Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(gritute @ 2020 11 23, 00:31)
Labas vakaras,
gal kas planuoja užsakinėti iš čia baldus https://www.meblik.lt/lt/akcijos.html ir galėtų mane priimti su vienu staliuku į kompaniją?
Dabar čia taikoma akcija perkant virš 500 eur, o mano nužiūrėtas staliukas 200 kainuoja, o taip norisi su nuolaida 4u.gif

jau užsakėt?
Atsakyti
Panos, kas pirkot vaikam vairus, stovus tuos spec pirkot?
Atsakyti
priminkit kurie ten kvapai mašinoms gerai laikosi?
Atsakyti

Kokios firmos priemonės :flomasteriai, pieštukai ir t. t labiausiai pasiteisinę ?

Kur perkat?

Iš anksto ačiū :) 

Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2020 11 23, 20:20)
Gal yra turinciu, naudojanciu? Ar tikrai verta pirkti? Pas mus vis 200 jei cia tas pats😯

Pasirodysiu nepopuliari, padejau lauk ta sonicare sepeteli...ir sian ta pati padarysiu su vaiko, darem higiena ir gydytoja visgi rekomendavo nupirkt paprasta sepetuka, nes su juo jis geriau dantis issivalys, nes dabar nelabai gerai issivalo, su juo irgi reik moket valytis, o jei nelabai moka ar pritingi scyrai visus pavirsius prasieit tai tiek is jo ir naudos...man paciai irgi paprastas sepetukas geriau isvalo dantis nei tas ultragarsinis, nors daug kas akis drasko, kad atvirksciai. Na cia mano subjektyvi nuomone, naudojau ne metus ir ne du, skirtingus, nu man ne...

QUOTE(Elena_Elena @ 2020 11 24, 08:59)
<p>Kadangi visos turite daug patirties, gal pasidalinsite  4u.gif  reikia vaikui naujos lovos. Ar pirkate "vaikiškas" (kaip tarpinę) ar neapsimoka ir geriau iš karto "jaunuolio" imti? Galvoju gaminti pagal užsakymą.  </p><p></p><p></p>

Pas mus 6-mete miega Ikejinej toj baltoj 160 ilgio, nebaisi investicija visai, pamiega kokius 4-5 metus ir tada galima jau imt standartinio ilgio.
Atsakyti
Galvoju ir man reikia to šepetėlio iš UK. Galėčiau prijungt ką nors, kad siuntimas pigiau būtų. Galėčiau ir į kitą miestą persiųsti, per lpexpress berods 1,79 XS siunta.
Atsakyti
Gal kas renkate bulkpowder, nuolaidos yra riešutų sviestui. Su persiuntimu priimtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 11 24, 19:25)
Galvoju ir man reikia to šepetėlio iš UK. Galėčiau prijungt ką nors, kad siuntimas pigiau būtų. Galėčiau ir į kitą miestą persiųsti, per lpexpress berods 1,79 XS siunta.

Sveiki, parasiau jums i AZ.
Atsakyti
Noriu šiais metais nusipirkti gerą dirbtinę eglutę. Gal galit kažką rekomenduot? Žiūriu tikrai gražių yra, kažko tokio norėčiau:
https://pege.lt/kale...kine-230-cm-786

Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 11 24, 20:29)
Noriu šiais metais nusipirkti gerą dirbtinę eglutę. Gal galit kažką rekomenduot? Žiūriu tikrai gražių yra, kažko tokio norėčiau:
https://pege.lt/kale...kine-230-cm-786

Pirkau kažkada maxėj labai panašią. Tai manoji net su tikrom šiškutėm wub.gif kaip tikra atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 11 24, 21:47)
Pirkau kažkada maxėj labai panašią. Tai manoji net su tikrom šiškutėm  wub.gif kaip tikra atrodo  wub.gif


Peržiūrėjau senius, tai jei gerai atrodo, kaina 200 pinigų. Reik gal į maximą užsukt tikrai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2020 11 24, 18:35)
Gal kas renkate bulkpowder, nuolaidos yra riešutų sviestui. Su persiuntimu priimtų smile.gif

Pabandykite is Promo riesutu krema apie 6€ 900gr. Na laabai skanus. Aciu uzrodziusiai. ;)
Atsakyti