Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveiki. Ieškau su kuo Kaune susikooperuoti siuntimui iš Tukio šią savaitę.

Mano būtų iki 2 kg. 

Aš galiu ir pati priimti vieną arba daugiau narių, arba prisijungti prie ko nors.

Turime jau 4 kg, trūksta dar 3 kg. 

Atsakyti
Sveiki 4u.gif gal kas vilniuje prie crocs.eu noretu prisijungti? Truksta iki free delivery.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malinkaja18: 27 sausio 2020 - 22:17
Merginos, jei perku iš amazon.de naudotą prekę ar labai rizikuoju gauti š? Radau globber paspirtuką patrauklia kaina, bet rašo „used”, ir nurodyti galimi defektai ne tik pakuotės, bet ir pačios prekės, va ir galvoju ar verta? Plius su prime.... ai, turbūt daug vargo...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirisama: 28 sausio 2020 - 09:20
Laba rytas, merginos 4u.gif

gal kas planuoja pirkti is smiggle? gal galėtų mane prijungti? būtų geriausia Vilnius ax.gif matau kuprinems nebloga akcija 4u.gif

Tik nesuprantu kuo jos skiriasi?

si https://www.smiggle....8-1?colour=PINK
ir si https://www.smiggle....pack?colour=MIX

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ar kam nors yra pavykę is swarovski prancuzisko pačioms nusipirkti? Man raso kad nepriima kortos.
Atsakyti
Kazkas atsimenu rinko is vaistines Vokietijoje? gal dar renkate? 4u.gif Prisireike ax.gif
Atsakyti

Siųskite per omnivasiunta.lt puslapį, šiandien vedžiau omniva20 kodą ir davė nuolaidą

 


aciu! nurodytu adresu suveike  :wub:

 

mergaites, ar pirkot ka nors is https://www.wayfair.co.uk?? galvoju, ar viskas su jais ok, siustis noriu vaikiska staliuka su kedutem, per ESWD.

gal butu norinciu kooperuotis? :)

Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2020 01 28, 10:16)
Merginos, jei perku iš amazon.de naudotą prekę ar labai rizikuoju gauti š?  Radau globber paspirtuką patrauklia kaina, bet rašo „used”, ir nurodyti galimi defektai ne tik pakuotės, bet ir pačios prekės, va ir galvoju ar verta? Plius su prime.... ai, turbūt daug vargo...?

Nezinau, as nepirkciau, nebent kainuoja kokiu 10 euru biggrin.gif o naudotu juk galima ir pas mus mazyliuose paieskot...
Atsakyti
QUOTE(malinkaja18 @ 2020 01 27, 23:16)
Sveiki 4u.gif gal kas vilniuje prie crocs.eu noretu prisijungti? Truksta iki free delivery.

Uzsakyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 01 28, 10:58)
Nezinau, as nepirkciau, nebent kainuoja kokiu 10 euru biggrin.gif o naudotu juk galima ir pas mus mazyliuose paieskot...

Tai aišku galima ir pas mus paieškot smile.gif tik kad nėr iš ko rinktis biggrin.gif žodžiu, ačiū už nuomonę, pamąstysiu kaip mūsų pardėse nuolaidų sulaukt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cirkas @ 2020 01 27, 16:28)
<p>Sveikos, <strong>uniqlo</strong> gavau dali siuntinuko, bet pagal nuoroda sekimo nerodo, kad skaidytas. Ar jau reikia sunerimti? nes kitur tai berods matosi, kad dalimis  hmm.gif Ačiū visoms atsakiusioms 4u.gif </p>

Man atsiuntė dviem dalim. Pasiskambinkit vezejui, jie mato, pasakys
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2020 01 27, 19:33)
Nepaguosiu. Pati keliauju su 3 vaikais ir su charteriniais užsakymais (novaturas, tezturas) dažniausiai susiduriu, kad šie didieji kelionių organizatoriai nesudarę su dauguma viešbučių sutarčių 2+3. Todėl būdavo, kad išsirenku viešbutį, o pasirodo per kelionių agentūrą jame neįmanoma apsistot nes, sutartis su viešbučiu tik  2+2.  Į tą patį viešbutį pvz. Tezturas siūlė tik 2+2, o Novature gavom 2+3 ten pat. Pvz. Emiratose teko imti 2 numerius šeimai 2+3 nes joks operatorius neturėjo tokios sutaties su viešbučiais.
Tas pats su spa viešbučiais Lietuvoj. Arba super duper dideli apartamentai viešbuty arba nepriima 🤨

Joo aš irgi pagalvojau trys vaikai jau butu dideles problemos ...kad ir i druskininkus nuvaziuot. Reik imt du kambarius. Kiek domejausi..tokios sąlygos taip sakant gimstamumo neskatina tikrai. Kitas variantas norint keliauti. Pirkti skrydzius patiems ir imti ne viesbuti o apartamentus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangerele: 28 sausio 2020 - 15:00