Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Maja Di @ 2019 11 21, 14:50)
Omniva labai retai kada nuolaidas duoda.

omnivasiunta.lt su kodu Inga20 Taiko -20poc iki metu galo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deme: 21 lapkričio 2019 - 21:50
QUOTE(Spyglelis @ 2019 11 21, 14:52)
Gal dar kur matėt kažko panašaus visai šeimai : https://www.next.co.uk/g9974s9#919898

Kad nebūtų visai mirgu marga ir gal kaina galėtų būti mažesnė ;)
reik fotosesijai  ax.gif

Pas aliką tokių marazmų pilna. Tik gal jau per vėlu
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2019 11 21, 23:49)
omnivasiunta.lt su kodu Inga20 Taiko -20poc iki metu galo

Čia internetu siuntą registruojant?
Atsakyti
Ar as blonde ar neduoda Mytoys vokisko appso parsisiust? Man rusiska kazkoki atsiunte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2019 11 21, 19:10)
Gal žinot kuri tarpininkė perka žaislus iš USA? rolleyes.gif

Ridžis
Atsakyti
QUOTE(Kristi05 @ 2019 11 20, 11:18)
<p>Kokie geri kvepalai vyriški yra, kažkas minėjo givenchy kažkurie skanūs yra smile.gif</p>


Ziurint uz kokia suma ieskot, man patys paciausi Creed Aventus ir Chanel Home sport biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(r@mke @ 2019 11 22, 00:39)
Ziurint uz kokia suma ieskot, man patys paciausi Creed Aventus ir Chanel Home sport  biggrin.gif

Man patys pačiausi Dior Sauvage ir Chanel Bleu.
Atsakyti

Šiuos visus turėjome, galvoju reikia kažko ko nebandėme dar :)

Ziurint uz kokia suma ieskot, man patys paciausi Creed Aventus ir Chanel Home sport biggrin.gif

Man patys pačiausi Dior Sauvage ir Chanel Bleu.

Atsakyti
Gal kas gali pakonsultuoti dėl mytoys.de - lėlės kaina buvo su akcija 49.99 - įmečiau į krepšį. Šiandien atsirado papildomos nuolaidos prieš BF - konkrečiai šiam brandui extra 15%. įrašau kodą - kaina pavirsta į 50 su ct. Kame reikalas?

—-
Radau jau - negalioja kombinacijoje su kitais kodais. Beje, mano krepšelyje visos prekės kažkur euru pabrango nuo vakar...
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2019 11 22, 00:47)
Ar as blonde ar neduoda Mytoys vokisko appso parsisiust? Man rusiska kazkoki atsiunte biggrin.gif

Neduoda - rašo kad not available in your location ar pan. Bet ir ne appse yra akcijos šnd.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiBo: 22 lapkričio 2019 - 08:29
QUOTE(LiBo @ 2019 11 22, 08:30)
Gal kas gali pakonsultuoti dėl mytoys.de - lėlės kaina buvo su akcija 49.99 - įmečiau į krepšį. Šiandien atsirado papildomos nuolaidos prieš BF - konkrečiai šiam brandui extra 15%.  įrašau kodą - kaina pavirsta į 50 su ct. Kame reikalas?

—-
Radau jau - negalioja kombinacijoje su kitais kodais. Beje, mano krepšelyje visos prekės kažkur euru pabrango nuo vakar...

Tai gal dėl tiesioginio siuntimo į LT?

Beje, gal kuri mėgsta Juliette has a gun sunny side up? Gavau dovanų 100 ml, bet visai ne mano kvapas.... rašykit į až.
Atsakyti

labas, merginos,

nagi, perkancios, gal prie kur jungiat - siuntimui dalintis??  :4u: 

Atsakyti
Gal kas planuoja užsakynėti Vilniuje ?cocoonecenter

Atsakyti