Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(gania @ 2019 02 15, 12:41)
kas perkat per eshopwedrop iš george, gal galit padėt? siunta turėjo būti pristatyta antradienį, kurjeris išvežė šeštadienį, kadangi nedirba tai pristatyti negalėjo, bet parašyta signed by bussines, nuo pirmadienio rašo, kad yra kad local depot ir on the way, bet toliau ir tylu. Nebus taip, kad vėl veš savaitgalį ir nepristačius jie grąžins pardavėjui? kiek kartų jie veža, jei nepavyksta pirmą kartą? 4u.gif

Va mano siunta ir Hermes siandien (sestadieni) pristatinejo i eshopwedrop, bet kaip supratau is ju laisko, kad niekas is eshopwedrop neprieme, gal nedirba sestadieniais. Tai kur dabar tos siuntos ieskoti?
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2019 02 16, 21:12)
Va mano siunta ir Hermes siandien (sestadieni) pristatinejo i eshopwedrop, bet kaip supratau is ju laisko, kad niekas is eshopwedrop neprieme, gal nedirba sestadieniais. Tai kur dabar tos siuntos ieskoti?

Jei nepriėmė, atveš kitą darbo dieną.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 02 16, 20:21)
Jei nepriėmė, atveš kitą darbo dieną.

As ir taip galvoju, kad tures kita diena pristatyt ir gausiu savo siunta.
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2019 02 16, 20:12)
Va mano siunta ir Hermes siandien (sestadieni) pristatinejo i eshopwedrop, bet kaip supratau is ju laisko, kad niekas is eshopwedrop neprieme, gal nedirba sestadieniais. Tai kur dabar tos siuntos ieskoti?


Man taip nesenai buvo, pirkau is ebay, veze sestadieni, ebay rodo kadpristatyta, laukiu, laukiu, eshope neatsiranda. Parasiau jiems. Parase kad sestadieniais nepriima ir kurjeriai buna atveza kitom dienom, tai gavau ketvirtadieni.
Atsakyti
gal yra perkančių iš www.shoes-world.de 4u.gif
Atsakyti
Kas del nextco.uk sale tikrai galiu patvirtinti, kad yra tarpininkiu, kurios budi ir perka. Kiek zinau siuo laikotarpiu - antradieniais buna didesnis papildymas, tai visuomet perku per fb megstupirkti. Ji skelbia per fb paskyra, kad perka ir tikrai pagauna neblogu prekiu.
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2019 02 16, 12:20)
Aciu, is mano prekiu ne viskas pigiau, bet norimas kologenas pigiau, reikes nusipirkti

koks kolagenas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2019 02 16, 22:18)
koks kolagenas?  ax.gif

https://my-apozone.d...p...Kc=00&Gban=
Atsakyti

Aciu visoms uz rekomendacijas, einu i FB ieskot tarpininkes :)

Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2019 02 16, 22:11)
Kas del nextco.uk sale tikrai galiu patvirtinti, kad yra tarpininkiu, kurios budi ir perka. Kiek zinau siuo laikotarpiu - antradieniais buna didesnis papildymas, tai visuomet perku per fb megstupirkti.  Ji skelbia per fb paskyra, kad perka ir tikrai pagauna neblogu prekiu.

Aha, tikrai sita gerule tarpininke ant next paemimo.
Atsakyti
QUOTE(Fitzy @ 2019 02 16, 17:15)
Vilniuje renku cocooncenter. trūksta apie 50 eur iki nemokamo siuntimo:4u:
darbo metu centras, po darbo - perkūnkiemis

dar renku 4u.gif
Atsakyti
rolleyes.gif

QUOTE(simpa @ 2019 02 14, 13:16)
Gal kas iš kauniečių gali mano Tukio siuntą pas save priglausti?  ax.gif Svoris +- 1kg

Atsakyti