Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(padraika22 @ 2020 01 19, 09:27)
https://pirmibatai.l...edines-basutes/
Cia yra ju gamybos, bet kaina kita. As moku 20-22€ o internete jau virs 30. Ten vietoj tokia sena tetule jas daug metu siuna ir parduoda

siauliuose "pasaze" ta moteriske su basutemis. jauciu beveik puse siauliu su jom vaiksto. laabai daug vaiku su jos batais, basutem.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2020 01 20, 14:48)
siauliuose "pasaze" ta moteriske  su basutemis. jauciu beveik puse siauliu su jom vaiksto. laabai daug vaiku su jos batais, basutem.

O tai konkrečiau kur ten? Kad ne vietinis rastu smile.gif nes kazkada ieskojau, neradau.
Atsakyti

Na bent jau vienoje grupėje apie Lidl prekes, prasti atsiliepimai apie šį siurblį. Rašo, kad tinkamas tik vaikams pažaisti

aš turiu tą siurblį,tai ir veltui dabar neimčiau. Prieš tai turėjau du hoover siurblius,tai man daug labiau patiko.Tik,kad baterija po metų nusibaigdavo. Šito, jau tik prisilietus,byra plastikinės detalės ir galingumas labai menkas

Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2020 01 20, 15:46)
O tai konkrečiau kur ten? Kad ne vietinis rastu smile.gif nes kazkada ieskojau, neradau.

vilniaus g 204. ten bulvaro pradzioje, prie centrinio turgaus. uni prekybos namuose sklepe. iejimas nuo zemaites g(nuo turgaus puses). ten laiptai zemyn yra.
Atsakyti
QUOTE(puke0 @ 2020 01 20, 17:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="aijos" data-cid="72588332" data-time="1579417704"><div><p>Na bent jau vienoje grupėje apie Lidl prekes, prasti atsiliepimai apie šį siurblį. Rašo, kad tinkamas tik vaikams pažaisti</p></div></blockquote><p>aš turiu tą siurblį,tai ir veltui dabar neimčiau. Prieš tai turėjau du hoover siurblius,tai man daug labiau patiko.Tik,kad baterija po metų nusibaigdavo. Šito, jau tik prisilietus,byra plastikinės detalės ir galingumas labai menkas
</p>

O velnias kazkas paleido anti, kad baisiai geras ir visos ima zema starta pirkt biggrin.gif
Tai gerai, koks tada Geras tas siurblys neistaskant jam 599€??!
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 01 20, 23:58)
O velnias kazkas paleido anti, kad baisiai geras ir visos ima zema starta pirkt biggrin.gif
Tai gerai, koks tada Geras tas siurblys neistaskant jam 599€??!

Nu tikrai biggrin.gif
Naiviai tikėjausi su 100€ prasisukti biggrin.gif
Ką dabar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 01 20, 22:58)
O velnias kazkas paleido anti, kad baisiai geras ir visos ima zema starta pirkt biggrin.gif
Tai gerai, koks tada Geras tas siurblys neistaskant jam 599€??!

Tai pirkit už 369 eur Dyson. Vasara mamai nupirkau už 188 eur BOSCH BCH6ATH25 dulkių siurblį-šluotą. Džiaugiasi labai. Bet ten tik vienas antgalis su šereliais. Kiek bandžiau, tai gerai siurbia tiek kilimą, tiek grindis.
Atsakyti
QUOTE(puke0 @ 2020 01 20, 17:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="aijos" data-cid="72588332" data-time="1579417704"><div><p>Na bent jau vienoje grupėje apie Lidl prekes, prasti atsiliepimai apie šį siurblį. Rašo, kad tinkamas tik vaikams pažaisti</p></div></blockquote><p>aš turiu tą siurblį,tai ir veltui dabar neimčiau. Prieš tai turėjau du hoover siurblius,tai man daug labiau patiko.Tik,kad baterija po metų nusibaigdavo. Šito, jau tik prisilietus,byra plastikinės detalės ir galingumas labai menkas
</p>

O aš turiu ir man.jis superinis. Puikiai viską susiurbia nu ir kolkas niekas nebyra. Naudoju bute kiekvieną dieną, turiu kašaką ir du vaikus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2020 01 21, 08:57)
O aš turiu ir man.jis superinis. Puikiai viską susiurbia nu ir kolkas niekas nebyra. Naudoju bute kiekvieną dieną, turiu kašaką ir du vaikus  tongue.gif

Prisisakem siurbliu pigiuku lauksim, pasidalinsim atsiliepimais 4u.gif As kazkaip i ji optimistiskai ziuriu, nes man jo reikia greitam prasiurbimui: koridoriaus, virtuves, manau, patenkins mano lukescius. Jei jau normaliai kuopiuosi, traukiu siurbli laidini ir darbuojuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2020 01 21, 08:40)
Prisisakem siurbliu pigiuku lauksim, pasidalinsim atsiliepimais  4u.gif  As kazkaip i ji optimistiskai ziuriu, nes man jo reikia greitam prasiurbimui: koridoriaus, virtuves, manau, patenkins mano lukescius. Jei jau normaliai kuopiuosi, traukiu siurbli laidini ir darbuojuos  biggrin.gif

Tai visos tos šluotos greitai prasiurbimui skirtos. Bet kai nesusiurba didesnių trupinių, tai tikrai š.... , o ne siurblys
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2020 01 21, 08:15)
Tai pirkit už 369 eur Dyson. Vasara mamai nupirkau už 188 eur BOSCH BCH6ATH25 dulkių siurblį-šluotą. Džiaugiasi labai. Bet ten tik vienas antgalis su šereliais. Kiek bandžiau, tai gerai siurbia tiek kilimą, tiek grindis.

Sudas tas Bosch paskutinis biggrin.gif As ji ir turiu. Byra visos siuksles is tos galvos atgal, nesueina viskas i ta konteineri, ant grindu trupinius palieka, nu arba sutraukia ir jie byra atgal vos kilstelejus nuo zemes ta siurbli, kilima pasiurbt misija neimanoma, nes reik ant tos 2 padeties, kad kazka trauktu, o ant jos jis issikraus po kokiu 5 minuciu max biggrin.gif laiptu su juo nepasiurbsi vel gi del to pacio- negali tos galvos atkelt nuo grindu, nes byra siuksles, tik bruzint turi, net per slenkti keliant ir tai pabyra. Kol naujas buvo irgi dziaugiaus, bet neilgai

QUOTE(aijos @ 2020 01 21, 09:42)
Tai visos tos šluotos greitai prasiurbimui skirtos. Bet kai nesusiurba didesnių trupinių, tai tikrai š.... , o ne siurblys

Tai va, bet kita vertus tu ji ir trauki tam, kad kazkokius trupinius cia ir dabar susiurbt,o ne generaliniam tvarkymui.
Na laukiam atsiliepimu apie Lidlo siurblius biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal kas galit rekomenduot: ieškau laikrodžio mergaitei 11m. Pirmas laikrodis, tai labai brangaus nesinori, bet kad būtų geresnės nei ali kokybes smile.gif Gal turit kokių idėjų?
Atsakyti