Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveikos merginos, noriu paklausti, kaip perkate is zenni optikos Amerikoje? ar pacios, ar per tarpininkes? Kazkada esu macius, kad ten uzsakinejote akinius, bet nebuvo tada aktualu.

Dar norejau paklausti, gal kuri daretes su minusinem dioptrijom saulės akinukus? ar pasiteisino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2020 05 29, 07:21)
Kinų puslapis, muitus teks mokėti, jei muitinė sulaikys siuntinį ir jo vertė viršys leistiną sumą.


reikia ziureti is kur siuncia. Nemazai prekiu buna sandeliuose Europoje
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2020 05 29, 12:53)
Sveikos merginos, noriu paklausti, kaip perkate is zenni optikos Amerikoje? ar pacios, ar per tarpininkes? Kazkada esu macius, kad ten uzsakinejote akinius, bet nebuvo tada aktualu.

Dar norejau paklausti, gal kuri daretes su minusinem dioptrijom saulės akinukus? ar pasiteisino?  4u.gif

Labai labai pasiteisino wub.gif
Pernai pasidariau Fielmane. Labai džiaugiuosi.
Rėmelius pirkau iš jų, nes jei gamina su klientų rėmeliais, neduoda garantijos.
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2020 05 29, 09:53)
Vis dar bandau surinkti cocooncenter.co.uk Kaune, jei reikia su persiuntimu....kristinajuodiene@gmail.com

truksta dar 30 eu.....
Atsakyti
Galiu pasidalinti VYNŲ pakvietimais nuolaidai gauti. Rašykite žinutėje savo el paštą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2020 05 29, 12:53)
Sveikos merginos, noriu paklausti, kaip perkate is zenni optikos Amerikoje? ar pacios, ar per tarpininkes? Kazkada esu macius, kad ten uzsakinejote akinius, bet nebuvo tada aktualu.

Dar norejau paklausti, gal kuri daretes su minusinem dioptrijom saulės akinukus? ar pasiteisino?  4u.gif

Jau kokie 15 ar daugiau metų kaip gaminuosi saulės akinius su dioptrijomis - jau ne vieneri sunešioti - viskas puikiai. Tik reik turėti omenyje, kad ne visi rėmeliai tam tinka (kai dideli labai akiniai neužtenka pačios linzės ir t.t.) - optikoje tikrai pakonsultuos tais klausimais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2020 05 29, 10:53)
Sveikos merginos, noriu paklausti, kaip perkate is zenni optikos Amerikoje? ar pacios, ar per tarpininkes? Kazkada esu macius, kad ten uzsakinejote akinius, bet nebuvo tada aktualu.

Dar norejau paklausti, gal kuri daretes su minusinem dioptrijom saulės akinukus? ar pasiteisino?  4u.gif



Perku pati, bet jie anksčiau iš Honkongo siusdavo
paskutinis siuntinys kažkaip iš Švedijos atėjo, ar per Švediją?

Darausi ir minusus ir minusus nuo saulės, ir vaikui dariau cilindrinius
Viskas su jais ok
Jau pamiršau lietuviškas optikas:)
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2020 05 29, 16:28)
Jau kokie 15 ar daugiau metų kaip gaminuosi saulės akinius su dioptrijomis - jau ne vieneri sunešioti - viskas puikiai. Tik reik turėti omenyje, kad ne visi rėmeliai tam tinka (kai dideli labai akiniai neužtenka pačios linzės ir t.t.) - optikoje tikrai pakonsultuos tais klausimais  mirksiukas.gif



QUOTE(lina0612 @ 2020 05 29, 16:45)
Perku pati, bet jie anksčiau iš Honkongo siusdavo
paskutinis siuntinys kažkaip iš Švedijos atėjo, ar per Švediją?

Darausi ir minusus ir minusus nuo saulės, ir vaikui dariau cilindrinius
Viskas su jais ok
Jau pamiršau lietuviškas optikas:)



Ačiū merginos už informaciją, bandysiu užsisakyti iš zenni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2020 05 29, 12:53)
Sveikos merginos, noriu paklausti, kaip perkate is zenni optikos Amerikoje? ar pacios, ar per tarpininkes? Kazkada esu macius, kad ten uzsakinejote akinius, bet nebuvo tada aktualu.

Dar norejau paklausti, gal kuri daretes su minusinem dioptrijom saulės akinukus? ar pasiteisino?  4u.gif

Turiu iš jų ne vienus. Viskas puikiai. Tik bėda, kad kolkas dėl viruso į Lietuvą ( į Europą) nesiunčia unsure.gif Man ir reikia, mąstau gal per eshopa JAV siųstis
Atsakyti
Ar ir jums SM pasikeite? Kaskart atidarant kita psl.reik pradines zinutes paklode prasukti ir dar kruva reklamu issokanciu ziauriai nervuoja. Jums irgi taip?
Atsakyti

https://www.weekendshoes.lt/
gal kas esat pirkę čia? ar patikima kontora?

Pirkau, viskas gerai. Vakar pirmą kartą grąžinimą dariau, tai bus matyt, kaip operatyviai viskas vyks.

Atsakyti

Turbūt nerasiu kur kas rašė apie puodus. Bet prireikė pasikeisti. Kur ir kokius pirkote? 

Atsakyti