Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveikos :)

amžina tema, kaip ir kombinezonų - paspirtukai. Kokius galit rekomenduot 4 metų vaikui? Turėjom Globber 3in1, bet perleisim sesei, reikia berniukui didesnio. Minimicro, Hudora, mačiau dar kažkokie Smoby Mytoys labai nedidele kaina...

Atsakyti
sveikos, truputi ne i tema ax.gif kokias be fluoro dantu pastas naudojate sau ir vaikams? unsure.gif
Atsakyti
Vartoju Iš Forever produkcijos dantų pasta SUPERINĖ.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 11 20, 11:39)
sveikos, truputi ne i tema  ax.gif  kokias be fluoro dantu pastas naudojate sau ir vaikams?  unsure.gif


Ši labai patinka visai šeimai https://www.kosmetik...ir-cinko-druska
Atsakyti

Sveikos, ar galime patys pirkti tkmaxx UK?

 


jie siuncia tik i UK, todel galime pirkti per nuomos adresa i Uk adresa.

 

 

jei kas perkate tkmaxxe, pajunkite su keliom smulkmenom!  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole123: 20 lapkričio 2019 - 12:11
QUOTE(Iš Stiklo @ 2019 11 19, 00:16)
Aš jungčiausi prie Mytoys Vilniuje. kai nuspręsit kas pirkti, šaukit garsiai  4u.gif

Parinkčiau vilniuje. Jei būtų daugiau norinčių tiesiai į LT
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 11 20, 12:39)
sveikos, truputi ne i tema  ax.gif  kokias be fluoro dantu pastas naudojate sau ir vaikams?  unsure.gif

O ką daro dantų pasta be fluoro? Kiek suprantu, tai nuo ėduonies apsaugo būtent fluoras.
Atsakyti

Laba, Dėl Mytoys -->siuntos atkeliavo tik viena dalis-tik vienas žaidimas unsure.gif Kita dalis (didžioji dalis) turi atkeliauti dar šią savaitę 4u.gif Susisieksiu su jumis kai tik viskas bus atkeliavę kaip ir žadėjau 4u.gif Atsiprašau jei teko panerimauti, nes buvau išvykusi blink.gif unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
koki kursa jums skaiciuoja angliskas amazonas?
Papildyta:
QUOTE(padraika22 @ 2019 11 20, 14:09)
koki kursa jums skaiciuoja angliskas amazonas?

dar klausimas, man netycia buvo uzsakytas amazon prime. jis turi baigtis gruodzio 9 d. kaip man dabar pirkti primes nenaudojant? perku uz 40 svaru tai ir siaip priklauso nemokamas vietinis siuntimas. kuri siuntima rinktis tokiu atveju? gal kas atsakys... skubu. aciu
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 11 20, 14:12)
koki kursa jums skaiciuoja angliskas amazonas?
Papildyta:

dar klausimas, man netycia buvo uzsakytas amazon prime. jis turi baigtis gruodzio 9 d. kaip man dabar pirkti primes nenaudojant? perku uz 40 svaru tai ir siaip priklauso nemokamas vietinis siuntimas. kuri siuntima rinktis tokiu atveju? gal kas atsakys... skubu. aciu

1 EUR = 0,8572 GBP
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2019 11 20, 14:15)
1 EUR = 0,8572 GBP

koks bankas? man seb ima 0.82
Atsakyti
QUOTE(sacalas @ 2019 11 20, 10:53)
Per kiek laiko gavote Mytoys užsakymą?

Pirktas lapkričio 8d.

QUOTE(padraika22 @ 2019 11 20, 14:12)
koki kursa jums skaiciuoja angliskas amazonas?
Papildyta:


mano swed bankas. Praeitą sav nuskaitinėjo 0,83. As tą jų valiutos keitimo mokestį irgi i kursą įskaičiuoju. nes man esme galinė suma, ne kaip jie ten išskirsto. Parašo kursą neva mažesnį, nei kitų bankų, bet prideda keitimo mokestį.
Atsakyti