Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(kryyste @ 2018 11 19, 13:09)
Gal kas esat pirke patalynes uzvalkalus is Mytoys? Ar jie tinka ant kaldru is Ikea? Pagal ismatavimus net labai netinka hm

Na tai pati atsaket i savo klausima biggrin.gif kaip jie tiks,jei net labai netinka? biggrin.gif ziurekit gi ismatavimus.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 11 19, 14:43)
Na tai pati atsaket i savo klausima biggrin.gif  kaip jie tiks,jei net labai netinka? biggrin.gif  ziurekit gi ismatavimus.


Negaliu patiket kad taip skirias biggrin.gif galvoju gal as klystu
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2018 11 19, 15:52)
Negaliu patiket kad taip skirias biggrin.gif galvoju gal as klystu

nu jo..as irgi ant ikejiniu kaldru tai tik ikejos uzvalkalai
Papildyta:
QUOTE(Dziugile @ 2018 11 19, 11:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="dangerele" data-cid="72269271" data-time="1542578193"><div><p>Pagal svorį per paštą sakė 30€ bus.. Nesąmonė</p></div></blockquote><p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.norvegijosekspresas.lt/?gclid=CjwKCAiAuMTfBRAcEiwAV4SDkfJpqDTGlJH3pi2Pmx1IMF4NNzlIO5JFgONOlidjh8jNsRIh8qp31BoCJw4QAvD_BwE'>http://www.norvegijosekspresas.lt/?gclid=CjwKCAiAuMTfBRAcEiwAV4SDkfJpqDTGlJH3pi2Pmx1IMF4NNzlIO5JFgONOlidjh8jNsRIh8qp31BoCJw4QAvD_BwE</a></p><p>Maža siunta 15 eur.</p><p></p><p>Naivu būtų tikėtis, kad už 5 eur persisiųsit.. nebent giminaičiai parveš... unsure.gif​ </p>

nesitikiu pigiai, bet maža ką gal žinote kokių pigesnių variatų. smile.gif maža ką, sutiko tas pats žmogus ir atvežti į lt tik tas bus prieš kalėdas. o norėjosi greičiau gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2018 11 19, 13:52)
Negaliu patiket kad taip skirias biggrin.gif galvoju gal as klystu

galesiu pakomentuoti po poros sav.



Gal kas turi gerą vaikišką kuprinę darželinukui? rekomenduokit ;) norim kad susisektų priekyje
Atsakyti

Sveiki,

 

ar galiausiai pavyko kur gauti Encephabol sirupo?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jeyni: 19 lapkričio 2018 - 14:50
Sveikutės, ieškau žieminių batų savo merginai. 38 batų dydis.

Batukų vidpadis turi būti maždaug 25 cm. Kaina iki 70 eur. Vilnius.

Lauksiu pasiūlymų į asmeninę žinutę.

Gražios dienos. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 11 19, 15:33)
galesiu pakomentuoti po poros sav.
Gal kas turi gerą vaikišką kuprinę darželinukui? rekomenduokit ;) norim kad susisektų priekyje


Samsonite vaikiškos priekyje susisega. Turim labai jau daugybę metų vieną, antras vaikas nešioja ir vis dar kaip nauja.
Atsakyti
kas perkat per PirkEU, ar viskas su jais ok?
aš tik per ESWD pirkdavau, bet iš Vokietijos negalima dabar, tai ieškau alternatyvos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2018 11 19, 16:11)
kas perkat per PirkEU, ar viskas su jais ok?
aš tik per ESWD pirkdavau, bet iš Vokietijos negalima dabar, tai ieškau alternatyvos unsure.gif

Mane atbaido atsiėmimas Vilniuje - dirba darbo laiku, vakare ir savaitgaliai ne, parkuokis kur nori.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2018 11 19, 16:19)
Mane atbaido atsiėmimas Vilniuje - dirba darbo laiku, vakare ir savaitgaliai ne, parkuokis kur nori.

per ką tuomet perkat?
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2018 11 19, 16:21)
per ką tuomet perkat?

ESWD galima pirkti, kad siųstų į PL, kaip kad jie patys siūlo. man iš Amazon gavosi nemokamas siuntimas. Pirkau vakar, pristatys trečiadienį.
Atsakyti

Gal žinote barbora nuolaidų kodą? Kokį kitą, ne dovana7  :4u:​ 

As taip is lempos pagalvojau, o jeigu dovana3 ir suteike nuolaida :D nesamone kakazkokia is pirmo karto, kitu skaiciu nebandziau, pabaigiau uzsakyma, dave -3€ 😂😂😂😂

Atsakyti