Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Vilniuje renku cocooncenter 4u.gif
darbo metu atsiimti centre, po darbo - perkūnkiemyje.
Atsakyti
Rudaplaukė atostogauja, o atsirado mano prekė pigiau.
Gal kas žino kurios tarpininkės dalintoja arčiau Bigo arba Karoliniškių dalina ax.gif
Iš anksto dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2018 12 07, 18:16)
Rudaplaukė atostogauja, o atsirado mano prekė pigiau.
Gal kas žino kurios tarpininkės dalintoja arčiau Bigo arba Karoliniškių dalina  ax.gif
Iš anksto dėkui už atsakymą  4u.gif

MM&Daliux - prie mandarino
Atsakyti

tai kad jie nenurodo savo info elektroninio pašto. tik tel nr. nesusikalbėčiau su jais, nemoku lenkiškai unsure.gif
gal per revolutą kažkas išeitų unsure.gifkas turit revoliutą, ar esat bandę daryti tarptautinį pervedimą? aš jį turiu, bet nerandu kaip pavedimus daryti. kur spausti, kad įrašyt visus duomenis

Aš kaip tik dariau per revolut pavedimą į lenkiją.  Ganėtinai viskas paprasta. Spaudžiant mokėjimai, tada viršuje spaudžiant bankinis. Tada spaudžiant verslas. Lenkija/zlotas. Ten kur jų atsiųstą sąskaitą yra iban. Prie jų reik parašyti pirmas dvi raidės PL ir tada skaičiai. Bic/swift radau įdėjus sąskaitos nr į google eilutę :D 

Atsakyti
Gal dar galima jungtis prie Monopolio ar gal laisvas yra. Ar ateitu iki Kaledu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doruta: 07 gruodžio 2018 - 21:08
QUOTE(Fitzy @ 2018 12 07, 17:24)
Vilniuje renku cocooncenter 4u.gif
darbo metu atsiimti centre, po darbo - perkūnkiemyje.

kur siust uzsakyma?
Atsakyti
QUOTE(Lue @ 2018 12 07, 20:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="padraika22" data-cid="72289187" data-time="1544195877"><div><p>tai kad jie nenurodo savo info elektroninio pašto. tik tel nr. nesusikalbėčiau su jais, nemoku lenkiškai vartotojo įkelta nuotrauka
gal per revolutą kažkas išeitų vartotojo įkelta nuotraukakas turit revoliutą, ar esat bandę daryti tarptautinį pervedimą? aš jį turiu, bet nerandu kaip pavedimus daryti. kur spausti, kad įrašyt visus duomenis</p></div></blockquote><p></p><p>Aš kaip tik dariau per revolut pavedimą į lenkiją.  Ganėtinai viskas paprasta. Spaudžiant mokėjimai, tada viršuje spaudžiant bankinis. Tada spaudžiant verslas. Lenkija/zlotas. Ten kur jų atsiųstą sąskaitą yra iban. Prie jų reik parašyti pirmas dvi raidės PL ir tada skaičiai. Bic/swift radau įdėjus sąskaitos nr į google eilutę biggrin.gif </p>

Aciu, apmokejau per revoliuta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fitzy @ 2018 12 07, 18:24)
Vilniuje renku cocooncenter 4u.gif
darbo metu atsiimti centre, po darbo - perkūnkiemyje.

trūksta 95 eur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fitzy @ 2018 12 07, 21:12)
trūksta 95 eur  ax.gif


Ar siųstumet?
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2018 12 07, 18:12)
O ne Dhl?man lyg juos mete krepselyje.
Idomiai jums pristate,tai gerai kad ne kvepalus taip meto...

Mergaites mes esame dvi,gal kuri nori buti trecia  4u.gif
Tikrai kremai,serumai pigiau beveik 20eur nei musu Douglase.

Gal galite uŽrodyti firmas ne pačias brangiausias noriu sau drekinancio kremo sausai odai, švelnaus pylingo/ exfoliatoriaus. Ir seruma su hialuronu perkat? Girdėjau apie manilla gerų atsiliepimų čia lietuvių brandas.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2018 12 07, 17:12)
O ne Dhl?man lyg juos mete krepselyje.
Idomiai jums pristate,tai gerai kad ne kvepalus taip meto...

Mergaites mes esame dvi,gal kuri nori buti trecia  4u.gif
Tikrai kremai,serumai pigiau beveik 20eur nei musu Douglase.

Butent kvepalus taip ir meto biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet na lyg gyvi is sveiki, vyras sake gerai ipakuota su paminkstinimais visokiais.
Atsakyti
QUOTE(dangerele @ 2018 12 08, 00:01)
Gal galite uŽrodyti firmas ne pačias brangiausias noriu sau drekinancio kremo sausai odai, švelnaus pylingo/ exfoliatoriaus. Ir seruma su hialuronu perkat? Girdėjau apie manilla gerų atsiliepimų čia lietuvių brandas.

Ir as sausiaode, man virs 30m. tai jau ieskau kazko stipresnio.
Imu stai si kolagena skysta, labai geri atsiliepimai, pagyvina odyte,atgaivina.
https://www.douglas....rinkle-firming/
Pas mus 48 eur, pas juos 30euru smile.gif
O is kremuku gal pabandykite Clinique.
https://www.douglas....n-fortifying-2/
Ten 15 euru smile.gif
Ir ju ir serumas drekinantis.
https://www.douglas....n-fortifying-2/
Atsakyti