Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(oplia5 @ 2020 03 24, 18:23)
Elona ir Amerika Lietuvoje per fb.

Elonos nerekomenduoju. Labai
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2020 03 24, 16:48)
su allegro tai atsižegnojau, lenkiškai rašo laiškus, aš jiems lietuviškai, ir liepia atsidaryt lenkišką sąskaitą, o paskui zarazos dar pinigus per du kartus vedė, tai mokesius nuskaičiavo ir nemažus, bet tik po pagrasinimo apie vartotojų teises teikėsi grąžint.
P.s. tik prekės aš nebuvau gavus, šiek tiek kita situacija.

Nu as lenkiskai jiems rasau,pagrasinau vartotojais,a le jis nebijo,siulo sprendimo variantus,tik man jie nelabai patinka,prasau didesnes sumos kompensacijos. Is prekes kainos 500 (+siuntimas ~100),jis apie 65 eur siulo
Is allegro pirkau pirma karta ir turbut paskutini biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2020 03 25, 01:25)
Nu as lenkiskai jiems rasau,pagrasinau vartotojais,a le jis nebijo,siulo sprendimo variantus,tik man jie nelabai patinka,prasau didesnes sumos kompensacijos. Is prekes kainos 500 (+siuntimas ~100),jis apie 65 eur siulo
Is allegro pirkau pirma karta ir turbut paskutini  biggrin.gif

Aha, allegro sudetingas kontingentas. Bet jei lb reikia - naudojuosi pirklenkijoj tarpininkavimo paslaugom. Taip paprasčiau
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
gal kas turite riesutu sviesto parduoti kibireli?
Atsakyti

Sveiki, bet idejus i krepseli 2daiktus, ne atminusuoja antra preke jog 10pl. Kodel?
Is kokio Jus miesto?

 


kai jau akcija baiges... buvo savaitgali ir dar vakar maciau buvo. Siandien jau nebera.. :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole123: 25 kovo 2020 - 10:31

mergaites,

gal zinot omnivos koda?

sena20 negalioja, omniva20 irgi ne.. :(

Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2020 03 25, 06:59)
Aha, allegro sudetingas kontingentas. Bet jei lb reikia - naudojuosi pirklenkijoj tarpininkavimo paslaugom. Taip paprasčiau

Tai rasiau,kad naudojaus vezejais,tik ne pirklenkijoj,o zlotas.lt ( beje,labai superiniai).
O ka vezejai gali padaryt broko atveju,tokiu atveju nieko nepaprasciau,kai pakuote buvo tvarkinga,nei pirklenkijoj nepadetu. Zlotas bando padet,bet ju galiose mazai pagalbos.
Atsakyti
36 dydis https://www.asos.com...rchQuery=camper
Atsakyti

Omnivos koda radau kam reikia - Ieva20 ;)

Atsakyti
Sakykit o www.kvepalupasaulis.lt patikimas originalių kvepalų pardavėjas?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 03 25, 13:26)


Kokie geri bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2020 03 25, 14:38)
Sakykit o www.kvepalupasaulis.lt patikimas originalių kvepalų pardavėjas?

taip. pirkau niolika + 1 karta. viskas gerai su jais.
Atsakyti