Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Dičkis (10 m.) važiuoja i krepšinio stovyklą ,pernai savaitė Veisėjuose kainavo 190 eur, šiemet ten pat, bet jau 220 eur. Mažojo (8 m) su nakvyne dar niekur neleidom, taip pat sportuoja krepšinį, tai pernai leidom i dienos krepšio dienos stovyklą, tai kaina berods 80 eur/sav. O šiemet vėl Kauno savivaldybė pateikė sąrašus dėl nemokamų užsiėmimų. Tai užregistravau 14 d.d. nemokamą stovyklą. Įtariu, kad nieko geros nebus...patirties su tokiomis stovyklomis neturiu, tai jei nepatiks - mesim.
Atsakyti

Nežinojau to! Palyginau Biodermos kainą, tai beveik trimis eurais fr pigiau  :yahoo:

Jei rinksit iš fr prisijungčiau. Kur siųst krepšelį? 

Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2020 06 02, 15:51)
Dičkis (10 m.) važiuoja i krepšinio stovyklą ,pernai savaitė Veisėjuose kainavo 190 eur, šiemet ten pat, bet jau 220 eur. Mažojo (8 m) su nakvyne dar niekur neleidom, taip pat sportuoja krepšinį, tai pernai leidom i dienos krepšio dienos stovyklą, tai kaina berods 80 eur/sav. O šiemet  vėl Kauno savivaldybė pateikė sąrašus dėl nemokamų užsiėmimų. Tai užregistravau 14 d.d. nemokamą stovyklą. Įtariu, kad nieko geros nebus...patirties su  tokiomis stovyklomis neturiu, tai jei nepatiks - mesim.

aha, fainai, apie nemokamas ar labai pigias stovyklas Kaune jau iš savo draugės girdėjau, Vilniuje tokių nėra arba apie tokias nežinau ax.gif Yra vieni kur už 30 EUR šiemet padarę, bet normalių temų jau nėr laisvų vietų, o kitos tikrai žinau kad nepatiks mano jaunimui..
Atsakyti

Jei rinksit iš fr prisijungčiau. Kur siųst krepšelį? 

Rinksiu iš fr :) saukedita@yahoo.com

Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2020 06 02, 16:05)
aha, fainai, apie nemokamas ar labai pigias stovyklas Kaune jau iš savo draugės girdėjau, Vilniuje tokių nėra arba apie tokias nežinau  ax.gif  Yra vieni kur už 30 EUR šiemet padarę, bet normalių temų jau nėr laisvų vietų, o kitos tikrai žinau kad  nepatiks mano jaunimui..

Jūs apie šitą?
https://www.kartutik...me.lt/stovyklos
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2020 06 02, 10:46)
vėl eis į programavimo stovyklą.

O į kokią eis? Maniškis lanko robotikos mokyklos būrelį, bet kažkaip dienos stovyklos temos jam nelabai.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2020 06 02, 17:03)

Taip, apie tą smile.gif

QUOTE(Auruma @ 2020 06 02, 17:22)
O į kokią eis? Maniškis lanko robotikos mokyklos būrelį, bet kažkaip dienos stovyklos temos jam nelabai.

Na man robotikos stovyklos kaina nepatinka, tad mes jau nebeiname į ją. Pernai ėjome ir šiemet eisime į Mokslo šviesa organizuojamą, jis jų būrelį lanko, bet kažkaip nematau jų puslapy informacijos apie ją, galiu PM daugiau jei įdomu
Atsakyti
Merginos, per kiek laiko jums ateina lookfantastic unsure.gif trecia savaite nedulaukiu 4u.gif rasė turi iki 29d. ateit, bet nieko unsure.gif
Atsakyti

Sveikos,

renku iki nemokamo pristatymo cocooncenter.com. Gargzdai, galiu persiusti pastomatais :)

Atsakyti
sveikos, gal zinot, ar biuliotenius dar tes, kol karantinas? man domina darzelinukams. dabar yra iki birzelio5d
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2020 06 02, 18:23)
Merginos, per kiek laiko jums ateina lookfantastic unsure.gif  trecia savaite nedulaukiu 4u.gif  rasė turi iki 29d. ateit, bet nieko unsure.gif

Žinokit per 5 dienas atsiuntė smile.gif pirkau tik aliejuką plaukams. Po penkių dienų dpd kurjeris atvežė. Čia prieš savaitę. Jie lb keistai siunčia, kartais paštu ilgai, o kartais dpd labai greit atsiunčia. Ir nuo sumos nepriklauso
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2020 06 02, 20:00)
sveikos, gal zinot, ar biuliotenius dar tes, kol karantinas? man domina darzelinukams. dabar yra iki birzelio5d

Mes turim iki 16d
Atsakyti