Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(heippa @ 2020 06 02, 12:00)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dziugile" data-cid="72666043" data-time="1591083717">
<div>
<p> </p>
<p>Sveiki, </p>
<p>Perkat iš co.uk psl? Kiek esu pirkus, iš fr visada pigiau gaunasi. 🤔</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Nežinojau to! Palyginau Biodermos kainą, tai beveik trimis eurais fr pigiau  yahoo.gif</p>

Bet pasirinkus lietuva kaina persiskaiciuoja ir nesvarbu is kur perkat
Galutine kaina matysit kai prie apmokejimo prieisit,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 02 birželio 2020 - 19:59
QUOTE(Tutti @ 2020 06 02, 20:37)
Žinokit per 5 dienas atsiuntė  smile.gif pirkau tik aliejuką plaukams. Po penkių dienų dpd kurjeris atvežė. Čia prieš savaitę. Jie lb keistai siunčia, kartais paštu ilgai, o kartais dpd labai greit atsiunčia. Ir nuo sumos nepriklauso

As va, pvz, pirma karta siuntos negaunu jau 1.5men. nesulaukiu balandzio menesio uzsakymo ax.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2020 06 02, 19:45)
Mes turim iki 16d

mum pediatre aiskino, kad iki birzelio 5d sodra apmokes biulioteni. paskui ji gales testi, bet jis nebus apmokamas. neva tai baigias mokslo metai ir viskas. kaip norim, taip sukames
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2020 06 02, 18:55)
As va, pvz, pirma karta siuntos negaunu jau 1.5men.  nesulaukiu balandzio menesio uzsakymo  ax.gif  unsure.gif

As gegužės 12 pirkau🙈 vadinas dar laukiu🤔
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2020 06 02, 21:00)
sveikos, gal zinot, ar biuliotenius dar tes, kol karantinas? man domina darzelinukams. dabar yra iki birzelio5d

Negali tiksliai parašyti, nes neturiu darželinukų. Bet kiek skaičiau, tai supratau, kad darželiai dirbs ir apribojimų nėra, tai taip galvojant ir biuletenių karantino pagrindu neturėtų likti 4u.gif Bet aš tiesą sakant supratau, kad jau nuo birželio 1d darželiai be apribojimų dirba. Geriausia į Sodra paskambinti.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2020 06 02, 19:00)
sveikos, gal zinot, ar biuliotenius dar tes, kol karantinas? man domina darzelinukams. dabar yra iki birzelio5d

Mūsų darbuotoja turi iki birželio galo. Bet, kai atšauks karantiną- nebegalios. Bent taip gydytoja sakė
Atsakyti
QUOTE(ZoZoo @ 2020 06 02, 19:26)
<p>Sveikos,</p><p>renku iki nemokamo pristatymo cocooncenter.com. Gargzdai, galiu persiusti pastomatais smile.gif</p>


noriu prisijungti - kur siųsti užsakymą?
Atsakyti

Parasiau Jums zinute :)

noriu prisijungti - kur siųsti užsakymą?

Atsakyti

Rinksiu iš fr :) saukedita@yahoo.com

Parašiau jums meilą vakar. Gavot? 

Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2020 06 02, 20:37)
Žinokit per 5 dienas atsiuntė  smile.gif pirkau tik aliejuką plaukams. Po penkių dienų dpd kurjeris atvežė. Čia prieš savaitę. Jie lb keistai siunčia, kartais paštu ilgai, o kartais dpd labai greit atsiunčia. Ir nuo sumos nepriklauso

Kas per aliejukas? Taip plauku galai nušiuro, net nezinau nei kuom tepti, nei ką dėti ant jų. Plaukai pakerpami, bet ką tokio stebuklingo užvarvolinti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 03 birželio 2020 - 13:51

Sveikos :) Ne visai į temą, bet gal kas turit knygą Arklio Dominyko kelionė į žvaigždes?  perpirkčiau :) Kiek online pardų išknisau, visur išparduota..

Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 06 02, 09:20)
Man irgi labai aktualu...bernui 11 tuoj, nenori nieko, niekur, nieks neidomu, su nakvyne kategoriskai ne, pernai pabuvo savo futbolo burelio stovykloje savaite ir bliove kietuolis musu kasdien...sake eitu tik i dienos, bet kiek ka perziurejau, nieks mane neuzkabino, visokie menai, kalbos, kurybiskumo...arba kaina neadekvati unsure.gif noreciau uz dienos ne daugiau kokiu 130-140 uz savaite moket


Pasidomėkite stovykla Skautai ne skautams, vaikai 3 metus iš eilės važiavo, paskutinį kartą oro skautus rinkosi. Labai jiems patiko, nors tikrai jie nėra skautai. Ir kaina prieš kelis metus nebuvo labai kosminė.https://skautaineskautams.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypass: 03 birželio 2020 - 17:26