Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(geliuke @ 2021 03 05, 21:56)
Thule tikrai gerai, bet ar apsimoka? viskas aišku priklauso kaip dažnai naudotinas tas reikalas... Mes kiek skaičiavom, tai kažkaip prie nuomos varianto likom...
O kas nors alternatyvas (kokybiškas, bet pigesnes) parekomenduoti gali?


Jei vieną kart metuose naudoti, tai gal ir neapsimoka. Bet thule nuoma dviem savaitėm su 4 dviračių laikikliais mums kainavo kiek daugiau nei 200€, tai kažkaip nežinau, keli kartai per metus ir apsimoka.
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2021 03 05, 21:56)
Thule tikrai gerai, bet ar apsimoka? viskas aišku priklauso kaip dažnai naudotinas tas reikalas... Mes kiek skaičiavom, tai kažkaip prie nuomos varianto likom...
O kas nors alternatyvas (kokybiškas, bet pigesnes) parekomenduoti gali?

Apsimoka. Mes pusę Europos su dvyrka išmaišėm. Labai patogu biggrin.gif mes už thulę 800€ mokėjom. Net aš ją galiu uždėt nuimt, sutvirtint dvyrkas. Pažiūrėjus į kitus taip paptasta nėra. Geras daiktas jis kainuoja. Kaip ten sako, ne tokie mes turtingi, kad šlamštą pirkti.
Atsakyti
Įdomu gal kas sprendė problemą, kaip 5 dviračius sutalpinti ant automobilio? Kol kas dar 4 dviračių užtenka, bet neužilgo ir 5-to reikės. Ir norėčiau nusipirkti laikiklius. Tai neapsisprendžiu ar dabar pirkti 4-vietį ant kablio laikiklį, o po to 1 stogui ar atvirkščiai? Galvoju, kadangi vis tiek reikės ant stogo dėti, tai gal geriau 4-vietis ant stogo. Mažiau maišysis.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2021 03 06, 12:34)
Įdomu gal kas sprendė problemą, kaip 5 dviračius sutalpinti ant automobilio? Kol kas dar 4 dviračių užtenka, bet neužilgo ir 5-to reikės. Ir norėčiau nusipirkti laikiklius. Tai neapsisprendžiu ar dabar pirkti 4-vietį ant kablio laikiklį, o po to 1 stogui ar atvirkščiai? Galvoju, kadangi vis tiek reikės ant stogo dėti, tai gal geriau 4-vietis ant stogo. Mažiau maišysis.


Ant stogo yra ir penkiaviečiai. Aišku, nežinau, kaip ten sutelpa, bet tikrai yra kas veža 5 ant stogo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 06 kovo 2021 - 12:44



QUOTE(AstaRaud @ 2021 03 06, 12:23)
O sakykit iš Asos pirkimas po Brexit nebus apmokestintas? Gal ne iš UK siųstų?

Pirkau prieš savaitę, atsiuntė per tris dienas, jokių papildomų mokesčių, nors aš net nesusimąsčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 03 06, 13:41)
Ant stogo yra ir penkiaviečiai. Aišku, nežinau, kaip ten sutelpa, bet tikrai yra kas veža 5 ant stogo.

Nemaniau,kad tokių būna. Aišku, kiek žiūrėjau tai stoginiai laikikliai po vieną pardavinėjami. Gal ir sutalpina 5.
O kas turite stoginiai laikiklius galite kokius rekomenduoti? Tie patys Thule turi skirtingus modelius ir pagal aprašymą su visais dviračiai lengvai užsideda bei greitai fiksuojasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auruma: 06 kovo 2021 - 12:59
QUOTE(Auruma @ 2021 03 06, 12:59)
Nemaniau,kad tokių būna. Aišku, kiek žiūrėjau tai stoginiai laikikliai po vieną pardavinėjami. Gal ir sutalpina 5.
O kas turite stoginiai laikiklius galite kokius rekomenduoti? Tie patys Thule turi skirtingus modelius ir pagal aprašymą su visais dviračiai lengvai užsideda bei greitai fiksuojasi.

Tik žinokit, jei malatės kelionėse,ant stogo sunkiau dėl aukščio. Keltai, požemiai, visur reik aukštį žinot. Man ant stogo kažkodėl nesąmonė. Bet čia mano asmeninė nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 03 06, 14:01)
Tik žinokit, jei malatės kelionėse,ant stogo sunkiau dėl aukščio. Keltai, požemiai, visur reik aukštį žinot. Man ant stogo kažkodėl nesąmonė. Bet čia mano asmeninė nuomonė.

Bet ant kablio 5 dviračių nesutalpinsi, kiek žiūrėjau max 4-viečiai būna.
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2021 03 06, 12:42)
Pirkau prieš savaitę, atsiuntė per tris dienas, jokių papildomų mokesčių, nors aš net nesusimąsčiau smile.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2021 03 06, 13:24)
Bet ant kablio 5 dviračių nesutalpinsi, kiek žiūrėjau max 4-viečiai būna.

Jo, ant kablio tik 4, nes ribojama apkrova ant ašies.
Atsakyti
Gal kurios paauglei dukrai patiks? Nauji H&M džinsai, 2 dydis, atitinka 34 dydį, kaina 13 €.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Na gal jau kuri pašniukštinejot? Kaip kainos, koks asortimentas bigsmile.gif
www.amazon.pl
Atsakyti