Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Carlin @ 2020 03 27, 22:30)
Kai aš pagalvoju apie pirmadienį  blink.gif pati turiu darbų iki kaklo, o kur dar visa buitis, maisto gaminimas 3 kartus dienoje, namų tvarkymas, plius mokslai abiem panom prasidės. Pažiūrėjau dienotvarkes, pas abi video konferencijos tuo pačiu metu numatytos, abiem darbo vietas paruošti reikia. Nu gerai, mes tarkim vietos turim, bet ką daryt tiems, kas bute kelių kambarių gyvena ir abu su vyru iš namų dirba  unsure.gif jau nekalbu, kiek įrangos reik. Bandysiu vaikams video konferencijas per telefonus jungti  unsure.gif  išbandymų metas laukia.

Mano vaikas vienas. Pasijungia pats viską. Mes darbe. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 03 27, 22:02)
Ir aš taip manau, kad jau nebus mokyklos..
Aš tai meldžiuosi, kad iki birželio  🙏 mastau.gif Bet po šiandien štukės italų.. vėl toookia neviltis..  angel_sadangel.gif

Manau ispanai gali juos aplenkt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 03 27, 23:45)
Mano vaikas vienas. Pasijungia pats viską. Mes darbe.  unsure.gif
Papildyta:


Vyresnėlė irgi pasijungia. O su mažiuke bėda, ji net neišsėdi 40 min., tai jei aš ją vieną pamokėlėms paliksiu, viskas baigsis youtube su filmukais biggrin.gif bet gal įsivažiuos.
Atsakyti
Mergaites, o pigu.lt buna papildomi nuolaidu kodai? Aciu 4u.gif
Atsakyti

https://www.amazon.d...i_3B2FEbHV29BTPGeox mokykliniai mergaitėm 28 ir 32 d. Po 8€ Gal kam reik kitiem metam 🤔

Atsakyti

https://www.amazon.d...i_dr5FEb3F9282G

Clarks 39,5 ir 40 d. 15-18€ :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 03 27, 20:45)
O tau reikia kažko dar tupint namie?  biggrin.gif išskyrus maisto, kurio suvartojimas pas mus išaugo 3 kartus, nes visą dieną visi išskyrus vaiką,(jam nevalgyno fazė) tupėdami iš neturėjimo ką veikt tik valgo, man asmeniškai nebereikia nieko  biggrin.gif

a pas mus jokio didesnio ėdesio, viskas kaip ir iki karantino.

Aų ir galvoju kad duok dieve birželį būtume laisvi nuo karantino, įdomu kaip mano abiturientui su egzaminais bus bigsmile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2020 03 28, 20:29)
a pas mus jokio didesnio ėdesio, viskas kaip ir iki karantino.

Aų ir galvoju kad duok dieve birželį būtume laisvi nuo karantino, įdomu kaip mano abiturientui su egzaminais bus  bigsmile.gif ...

Tai gal jūs ir taip namie tupėdavot. Mes susirinkdavom į namus visi apie 18-19, ir valgydavim tik pusryčius vakarienę. O dabar..... visi 3-4 valgymai 4 žmonėm. Užtat skirtumas jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 03 28, 20:54)
Tai gal jūs ir taip namie tupėdavot. Mes susirinkdavom į namus visi apie 18-19, ir valgydavim tik pusryčius vakarienę. O dabar..... visi 3-4 valgymai 4 žmonėm. Užtat skirtumas jaučiasi.

nu aš dirbu nuo 8-17, o vaikas mokykloj, taip kad pasikeitimai yra, o per karantina vaikas namie ištisai, o aš 2-3 per savaitę keliauju darban, bet nu mums niekas nesikeitė, nelandžiojam dažniau į šaldytuvą. O gamindavau ir tada, dabar dar į darbą nešuosi.

Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2020 03 28, 21:15)
nu aš dirbu nuo 8-17, o vaikas mokykloj, taip kad pasikeitimai yra, o per karantina vaikas namie ištisai, o aš 2-3 per savaitę keliauju darban, bet nu mums niekas nesikeitė, nelandžiojam dažniau į šaldytuvą. O gamindavau ir tada, dabar dar į darbą nešuosi.

Tai aš ne apie tai, aš apie tai, kad anksčiau namie valgydavom 1- 2 kartus max. Dabar kai kuriom dienom visi 4 nbūnam namie visą dieną. Tai ir valgom 3-4 kartus. Nebe 1-2. Nes ir pusryčiai ir pietūs if vakarienė kartais dar koks pavakarys būna. Anksčiau į darbą išeidavau su kavos puodu, nes nespėdavau. Per pietus kažkuf kažką užkąsdavai, jei po darbo į treniruotę, tai grįžus 21 h, jau ir nebevalgydavaui. Dabar gi, sėdint namie viską valgai namie. Tai gaminimas vyksta non stop 🙈 tų pusfabrikačių mes nevalgom. Viską patys darom.
Atsakyti
Ar yra koks Omnivos kodas?
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2020 03 29, 13:21)
Ar yra koks Omnivos kodas?

Ieva20 galioja
Atsakyti
Sveikos, gal kas iš mytoys.de neseniai pirko? kokie dabar maždaug terminai? Nevėluoja siuntiniai?
Atsakyti