Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

https://www.weekendshoes.lt/
gal kas esat pirkę čia? ar patikima kontora?
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2020 05 27, 19:16)
Nežinau, kokią nuorodą atsidarėte, bet aš nuotraukoje aiškiai matau plunksną. biggrin.gif
Schneider dar irgi geri rašikliai. 4u.gif

tongue.gif nu įdomiai, matyt man kažką kito atidaro...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2020 05 27, 22:29)
https://www.weekendshoes.lt/
gal kas esat pirkę čia? ar patikima kontora?

Estų.
Lyg normali.
Atsakyti
kažkuri lyg rašė, kad per karantiną negavot iš Vokietijos vaistinės prekių? Ar sapalioju kažką? Noriu pirkt is myapozone.de, bet va svarstau, ar viskas ten veikia, kai anksčiau...
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2020 05 27, 20:39)
Kur shiping status ten visa info.apie siuntinio judejima yra

Tai va tame ir problema, kad ten nepateikta jokios informacijos. Parašiau jiems laišką.

Dėl rašiklio - maniškis jau treti metai kaip naudoja Herlitz - patenkintas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geliuke: 28 gegužės 2020 - 08:12
Sveikos, aš ne į temą, bet gal kas buvę ir išbandę. Ką rinktumėtės dienos pramogoms - Liepkalni ( vasaros rogutės, tubingas) ar labirintų parką prie Anykščių , galbūt dar po to užsukant į Kalitos kalną pačiuožinėti su vasaros rogutėmis. Pastarasis variantas atrodo turi daugiau pramogų. Tik mano vaikai jau paaugę, beveik 12 ir 10m, galvoju ar ne per dideli į labirintų parką?
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2020 05 28, 08:25)
Sveikos, aš ne į temą, bet gal kas buvę ir išbandę. Ką rinktumėtės dienos pramogoms - Liepkalni ( vasaros rogutės, tubingas) ar labirintų parką prie Anykščių , galbūt dar po to užsukant į Kalitos kalną pačiuožinėti su vasaros rogutėmis. Pastarasis variantas atrodo turi daugiau pramogų. Tik mano vaikai jau paaugę, beveik 12 ir 10m, galvoju ar ne per dideli į labirintų parką?


Anykščiuose papildomai dar yra ir Dainuvos nuotykių slėnis. Jei vaikams patinka po medžius laipioti.
Arklių muziejus, Puntuko akmuo, medžių lajų takas.
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2020 05 28, 12:42)
Anykščiuose papildomai dar yra ir Dainuvos nuotykių slėnis. Jei vaikams patinka po medžius laipioti.
Arklių muziejus, Puntuko akmuo, medžių lajų takas.

Mes Anykščiuose ne kartą buvę ir esami aplankę tuos objektus, tik labirintų parkas nelankytas. O nuotykių parkai netinka, nes dukra aukščio bijo.
Atsakyti
Gal kam kont.lęšių iš www.szkla.com ?
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2020 05 27, 09:07)
Merginos, o Kiko duoda kažkokį siuntos sekimą? Nes kaip ir galima, bet ten jokios informacijos apart kad "shipped" nėra  unsure.gif

Šiaip tai reikia jų užklaust, tada atsiunčia visai kitą Nr. negu ta sistema suformuoja, bet kai paklausus atsakė, jau ir siuntą gavau.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2020 05 25, 09:30)
Atrase, bet vistiek i pasta rasyt sako, o va ten matyt antpludis nes jau savaite atsakymo laukiam verysad.gif



As vis dar negavau atsakymo unsure.gif o jus?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal turit kas papildomą knygų klubo nuolaidos kodą?
Atsakyti