Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Supronti @ 2020 11 24, 19:35)
Gal kas renkate bulkpowder, nuolaidos yra riešutų sviestui. Su persiuntimu priimtų smile.gif


Aš irgi jungčiausi. Noriu anakardžių sviesto ax.gif
Vilniuje
Atsakyti

Pernai darbui pirkome is cia https://ledgirliando...extralux-220-cm tikrai nerealios, daug kas galvojo kad tikros, ėjo čiupinėt. Tik dabar nepamenu kuris tiksliai modelis, bet keliu rusiu rmem tai tikrai buvo labai grazios

Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2020 11 24, 21:14)
Pabandykite is Promo riesutu krema apie 6€ 900gr. Na laabai skanus. Aciu uzrodziusiai. ;)

Internetu galima pirkti? Nes mano mieste nėra
Atsakyti
Galiu prijungti siuntimui is UK, sipui pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 11 24, 20:29)
Noriu šiais metais nusipirkti gerą dirbtinę eglutę. Gal galit kažką rekomenduot? Žiūriu tikrai gražių yra, kažko tokio norėčiau:
https://pege.lt/kale...kine-230-cm-786

Dabar labai daug perka alegro.pl. Dvigubai pigiau nei cia. Pasirinkimas platus tikrai. As pati gariunuose pirkus gal pries 10m, dar ir dabar labai grazi, tikroviska
Arba cia yra idomiu
https://m.ceneo.pl/;...-0-1;0112-1.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ainyte: 24 lapkričio 2020 - 22:08
QUOTE(Carlin @ 2020 11 24, 21:55)
Peržiūrėjau senius, tai jei gerai atrodo, kaina 200 pinigų. Reik gal į maximą užsukt tikrai  ax.gif


Mes praeitais metais visas parduotuves apsukome ir galiausiai didziule gariunuose radome uz geriausia kaina ir labai naturaliai atrodanti. Tik nezinau ar dirba gariunai dabar.
Atsakyti
Akropolio Maximoj dirbtinių eglučių tikrai didelis pasirinkimas būna. Prieš trejetą metų pirkau gruodžio pradžioj su -40%, tai labai draugiška kaina gavosi. Palaukit nuolaidų.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2020 11 24, 22:14)
Pabandykite is Promo riesutu krema apie 6€ 900gr. Na laabai skanus. Aciu uzrodziusiai. ;)


aha, jis tikrai labai geras bigsmile.gif
mano mažylė sumuštinius daro su juo biggrin.gif juoda duona, riešutų sviestas, kumpis ir džiovinti svarainiai biggrin.gif kai pamačiau, vos nenugriuvau. Klausiu ar skanu, sako labai.
Tada kai pergalvoji sudedamąsias dalis, nu tikrai viskas dera tarpusavyje biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(kryyste @ 2020 11 24, 22:26)
<p>Pernai darbui pirkome is cia <a data-ipb='nomediaparse' href='https://ledgirliandos.lt/dirbtine-eglute-extralux-220-cm'>https://ledgirliandos.lt/dirbtine-eglute-extralux-220-cm</a> tikrai nerealios, daug kas galvojo kad tikros, ėjo čiupinėt. Tik dabar nepamenu kuris tiksliai modelis, bet keliu rusiu rmem tai tikrai buvo labai grazios</p>


ačiū, pažiūrėsiu.


QUOTE(Ainyte @ 2020 11 24, 22:41)
Dabar labai daug perka alegro.pl. Dvigubai pigiau nei cia. Pasirinkimas platus tikrai. As pati gariunuose pirkus gal pries 10m, dar ir dabar labai grazi, tikroviska
Arba cia yra idomiu
https://m.ceneo.pl/;...-0-1;0112-1.htm



QUOTE(gėlužė @ 2020 11 25, 00:09)
Mes praeitais metais visas parduotuves apsukome ir galiausiai didziule gariunuose radome uz geriausia kaina ir labai naturaliai atrodanti. Tik nezinau ar dirba gariunai dabar.


va klausimas, kaip su tais gariūnais šiemet. Plius nesinori labai makalotis, kur daug žmonių. Geriausia internetu būtų ax.gif

QUOTE(Pasaulė @ 2020 11 25, 08:36)
Akropolio Maximoj dirbtinių eglučių tikrai didelis pasirinkimas būna. Prieš trejetą metų pirkau gruodžio pradžioj su -40%, tai labai draugiška kaina gavosi. Palaukit nuolaidų.


nuolaidų ir dabar joms yra, tiek Maximoje, tiek senukuose, tiek ermitaže. Man svarbiausia pati eglė, kad ji neatrodytų dirbtinė, būtų rudomis šakelėmis, tokiais tikroviškais spygliukais bigsmile.gif

aš iš principo iki šiol labai nenorėjau plastikinių, visą laiką gyvas pirkdavom. Bet kažkaip gaila man gyvų kertamų kelioms savaitėms, plius pas mus namuose sausas oras, jos labai prastai laikosi ir metą spyglius gan greit. Anksčiau vazonėliuose pirkdavom, bet jau viskas užsodinta jomis, kas tik įmanoma, nebeturim kur paskui dėti. Plius vazonėliuose mažytės, o namie kažkaip norisi didžiulės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 11 25, 09:08)
aš iš principo iki šiol labai nenorėjau plastikinių, visą laiką gyvas pirkdavom. Bet kažkaip gaila man gyvų kertamų kelioms savaitėms, plius pas mus namuose sausas oras, jos labai prastai laikosi ir metą spyglius gan greit. Anksčiau vazonėliuose pirkdavom, bet jau viskas užsodinta jomis, kas tik įmanoma, nebeturim kur paskui dėti. Plius vazonėliuose mažytės, o namie kažkaip norisi didžiulės  wub.gif

atkalbinėt tikrai nesiruošiu, bet iš principo į kirstą eglutę reikia pažiūrėti kaip į tarkim morką, nes jos specialiai tam auginamos. Kažkur jei pasąmonėj glūdi, kad iš eglutės išaugs eglė (kaip kad anksčiau mano tėvai, seneliai kirsdavo miške susiradę), tai tikrai taip nebus, jos ir auginamos, kad būtų nukirstos. O plastmasinę ilgainiui teks išmest ir labiau gamta teršiama, plastmasinę gaminant ir paskui utilizuojant, nei auginant natūralią, kuri augdama valo orą, o paskui sueis biokurui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2020 11 25, 10:33)
atkalbinėt tikrai nesiruošiu, bet iš principo į kirstą eglutę reikia pažiūrėti kaip į tarkim morką, nes jos specialiai tam auginamos. Kažkur jei pasąmonėj glūdi, kad iš eglutės išaugs eglė (kaip kad anksčiau mano tėvai, seneliai kirsdavo miške susiradę), tai tikrai taip nebus, jos ir auginamos, kad būtų nukirstos. O plastmasinę ilgainiui teks išmest ir labiau gamta teršiama, plastmasinę gaminant ir paskui utilizuojant, nei auginant natūralią, kuri augdama valo orą, o paskui sueis biokurui  4u.gif


taip taip, viskas suprantama biggrin.gif yra dvi medalio pusės, o bet tačiau, kaip jau sakiau, pas mus natūralios dar ir dėl sauso oro namuose prastai stovi. Sausio 1 dieną ją jau utilizuot reikia, o taip norisi bent iki trijų karalių pasidžiaugti ir papuošti anksti labai negali, nes kitaip ir švenčių nesulauksi. Tai čia dar ir dėl to į dirbtines žiūriu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2020 11 24, 14:31)
jau užsakėt?


dar ne, dar nieks nepakvietė manęs į kompaniją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 11 25, 09:08)
aha, jis tikrai labai geras  bigsmile.gif 
mano mažylė sumuštinius daro su juo biggrin.gif juoda duona, riešutų sviestas, kumpis ir džiovinti svarainiai biggrin.gif kai pamačiau, vos nenugriuvau. Klausiu ar skanu, sako labai.
Tada kai pergalvoji sudedamąsias dalis, nu tikrai viskas dera tarpusavyje biggrin.gif biggrin.gif 
ačiū, pažiūrėsiu.
va klausimas, kaip su tais gariūnais šiemet. Plius nesinori labai makalotis, kur daug žmonių. Geriausia internetu būtų  ax.gif
nuolaidų ir dabar joms yra, tiek Maximoje, tiek senukuose, tiek ermitaže. Man svarbiausia pati eglė, kad ji neatrodytų dirbtinė, būtų rudomis šakelėmis, tokiais tikroviškais spygliukais  bigsmile.gif

aš iš principo iki šiol labai nenorėjau plastikinių, visą laiką gyvas pirkdavom. Bet kažkaip gaila man gyvų kertamų kelioms savaitėms, plius pas mus namuose sausas oras, jos labai prastai laikosi ir metą spyglius gan greit. Anksčiau vazonėliuose pirkdavom, bet jau viskas užsodinta jomis, kas tik įmanoma, nebeturim kur paskui dėti. Plius vazonėliuose mažytės, o namie kažkaip norisi didžiulės  wub.gif

GARAI DIRBA; GALI NUVARYT; ZMONIU MIN
Atsakyti