Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveikos,

gal turit kas vaikų pamišusių dėl Hario Poterio ir jau sugavojot kokių kalėdinių dovanų ir galit pasidalinti idėjomis? Mergaitei 9 metai.

Atsakyti
Gal bus užsakinėjančių Mytoys . Prisijungčiau siuntimui pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
Gal turit pet24 nuolaidos koduką?Gal kas gali pasidalint?Dėkui 4u.gif
Atsakyti

Hario Poterio gerbėjai esu pirkusi piniginę https://www.amazon.c...74158484&sr=8-1

Tai labai pasiteisino - nešioja iki dabar, jau turbūt treti metai.
Dar esu pirkusi pakabukų kažkokių, laikrodį - tai tie tokie vienkartiniai, ilgai nelaikė, bet kaip dovana tam kartui patiko :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ladute: 19 lapkričio 2019 - 13:00
Noriu visų narių paklausti kiek Jums ilgiausiai yra keliavęs siuntinys iš MYTOYS?
Su viena naria užsisakėm iš vienos narės ir jau eina trečia savaitė, dar jokių žinių apie siuntą. Į laiškus NEATRAŠO. Jau pradedam bijoti, kad liksim apgautos.
Atsakyti
QUOTE(sacalas @ 2019 11 19, 13:06)
Noriu visų narių paklausti kiek Jums ilgiausiai yra keliavęs siuntinys iš MYTOYS?
Su viena naria užsisakėm iš vienos narės ir jau eina trečia savaitė, dar jokių žinių apie siuntą. Į laiškus NEATRAŠO.  Jau pradedam bijoti, kad liksim apgautos.

Hmmm... panašiu klausimu užsukau, iki kiek laiko gali užtrukti pats išsiuntimas? Užsakiau sekmadienį, bet dar neišsiųsta.
Atsakyti
QUOTE(sacalas @ 2019 11 19, 14:06)
Noriu visų narių paklausti kiek Jums ilgiausiai yra keliavęs siuntinys iš MYTOYS?
Su viena naria užsisakėm iš vienos narės ir jau eina trečia savaitė, dar jokių žinių apie siuntą. Į laiškus NEATRAŠO.  Jau pradedam bijoti, kad liksim apgautos.

Na man ilgiausiai gal 10 dienu Mytoys yra keliaves.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamux121 @ 2019 11 19, 11:12)
<p>Sveikos,</p><p></p><p>gal turit kas vaikų pamišusių dėl Hario Poterio ir jau sugavojot kokių kalėdinių dovanų ir galit pasidalinti idėjomis? Mergaitei 9 metai.</p>

Pas mane pamisusi, kuriai tuoj 24 m. bus biggrin.gif
Is aliexpresso siunciu lazdele, salika, maike, papuosalus smile.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pasiulyti kur pirkti lagaminu ? Domina didesni, i lektuvo bagaza. Kokius turite ir esat patenkintos?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2019 11 19, 13:51)
Pas mane pamisusi, kuriai tuoj 24 m. bus biggrin.gif
Is aliexpresso siunciu lazdele, salika, maike, papuosalus smile.gif

o mano sunui kazdele sukūžo pirmą dieną, tai kiek ašarų buvo...jau kaip užpykau..
Atsakyti

pirkom sunui spalvinimo knyga va tokia - labai grazi, pakankamai smulkus piesinukai, tiktu didesniem vaikam spalvint:

https://www.amazon.c...,aps,169&sr=8-3

 

tik reik pagaudyt, budavo uz 5 svarus kartais. didelem mergaitem turi patikt, kai jos taip kruopsciai spalvina, juolab.

 

dabar gal jau kokiu mandresniu spalvinimo knygu yra. Bet sita tokia storule, didelio formato, virselio storesnio.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole123: 19 lapkričio 2019 - 14:54
Gal yra pigu.lt kodukas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 19 lapkričio 2019 - 16:42