Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(LiBo @ 2019 11 18, 17:51)
Dariau prieš metus. Tiksliai neprisimenu, bet labai ilgai laukiau ir niekur nieko negavau el. paštu. Keliskart rašiau į support, tai vis liepdavo laukti.

Aš irgi ilgokai laukiau, jau galvojau rašyti, bet po kokių 3 savaičių nuo išsiuntimo grąžino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2019 11 18, 15:42)
Mergaitės, kuri darėt grąžinimą į gap.eu? Per kiek laiko pinigėliai grįžo į sąskaitą? Ar jie atsiuntė kokį email, kad gavo prekę atgal? Jų servisas rašo, kad reik laukt 15 dd, bet tas laikas jau praėjo.... ar nebus kur paštininkės nujoję mano siuntinio..


Paskutiniai du grąžinimai labai prailgo - laukiau mėnesį plius porą dienų. Kai gavo prekes, parašė email, jog gauta, o pinigai įkrito gal net kitą dieną po to laiško gavimo. Irgi jau buvau visko prisigalvojus, kad galbūt dingo siuntiniai kur pakeliui, nes kai neregistruoti, tai ir nerimas iškart
Atsakyti
Ačiū, kas parašėt dėl gap, apsiraminsiu ir lauksiu toliau.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 11 15, 09:50)
Su tuo VS košmaras, surenku 100 ir dingsta kas nors, užsiknisau, kartą jau viskas- 104 eur buvo, jau pirksiu, kažkodėl neleidžia apmokėjimo daryti ir vėl dingo prekė blink.gif . Kur kortelės duomenis suvesti nesuprantu... blink.gif

deja, per sale prekes greit dingsta, snd ir as praziopsojau, kol susigrabaliojau kortele ir pakilo kaino, ty pakeite akcija verysad.gif
eisit mokejimo link ir susivesit kortele
Papildyta:
QUOTE(r@mke @ 2019 11 17, 19:22)
VS siuncia is kokio EU sandelio, kad neapmokestina ?  ax.gif  4u.gif

is usa, buvau idejus linka kodel neapmokestina
tas pats ir su Lasenza
Atsakyti
mirksiukas.gif as mytoyse pabandziau si koda tai taiko Nuolaida SPIEL10ZEUG suma turi buti daugiau nei 29
Atsakyti
QUOTE(LiBo @ 2019 11 18, 16:36)
Aš jau sukaupiau savo nerimą ir liepiau palaukti BF smile.gif. Tai jei kas per BF į kompaniją norite iš mytoys - prašom

O kada tas BF?
Atsakyti

na nejau niekam nieko is ELC neraik? :D

https://www.elc.co.uk

Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2019 11 18, 20:09)
O kada tas BF?

Black friday smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LiBo @ 2019 11 18, 19:33)
Black friday smile.gif

Tai šitą žinau. Klausiau kada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2019 11 18, 20:35)
Tai šitą žinau. Klausiau kada  ax.gif


Aa, sorry.
29 d.
Atsakyti

o pirksit visos tyliai ar ieskosit siuntimui pasidalint norinciu?  :yahoo: 

mazu jau skelbkim kas kur pirks - pajungsim viena kita, o db galima pradet ziurinetis ir krepselius krautis..

bo ten nespesim po to nieko :D

man raiks zaislu is UK amazono :) nu ir elc reik labai  :help: 

Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2019 11 18, 20:57)
<p>o pirksit visos tyliai ar ieskosit siuntimui pasidalint norinciu?  yahoo.gif </p><p></p><p>mazu jau skelbkim kas kur pirks - pajungsim viena kita, o db galima pradet ziurinetis ir krepselius krautis..</p><p></p><p>bo ten nespesim po to nieko biggrin.gif</p><p></p><p>man raiks zaislu is UK amazono smile.gif nu ir elc reik labai  help.gif </p>


Aš ir amazone ir mytoys turbūt pirksiu smile.gif
Atsakyti