Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Ar gap.eu grazinimas vis dar nemokamas? ax.gif
Atsakyti
Gal kas nors susidūrę, kaip gap.co.uk įvesti tukio tel nr, kad priimtų?
Atsakyti

Priminkite kokius pernai mikrofonus pirkot? Po kiek ir is kur? Jei gerai pamenu is Jav kazkokios pardes

Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2019 09 20, 11:09)
Reiktų išsiaiškinti priežastį. Gal bijo parkristi ir todėl labai atsargiai lėtai važiuoja ir iš to krenta, nes vis tiek reikia truputį greičio, kad važiuoti. Mano vienam vaikui padėjo per mažas dviratis nei prikausytų pagal ūgį smile.gif  Tuomet pėdomis pilnai pasiekė žemę, pradėdavo važiuoti atsidėdus ant balnelio ir jei kas nesigaudavo iškart kojos ant žemės ir nevirsta. Tik dabar bėda, kad įprato pilnai pasiekti pėdomis žemę ir sunkiai įtikinam, kad balnelis turi būti aukščiau  smile.gif


Šiaip ji pas mane tokia begalvė, pasiutus ir labai neatsargi, ištisai lekianti. Bet va kas liečia sportą, ji per daug atsargi, ant slidžių irgi jau taip atsargiai nuo kalno leidžiasi, lyg kitas vaikas būtų. Su vandeniu irgi ne iškart susidraugavo, vis bijojo nardyt, kol apsiprato ir išdrąsėjo kelių pamokų reikėjo, dabar ištisai nardo. O su dviračiu antrą ar trečią vasarą nepalaužiu, vis išsigąsta griūti. Nors su paspirtuku lekia kosminiu greičiu, yra ir į vartus įsimūrijus, ir aukštyn galva apsivertus, vistiek skrieja. Tai nesuprantu, ar mes mokinti nemokam, ar kas jai.
Atsakyti
QUOTE(Welina @ 2019 09 20, 18:26)
Gal kas nors susidūrę, kaip gap.co.uk įvesti tukio tel nr, kad priimtų?

Pažiūrėjau, pas mane parašyta 0759... 4u.gif
Atsakyti

As, as as smile.gifpriminkit el. Pasta smile.gif

Parašiau Jums  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2019 09 20, 19:56)
<p>Priminkite kokius pernai mikrofonus pirkot? Po kiek ir is kur? Jei gerai pamenu is Jav kazkokios pardes</p>

Is walmart ir amazon USA.
O as l.dekoju uzrodziusiom GAP mokyklines kelnes mergaitem, nu labai patogios atrodo. Ir 12 dydis tiko idealiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2019 09 20, 19:26)
O as l.dekoju uzrodziusiom GAP mokyklines kelnes mergaitem, nu labai patogios atrodo. Ir 12 dydis tiko idealiai 4u.gif

Smagu, kad patiko 4u.gif
Man GAP vėl atsiuntė ne tą dydį. Nesuprantu, kaip jie ten užsakymus dėlioja. Praeitą kartą atsiuntė ne tik brokuotas kelnes, bet ir ne tą dydį. Šį kartą vėl kelnes ne tą dydį įdėjo blink.gif Pikta iki negaliu ax.gif
Nors dabar galvoju, kad gal paliksiu, nešios paraitotas, nes kai per 3mėn. panelė užaugo 5cm, tai tuoj ir priaugs. Tik man pačiai nesuvokiama, kad 10-metė nešios 14m. dydį kelnių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2019 09 20, 19:43)
Smagu, kad patiko  4u.gif
Man GAP vėl atsiuntė ne tą dydį. Nesuprantu, kaip jie ten užsakymus dėlioja. Praeitą kartą atsiuntė ne tik brokuotas kelnes, bet ir ne tą dydį. Šį kartą vėl kelnes ne tą dydį įdėjo blink.gif Pikta iki negaliu  ax.gif
Nors dabar galvoju, kad gal paliksiu, nešios paraitotas, nes kai per 3mėn. panelė užaugo 5cm, tai tuoj ir priaugs. Tik man pačiai nesuvokiama, kad 10-metė nešios 14m. dydį kelnių  biggrin.gif

Ten tikriausiai kokių trečiųjų šalių deliotojai dirba. Man 3 uzsakymus is eiles atsiunte ne tuos dydžius, parašiau - tai paaiskinimad buvo, kad seniau budavo uk dydziai uzrasyti, o db rasomi us dydziai. Bet tai kad neatitinka tie dydziai ne pro kur. Tai db is pykcio nebeperku gape nieko smile.gif
Atsakyti
Gal galite pakonsultuoti del gap.eu grazinimo? Netiko vyrui uzsakyti dzinsai, tai noreciau grazinti. Bet kiek skaitau salygas tai nematau kad butu parasyta jog grazinimas nemokamas. Ir neraso nieko apie pasta..
parasyta Ship your package ir nukreipia i Hermes siuntu tarnyba.
Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2019 09 20, 14:19)
<p>sveikos,</p><p></p><p>baikit juokus su ta vasara, net namie rankos-kojos-nosis ledine biggrin.gif </p><p></p><p>as jau nuziurejau pledus ir pagalves kaledines asdoj,</p><p></p><p>gal kuri perkat per UK ir pajungtumet prie <strong>Asdos</strong>? nes home prekiu nesiuncia i Lt ;)</p><p></p><p>taip pat dar nenusipirkau kremu is <strong>easycosmetics.de</strong>, ieskau kas gali pajungt ar nori jungtis??</p><p>vokiskai nemoku, bet bandyciau su google translate'u registruotis ir pirkt, jei jau nieko nerasiu.. biggrin.gif</p>

As prisijunciau prir easycosmetic:)
O apie dovanas irgi jau galvoju, ner ko laukt, greit tas gruodis ateis...;)
Atsakyti
Kviečiu jungtis prie https://www.easycosmetic.de kosmetikos parduotuvės siuntimo mokesčiui į LT pasidalinti. Tik Vilnius. Nepersiunčiu.
El. laiškus siųskite Pirkinukas69@gmail.com
Atsakyti