Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Parekomenduokite kėdę mokiniui. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 09 22, 12:50)
Parekomenduokite kėdę mokiniui. Dėkui 4u.gif

kiek metų tam mokiniui?
Atsakyti
[quote=Vi_ktorija,2019 09 22, 12:39]
Kad vieno produkto nėra, aš kvepalus perku.
Kiti kas kremus perka, kas plaukams mėgstamus aliejukus.
[/q

Sveiki, o kokius kvepalus imate?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2019 09 22, 14:01)
Sveiki, o kokius kvepalus imate?

Maniškių likęs vienas vnt., tai tiek to, nesireklamuosiu 4u.gif
Atsakyti
[quote=gėlužė,2019 09 22, 15:01]
[quote=Vi_ktorija,2019 09 22, 12:39]
Kad vieno produkto nėra, aš kvepalus perku.
Kiti kas kremus perka, kas plaukams mėgstamus aliejukus.
[/q

Sveiki, o kokius kvepalus imate?
[/quote]

Matau, MFK pigiau negu Creminėje:

https://www.easycosm...e-fluidity.aspx
Atsakyti
QUOTE(ZoZoo @ 2019 09 21, 22:12)
<p>Del Cofferistos -> Idomiai, man adresa suvedant neleidzia ranka salies irasyt, duoda tik rinktis is saraso, o sarase LT nera :/</p><p></p><p>Parasiau i ju customer service, lauksiu kazka atrasys gal smile.gif</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Loram" data-cid="72505036" data-time="1569085828"><div><p>nzn, nematau jokio saraso - pas mane adresas Lt įvestas, tai leidzia ji rinktis. O bendram aprase tai matau tiesiog Europa, be detalizavimo</p></div></blockquote><p></p>

pas mane ivesta lietuva, bet bandant sukurti nauja arba koreguot sena, Lietuvos nebeduoda verysad.gif

taciau perkant jau seniau ivestu adresu viskas ok, leidzia iki pat mokejimo nueiti
Atsakyti

Gavau atsakyma is Cofferistos ( nes nebebuvo LT ju sarase), tai nebeapsimoka is ju siustis, labai isauga siuntimo islaidos, kai skaiciuoja siuntimo kaina pagal svori. Zemiau ju paaiskinimas :/

Thank you very much for your inquiry.

We have worked well with our transport partner DHL for the past 15 years and have always been able to provide our customers with the best possible shipping rates.

These rates have been under great pressure in recent years, which is why 
DHL has increased them recently as from 1 September.   We are working hard to implement everything on coffeerista.com. We are in a transit period at the moment. That is why you can't select Lithuania as a destination at the moment.

We have to calculate shipping costs per kg now for different countries incl. Lithuania.
Shipping costs start at EUR 11,30 excl. VAT and will increase with EUR 0,65 per kg with a max of 28 kg EUR 29,50 excl VAT For every second packet with a max. weight of 28 kg. We will calculate a discount of EUR 9,50  ( if you would like to order less, we will calculate this discount pro rata)

Atsakyti
QUOTE(ZoZoo @ 2019 09 22, 17:43)
<p>Gavau atsakyma is Cofferistos ( nes nebebuvo LT ju sarase), tai nebeapsimoka is ju siustis, labai isauga siuntimo islaidos, kai skaiciuoja siuntimo kaina pagal svori. Zemiau ju paaiskinimas :</span>
</p><p></p>

Pabandžiau pirkt seniau įvestu adresu, leidžia pirkt. Įsidėjau pvz. 80 prekių, pasirinkus apmokėjimą Pay Pal, permeta į Pay Pal sąskaitą, belieka tik patvirtini užsakymą. Siuntimo kaina išlieka ta pati.
Atsakyti

Nezinau kas tokiu atveju, arba anuliuotu uzsakyma, arba savo saskaita gal siustu :)

Atsakyma is ju, kad keicias siuntimo kaina siandien gavau.

Pabandžiau pirkt seniau įvestu adresu, leidžia pirkt. Įsidėjau pvz. 80 prekių, pasirinkus apmokėjimą Pay Pal, permeta į Pay Pal sąskaitą, belieka tik patvirtini užsakymą. Siuntimo kaina išlieka ta pati.

Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2019 09 22, 13:54)
kiek metų tam  mokiniui?

11 bus 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kas turite berniukui apatinių maikučių NAUJŲ.
13-14 metų. 160-164 ūgiui?
gali būti termo, gali būti paprastos.
pageidautina baltos.

lauksiu AŽ. arba gal galite rekomenduoti kur greit nupirkti aparat HM?
Atsakyti

sveikos 4u.gif
gal kas turite berniukui apatinių maikučių NAUJŲ.
13-14 metų. 160-164 ūgiui?
gali būti termo, gali būti paprastos.
pageidautina baltos.

lauksiu AŽ. arba gal galite rekomenduoti kur greit nupirkti aparat HM?

 


Sveika, aš kaip tik savaitgalį šią problemą išsprendžiau. Pepco pirkau. Tai 2 vnt. 1.99 kainavo. tik man reikėjo - 140 dydžio. Bet pasižiūrėkit turėtų būti pas juos ir didesnių būti.

Atsakyti