Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(AstaRaud @ 2019 08 27, 15:34)
jau užsakinėjot turbūt?

sveiki,dar renku, nedaug truksta, atsiuskite.
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2019 08 27, 21:29)
sveiki,dar renku, nedaug truksta, atsiuskite.

jei galit, luktelkit iki rytojaus su pirkimu, galimai prisijungsiu, tiesiog noriu pasitikslint dėl prekės detaliau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinote ir galite pasidalinti knygos.lt arba knyguklubas koduku? Dekui
Atsakyti
klasikiniai timberland C12 28sv
https://amzn.to/2PgqbW1
Atsakyti
Gal esate kuri turejusi ar turite Visingos rankiniu, domina ar kokybiskos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2019 08 28, 11:16)
Gal esate kuri turejusi ar turite Visingos rankiniu, domina ar kokybiskos  unsure.gif

aš turiu rankinę, savaitę nešiojau atostogaudama, tai negaliu pasakyti, ar patvari ir ilgai išlaikytų. O šiaip jie yra kopijuotojai - kopijuoja MK, Coach ir t.t. viens prie vieno
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2019 08 28, 11:16)
Gal esate kuri turejusi ar turite Visingos rankiniu, domina ar kokybiskos  unsure.gif


QUOTE(Lux @ 2019 08 28, 11:42)
aš turiu rankinę, savaitę nešiojau atostogaudama, tai negaliu pasakyti, ar patvari ir ilgai išlaikytų. O šiaip jie yra kopijuotojai - kopijuoja MK, Coach ir t.t. viens prie vieno

Gal ir kopijuotojai, bet jų nors kainos priimtinos. O rankinės pasiųtos kokybiškai, odinės. Man sunku išsirinkti, bet išsičiupinėjus visus!!!! jų gaminius vietoje, išsirinkau smagią rankinę, gal ir ne pačią gražiausią kitų akims, bet užtat patogią ir už adekvačią kainą, plius lengvai derinamą prie striukės ar palto.
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2019 08 28, 11:16)
Gal esate kuri turejusi ar turite Visingos rankiniu, domina ar kokybiskos  unsure.gif


Turiu kuprinę, labai patiko oda, pasiuvimas, modelis. Panešiojai nepilną mėnesį ir nugarinė dalis pakrito, kadangi nesu turėjus kitų odinių kuprinių, nežinau ar čia “nekokybės” ženklas.
Bet visumoje, man ten patiko. Tik mano skoniui vos keli modeliai įtiko biggrin.gif
Atsakyti
Renku užsakymą iš Vokiečių vaistinės
https://my-apozone.d...;Scont=11548356

Vilnius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lagūna: 28 rugpjūčio 2019 - 14:40
QUOTE(Rita003 @ 2019 08 27, 12:57)
Reiks bandyt, tik kad turesiu prasisukti ta pacia diena  biggrin.gif . Idomu kokiam HM galima pirkti Akre? O grazinti Oze?

As pirkau Vilniaus Oze, grazinau Kaune. Aisku, galit pasitikslinti parduotuveje, ar galesit grazinti kitur, jei persigalvotumet.
Papildyta:
QUOTE(zz_aiza @ 2019 08 28, 11:16)
Gal esate kuri turejusi ar turite Visingos rankiniu, domina ar kokybiskos  unsure.gif

As turiu 2 Visingos rankines. Vienai gal 15 metu, nesunesiojama. Ir dar dabar atrodo super. Bet tada uz ja mokejau 400 litu, tai buvo didziule suma.
Kita pakliuvo prastesnes kokybes. Ir modelis man nelabai prilipo, ja retai nesioju.
Rekomenduociau pamatyti gyvai ir paciupineti, nes dabar jos labai suprastejo, kiek teko lyginti su saviskem.
Atsakyti
Kokias, kur ir po kiek plafkytes perkate berniukams, lankantiems baseina, kad chloras nesuestu po menesio?
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2019 08 28, 23:35)
Kokias, kur ir po kiek plafkytes perkate berniukams, lankantiems baseina, kad chloras nesuestu po menesio?

Speedo pirkau tokius pailgintus sortukus specialiai plaukimui, puikiai atlaike metus ir atlaikys dar, neisbluko visai, siunciaus is amazono
https://www.amazon.c...t...o sh&sr=8-3
Atsakyti