Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Mazutee24 @ 2020 03 26, 13:43)
Kur ieškoti paspirtukų vaikams? Micro ar globber?  4u.gif

toycity kaip tik nuolaidos
Atsakyti
Sveikos.
Kur dabar galima nusipirkti naujagimiams reikalingu drabužiukai, merliuku ir pan kai viskas uždaryta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madam_pipi82 @ 2020 03 26, 18:59)
Sveikos.
Kur dabar galima nusipirkti naujagimiams reikalingu drabužiukai, merliuku ir pan kai viskas uždaryta.  4u.gif

https://www.babycity.lt/lt/
Atsakyti
QUOTE(madam_pipi82 @ 2020 03 26, 18:59)
Sveikos.
Kur dabar galima nusipirkti naujagimiams reikalingu drabužiukai, merliuku ir pan kai viskas uždaryta.  4u.gif

drauge viska ko truko is https://www.mazieji.lt/ susipirko siom dienom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 26 kovo 2020 - 18:53
Kas jungiatės Cocona per mane, tai siunta nuo trečiadienio jau Lietuvoje, tik DPD nespėja išvežioti. Gavau laiška kad iki 31 d pristatys
Atsakyti
Gal as matėt Globber ultimum lights pigiau nei Toycity? ar čia jau gera kaina? reik gegužei. 4u.gif
Atsakyti
ESWD
Mūsų partneriai mus informavo, kad visiems siuntiniams, kurie gabenami oro transportu (visi siuntiniai iš JAV) į Europą bus taikomas naujas – Kritinės situacijos mokestis (KSM). Šis mokestis yra laikinas ir bus pradėtas taikyti nuo 2020 metų balandžio 1 dienos iki tolimesnio pranešimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 27 kovo 2020 - 18:17
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 03 27, 18:17)
ESWD
Mūsų partneriai mus informavo, kad visiems siuntiniams, kurie gabenami oro transportu (visi siuntiniai iš JAV) į Europą bus taikomas naujas – Kritinės situacijos mokestis (KSM). Šis mokestis yra laikinas ir bus pradėtas taikyti nuo 2020 metų balandžio 1 dienos iki tolimesnio pranešimo.

Bet čia tik siuntoms iš JAV ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2020 03 27, 19:18)
Bet čia tik siuntoms iš JAV  ax.gif

Taip. Įdomu, ar nepalies ir USA tarpininkių unsure.gif
Atsakyti

Rekomenduokite plaukų kirpimo mašinėlę.  :4u: brangaus kombaino nesiūlykit. Na kad atlaikytų vyro plikė karantino laikotarpį :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 03 27, 19:46)
Taip. Įdomu, ar nepalies ir USA tarpininkių  unsure.gif

O tau reikia kažko dar tupint namie? biggrin.gif išskyrus maisto, kurio suvartojimas pas mus išaugo 3 kartus, nes visą dieną visi išskyrus vaiką,(jam nevalgyno fazė) tupėdami iš neturėjimo ką veikt tik valgo, man asmeniškai nebereikia nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 03 27, 20:45)
O tau reikia kažko dar tupint namie?  biggrin.gif išskyrus maisto, kurio suvartojimas pas mus išaugo 3 kartus, nes visą dieną visi išskyrus vaiką,(jam nevalgyno fazė) tupėdami iš neturėjimo ką veikt tik valgo, man asmeniškai nebereikia nieko  biggrin.gif

Man dar treningų reikia bigsmile.gif
Atsakyti