Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Uzsakinesiu siandien sportsdirect.com Kaunas arba galiu persiusti lp express terminalu ;) siusiu per uk. Planuojamas gavimas ~20to
Atsakyti
Gal kas susidurėt: ar per eshopwedrop galima parsisiųsti sofą? Niekur nerandu info :/
Arba gal ką kito esat atradusios šiam reikalui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(debesuole @ 2018 12 07, 17:59)
As irgi buvau surinkusi zaislu  krepseli lenkijoje. Kortele atsiskaityti nebuvo galimybes - atejo duomenys i pasta  pavedimui.
Tai issiaiskinau, kad pavedimas gali kainuot 13 eur🙄
Parasiau i el.parduotuve, prasydama anuliuoti mano krepseli, nes visiska nesamone.
Ieskokit, kur galima atsiskaityti iskart kortele, ar payU


Nesąmonė unsure.gif , gi šiais laikais SEPA pavedimai nekainuoja, aš iš SEB vedus į Latviją per SEPA - tas pats kaip ir LT, manau ir į PL taip turėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(Laputa @ 2018 12 08, 15:37)
Gal kas susidurėt: ar per eshopwedrop galima parsisiųsti sofą? Niekur nerandu info :/
Arba gal ką kito esat atradusios šiam reikalui?  4u.gif

galima, bet sumokesit tiek, kad nesinores biggrin.gif
is kur norit siustis?
Papildyta:
QUOTE(priklausomybe @ 2018 12 08, 15:37)
Nesąmonė  unsure.gif , gi šiais laikais SEPA pavedimai nekainuoja, aš iš SEB vedus į Latviją per SEPA - tas pats kaip ir LT, manau ir į PL taip turėtų būti.
jei pervedinėji eurais, tai taip, o lenkuose zlotai - tai jau kitaip
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 12 08, 16:59)
galima, bet sumokesit tiek, kad nesinores biggrin.gif
is kur norit siustis?

Įsivaizduoju, kad kainuos biggrin.gif Reikės skaičiuotis ar apsimoka, nes vis randu kas patinka smile.gif Konkrečiu atveju domina laredoute ir cdiscount.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2018 12 08, 16:37)
Nesąmonė  unsure.gif , gi šiais laikais SEPA pavedimai nekainuoja, aš iš SEB vedus į Latviją per SEPA - tas pats kaip ir LT, manau ir į PL taip turėtų būti.


SEPA tik pavedimams eurais. Jei eurais pervedinėt į Lenkiją nieko nekainuotų.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 12 08, 11:35)
Kažin crocs.eu dar galima gauti kažkokį papildpmą nuolaidos kodą, noriu nupirkti tapkes su akcija, kur antra pora su 60 proc. nuolaida

Anksciau budavo pirmo pirkimo kodas. As ji naudojau su procentine nuolaida, man pliusavo nuolaidas
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 12 07, 19:58)
MM&Daliux - prie mandarino


Dėkui 4u.gif
Atsakyti

MERGINOS VILNIUJE! Gal norėtumėte kooperuotis užsakymui tušinukų su LED žibintuvėliu ir lazeriu? Reikia pirkti 10vnt. mažiausiai, gaunasi po 4,05 eur, niekur kitur neradau tokia gera kaina ir dar su dėžute. Aš sau imčiau 3vnt., dar gal kas norėtų prisijungti? Puiki dovana arba priedas prie dovanos :) Labai laukiu prisijungiančių, juos pristato per 1-3 d.d.

https://oliver.lt/la...bintuveliu.html

Atsakyti
Sveikos, mano keturmetis kogero pasigavo vejaraupius. Jo grupeje siuo metu siaucia si liga. Isbere sunaus pilva, niezti, bet temperaturos nera. Siandien pirma diena kai pamaciau spuogus. Ar gali buti, kad praeis be temperaturos? Kazkas is jusu gydesi spuogus almageliu. Ar ant nukasytu spuogu ji galima tepti? Kiek kartu per diena tepet? Pas daktare nueisim tik pirmadieni jei priims be talono
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 12 08, 19:10)
Sveikos, mano keturmetis kogero pasigavo vejaraupius. Jo grupeje siuo metu siaucia si liga. Isbere sunaus pilva, niezti, bet temperaturos nera. Siandien pirma diena kai pamaciau spuogus. Ar gali buti, kad praeis be temperaturos? Kazkas is jusu gydesi spuogus almageliu. Ar ant nukasytu spuogu ji galima tepti? Kiek kartu per diena tepet? Pas daktare nueisim tik pirmadieni jei priims be talono

Negalima su vėjaraupiais į polikliniką!
turi arba gydytojas į namus ateit, arba jei viskas aišku - suskirs gydymą telefonu

šiaip nebūna vėjaraupių be temperatūros, ypač jei daug bėrimo elementų. Būdinga, kad pradžioj atsiranda dėmelė, po to pasidaro mazgelis, paskui pūslelė, paskui ji trūksta ir užsideda šašelis. Beria bangom, prieš išberiant pakyla temperatūra.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 12 08, 19:17)
Negalima su vėjaraupiais į polikliniką!
turi arba gydytojas į namus ateit, arba jei viskas aišku - suskirs gydymą telefonu

šiaip nebūna vėjaraupių be temperatūros, ypač jei daug bėrimo elementų. Būdinga, kad pradžioj atsiranda dėmelė, po to pasidaro mazgelis, paskui pūslelė, paskui ji trūksta ir užsideda šašelis. Beria bangom, prieš išberiant pakyla temperatūra.

Aisku, tas berimas lygtai toks ir yra. Reikes skambint pirmadieni gydytojai.
Atsakyti