></strong>, rinksiu kad siuntimas max 1 svaras gautusi kibireliui. Klaipeda, bet galiu persiusti. aaureja@gmail.com</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>

<p>Visdar renku</p>


Parašiau jums vakar, ar prijungtumėt iš kito miesto?
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2018 09 25, 14:17)
Nebesakyk  unsure.gif , atimu ir as. Bet kai jau atsistoju už save didesniam ir reikalauju tel. atiduot ima juoktis ir sako: " mam, eik jau miegot, pavargus... pabaigsiu susirasinet ir padesiu". Anksciau veikdavo sitie atiminejimai, dabar bandau sneket, tartis, bet gi paauglys mato tik savo tiesa  huh.gif

tai taip, mano dar tik 10 bus ir tai yra ka veikt, tariuosi ir as, bet tai jau buna krastutine priemone, bet ji visada geriausiai suveikia, vaikas akyse keiciasi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti