Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Neradau melynu dabar, bet ju tikrai yra. Savo 155 buvusiam antrokui pirkau Boys navy longer length slim leg 12-13 metu. Labai graziai gula kelnes. Ir ne parasiutai.

Va melynos

https://direct.asda....s...rt=20&sz=20

Mano kudenu kudena busimas pirmokas, ugis apie 132 -135 cm. Tai man geriau imti 8 -9 m ar 9 -10 m. Turbut long length ir slim leg? Kuo skiriasi slim nuo skinny?

Atsakyti

Noriu pirkti asda Klaipėdoje. Kaip matau siuntimas 12svarų, gal kas nori prisijungti ir pasidalinti siuntimą?

Rašykite į el.paštą elizieja@gmail.com

Atsakyti
Sveiki,

gal kas savarankiskai pirko kikocosmetics.com? Kokia patirti?
Labai isgirta kosmetika, kainos mazos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 24 birželio 2019 - 22:19
prisijungčiau prie cocooncenter Vilniuje (Gedimino pr., Santariškės) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2019 06 24, 21:19)
Sveiki,

gal kas savarankiskai pirko kikocosmetics.com? Kokia patirti?
Labai isgirta kosmetika, kainos mazos

Pirkau, viskas tvarkingai, keliovo apie savaite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2019 06 25, 00:19)
Sveiki,

gal kas savarankiskai pirko kikocosmetics.com? Kokia patirti?
Labai isgirta kosmetika, kainos mazos



O galima pirkti savarankiškai?
Aš tai pirkau šiemet Italijoje, man patiko kosmetika. Reikia pabandyti pačiai nusipirkti. Būna nuolaidų pas juos.
Atsakyti
Sveiki, gal kas renkate mytoys ar norite prisijungti? Hudora paspirtuku geros kainos. Labai reikia, bet nesinori tiek moketi uz pristatyma. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2019 06 25, 08:54)
Pirkau, viskas tvarkingai, keliovo apie savaite 4u.gif

Aciu

QUOTE(oplia5 @ 2019 06 25, 09:32)
O galima pirkti savarankiškai?
Aš tai pirkau šiemet Italijoje, man patiko kosmetika. Reikia pabandyti pačiai nusipirkti. Būna nuolaidų pas juos.

taip, net yra free siuntimas nuo tam tikros sumos.
Atsakyti
gal zinote kas perka is laredoute.fr? Ir ar vertbaudet.fr siuncia i lietuva? Aciu jei kas atsakys
Atsakyti
Ar gavot jau kas nors smiggle? įdomu, kas veža. Pagal sekimo nuorodą nerodo. Ir vežėjas man negirdėtas, pas mus lyg tokio nėra...
Atsakyti

dar negavom Smiggle...

Atsakyti
Norėčiau prisijungti, jei kas renkate vertbaudet iki 80 eur, Vilniuje su papildoma -10 proc nuolaida. Arba pati parinkčiau Vilniuje. Nuolaidos iki -60 + 10 proc papildoma. Pirkčiau šiandien vakare, jei surinksiu iki 80 eur. Pinigėlių prašysiu iš karto.

rasa.apanaviciute@gmail.com

Atsiiėmimas šalia Pilaitės arba už Antakalnio, Rokantiškių soduose.
Atsakyti