Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(wanilla69 @ 2020 05 25, 11:34)
Sveiki, ar kas pirkote iš www.sinsay.com/lt ? Gana pigu viskas, įdomu, kaip kokybė? smile.gif

Tai kai ju fizines parduotuves yra, nueikit ir paziurekit ax.gif is tokiu sudrubiu sakyciau rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien užsakinėsiu iš https://www.cocooncenter.com/
Šiandien Bioderma produkcijai taiko papildomą nuolaidą.
Tik Vilnius, nepersiunčiu
Gal norite jungtis?

El. p. Pirkinukas69 @ gmail.com
Atsakyti
o aš vis dar renko cocooncenter.co.uk Kaune, tik kelios merginos prisijungė.....kristinajuodiene@gmail.com
Atsakyti
Sveiki. Mergaites, gal kas nors domėjosi suknelem pirmai komunijai? Tiktu ir pirkti, ir nuoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 26 gegužės 2020 - 08:19
sveikos,
pirksiu šiandien cocooncenter, na arba ryt, kai tik susirinks nemokamas siuntimas. 4u.gif labai reikia skubiai.

Vilnius. Užupis.

krepšiukus siųsti: zmoonyte (eta) gmail.com


bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2020 05 26, 08:18)
Sveiki. Mergaites, gal kas nors domėjosi suknelem pirmai komunijai? Tiktu ir pirkti, ir nuoma.

Drop kids FB mačiau skelbėsi, kad siūna po 30 eur. Mano panelė 158 cm ūgio, tai aš iš vinted.lt pirkau baltą suknelę S dydžio.
Atsakyti
Gal kas žino eurovaistines nuolaidų kodą?
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2020 05 26, 07:18)
Sveiki. Mergaites, gal kas nors domėjosi suknelem pirmai komunijai? Tiktu ir pirkti, ir nuoma.


Laba.
Turiu Kaune dvi atliekamas naujas.
Po komunijos dar liks ir 1 nenauja
Siunčiausi kelis dydžius

https://www.musumazy...munijos-suknele

https://www.musumazy...munijos-suknele

Atsakyti
Pasidalinkit idėjomis ką dovanojat Jonams. Jonines švenčiam jau virš 10 metų pas ta patį Joną, išsisėmiau visiškai... Žmogus metuose (virs 60), žvejys, bet jau ir iš ten daug kas dovanota... gyvena kaime, turi pirtį, bet ir ten jau nieko nebereikia... Jau ir maisto krepšiai/rinkiniai buvo. Žodžiu SOS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2020 05 26, 12:09)
Pasidalinkit idėjomis ką dovanojat Jonams. Jonines švenčiam jau virš 10 metų pas ta patį Joną, išsisėmiau visiškai... Žmogus metuose (virs 60), žvejys, bet jau ir iš ten daug kas dovanota... gyvena kaime, turi pirtį, bet ir ten jau nieko nebereikia... Jau ir maisto krepšiai/rinkiniai buvo. Žodžiu SOS  biggrin.gif

Man patinka dabar dažnai gaminamos tipo puokštės, gamina iš visko: sūrio, dešros, daržovių, alaus. Iš karto galima ir valgyti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2020 05 26, 12:09)
Pasidalinkit idėjomis ką dovanojat Jonams. Jonines švenčiam jau virš 10 metų pas ta patį Joną, išsisėmiau visiškai... Žmogus metuose (virs 60), žvejys, bet jau ir iš ten daug kas dovanota... gyvena kaime, turi pirtį, bet ir ten jau nieko nebereikia... Jau ir maisto krepšiai/rinkiniai buvo. Žodžiu SOS  biggrin.gif

kaime visada reikia gerų įrankių - kirvio, kastuvo, greblio, pjuklo, gyvatvorės žirkliu ir t. t. biggrin.gif arba kokio aparato - pvz alaus virimo biggrin.gif
priklauso nuo zmogaus ir kiek planuojat pinigų išleisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 05 26, 12:57)
Man patinka dabar dažnai gaminamos tipo puokštės, gamina iš visko: sūrio, dešros, daržovių, alaus. Iš karto galima ir valgyti biggrin.gif .

Puokstes ir man labai grazu, bet kaimieciui dedziokui "per grazu biggrin.gif" tai darem pintine su desrom, suriais alum smile.gif

QUOTE(Loram @ 2020 05 26, 14:17)
kaime visada reikia gerų įrankių - kirvio, kastuvo, greblio, pjuklo, gyvatvorės žirkliu ir t. t. biggrin.gif arba kokio aparato - pvz alaus virimo biggrin.gif
priklauso nuo zmogaus ir kiek planuojat pinigų išleisti biggrin.gif


Irankio dar nedovanojm, reiks zvilgtelt kokios ju kainos, nes dovana buna labiau simboline ax.gif 4u.gif
Atsakyti