Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Loram @ 2020 04 09, 23:53)
žydėjimo metu reikia purkšti

Tikrai taip.
Atsakyti

Dėkui, gal tikrai bandyt parasyti 4u.gifbet galvojau, gal jie nesiuncia i tuos tarpininku adresus, del to cia taip ir kabo... bet tada gal jau butu atsaukę užzakyma unsure.gif

Del kitu adresu nezinau. 

Pas mus siuncia ir praeita savaite buvo daug siuntu is ju. 

Atsakyti
QUOTE(sviliuke @ 2020 04 09, 22:39)
Gal knygoms kodukas koks yra? Buciau dekinga 4u.gif

KNYGŲ KLUBE:

Visą ilgąjį Velykų savaitgalį dovanojame papildomą -10% nuolaidą* prekėms su kodu:
VELYKU-NUOLAIDA

*Nuolaida negalioja mok. literatūrai, dovanų kortelėms, riboto leidimo ir išankstinės prekybos knygoms bei mėnesio pasiūlymui.
Nuolaidos kodas galioja 2020 m. balandžio 10 – 13 d.
Atsakyti
Kur perkate eterinius aliejus? Aroma Zone neveikia, Plant Therapy labai brangus pristatymas
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2020 04 10, 11:02)
Kur perkate eterinius aliejus? Aroma Zone neveikia, Plant Therapy labai brangus pristatymas


aromama.lt
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2020 04 10, 08:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="D'esire" data-cid="72643464" data-time="1586495633"><div><p>Dėkui, gal tikrai bandyt parasyti vartotojo įkelta nuotraukabet galvojau, gal jie nesiuncia i tuos tarpininku adresus, del to cia taip ir kabo... bet tada gal jau butu atsaukę užzakyma vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Del kitu adresu nezinau. </p><p>Pas mus siuncia ir praeita savaite buvo daug siuntu is ju. </p>

Supratau, dėkui labai už infornaciją 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, gal kas norėtų kartu užsisakyti iš Kiko kosmetikos? Pasvalys, galiu persiųsti. Tušai po 3.99e.
Atsakyti
Sveikos, ar kas užsakinėjot iš ikejos? Dabar galima pirkti intenetu atsiimant parduotuvėj. Bet man kelios dienos vėluoja nuo numatyto laiko. Galvoju kaip kitiems? Ar čia tik mane pamiršo. Paskambinus tai nieko doro nepasako, tradicinis pakalbėjimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auruma: 10 balandžio 2020 - 13:08
QUOTE(Auruma @ 2020 04 10, 14:07)
Sveikos, ar kas užsakinėjot iš ikejos? Dabar galima pirkti intenetu atsiimant parduotuvėj. Bet man kelios dienos vėluoja nuo numatyto laiko. Galvoju kaip kitiems? Ar čia tik mane pamiršo. Paskambinus tai nieko doro nepasako, tradicinis pakalbėjimas.


Uzsakinejau, atsiemem si pirmadieni. Zinute gavau ta pacia diena, kaip ir numatyta, tik laikas buvo kitas.
Atsakyti
gal zinot, ar galima cia atsiskaityt LT kortelemis?
www.nike.com
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2020 04 10, 15:18)
Uzsakinejau, atsiemem si pirmadieni. Zinute gavau ta pacia diena, kaip ir numatyta, tik laikas buvo kitas.

Aišku. Matyt per paskutines dienas daug susikaupė. Man trečiadienį turėjo būti. O kai paskambini, tai vis "užsakymas renkamas" doh.gif Nors ten nėra ką rinkti.
Atsakyti

Sveiki,

gal planuojate kas jors užsakymą kavutes iš https://www.coffeerista.com/nl/

Jungčiausi su persiuntimu ❤

Atsakyti