Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(D'esire @ 2021 03 06, 09:55)
Ar kas nors norėtu prisijungti prie šios parduotuvės 4u.gif  pirkciau pirmą kartą, tai nzn kaip ten kas. Siuntimas i lt 12€, tad norėčiau per puse su kažkuo padidalinti siuntimo išlaidas 4u.gif 

Man paciai reikia Martiderma ampuliu, jų cia kainos dvigubai mažesnės nei lt 4u.gif

Gaila, kad gan greit išperka produktus, tai kas like žiūrėti čia, nuo kainos dar -30%

https://www.santedis...lt/?q=martiderm
Vilnius 4u.gif

Ar tikrai niekas nenaudoja Martiderma kosmetikos. Man jų ampulės veidui buvo atradimas🤩
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2021 03 06, 17:45)
Na gal jau kuri pašniukštinejot? Kaip kainos, koks asortimentas  bigsmile.gif
www.amazon.pl

Kainos didelės unsure.gif
Atsakyti
Ar kas turėjot mini micro 3 in 1, kur su papildoma rankena stumti? Ar normaliai išsėdi neprisegtas vaikas? Vaikui 1m. 5mėn, planavau šiems metams pirkti triratuką su rankena, bet pamačiau šį mini micro. Tik pas mus dar 200m žvyrkelio iki asfalto, ar pravažiuos tokiais mažais ratukais?
Atsakyti
Gal kas www.uniqlo.de planuojat pirkt prisijunčiau arba pati galiu parinkt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eura: 07 kovo 2021 - 11:28
QUOTE(Eura @ 2021 03 07, 11:28)
Gal kas www.uniqlo.de planuojat pirkt prisijunčiau arba pati galiu parinkt?

kad jus neatrasote , kelis kartus jums laiska rasiau ,nulis reakcijos . Nors pati dar ir parasete man del kooperavimosi ...tai kad keistas toks rinkimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2021 03 07, 12:48)
kad jus neatrasote , kelis kartus jums laiska rasiau ,nulis reakcijos . Nors pati dar ir parasete man del kooperavimosi ...tai kad keistas toks rinkimas  biggrin.gif

Atsiprašau,žinokit pamačiau tik vakare tada,o mačiau kad jau cocoon surinko kita narė.Tai nei pati spėjau pisijungt,nei Jums atrašiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2021 03 07, 09:47)
Ar kas turėjot mini micro 3 in 1, kur su papildoma rankena stumti? Ar normaliai išsėdi neprisegtas vaikas? Vaikui 1m. 5mėn, planavau šiems metams pirkti triratuką su rankena, bet pamačiau šį mini micro. Tik pas mus dar 200m žvyrkelio iki asfalto, ar pravažiuos tokiais mažais ratukais?

Turim glober 3 in 1, nuo 1,5 metu puikiai sėdėjo, kol sugalvojo, kad su kojom galima spirtis, teko nuimti rankena, o prieš 2 gimtadieni ir sėdynę, nes važiuoti paspirtuku pats geriausias ir smagiausias variantas,ypac kai mama uzdusus iš paskos bėga.... Tiesa, aplink visur asfaltas, per pievą praktiškai ne pavažiuoti, per sunku dėl mažų ratukų.
Atsakyti
Gal žinot kokį Senukų nuolaidos kodą ax.gif
Atsakyti
Sveiki, kas siunčiatės iš Uniqlo.eu ar buvo taip, kad neatsiustų siuntą? Užsisakiau vasario 21 d, išsiuntė vasario 23 d, kaip pakibo vasario 24 d. Radefelde siuntų skirstymo centre, taip ir kabo. Parašiau laišką, grąžins tipo pinigus, nes siuntą laiko prarasta kad per tiek laiko negavau. Man labai gaila, nes ten buvo prekės labai gera kaina ir jų jau nėra pardavime. Klausimas- ar tikėtis, kad siuntinys dar pajudės link manęs, ar jau viskas?
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2021 03 07, 13:32)
Sveiki, kas siunčiatės iš Uniqlo.eu ar buvo taip, kad neatsiustų siuntą? Užsisakiau vasario 21 d, išsiuntė vasario 23 d, kaip pakibo vasario 24 d. Radefelde siuntų skirstymo centre, taip ir kabo. Parašiau laišką, grąžins tipo pinigus, nes siuntą laiko prarasta kad per tiek laiko negavau. Man labai gaila, nes ten buvo prekės labai gera kaina ir jų jau nėra pardavime. Klausimas- ar tikėtis, kad siuntinys dar pajudės link manęs, ar jau viskas?


Man paskutinį kartą irgi buvo ilgai pakibusi Radfelde, užsakinejau vasario 5, gavau vasario 22 d. Kai rašiau jiems, atsakė, kad vežėjas neatnaujina info, ir po laiško greit gavau. Tai gal dar ir nedingusi Jūsų...
Atsakyti
QUOTE(adema @ 2021 03 07, 15:48)
Man paskutinį kartą irgi buvo ilgai pakibusi Radfelde, užsakinejau vasario 5, gavau vasario 22 d. Kai rašiau jiems, atsakė, kad vežėjas neatnaujina info, ir po laiško greit gavau. Tai gal dar ir nedingusi Jūsų...

Ačiū, na tikiuosi dar gausiu. Tik tiek kad parduotuvė atrašė jog per 10 d. grąžins man pinigus, tai vilčių maža..
Atsakyti

Sveiki, kas siunčiatės iš Uniqlo.eu ar buvo taip, kad neatsiustų siuntą? Užsisakiau vasario 21 d, išsiuntė vasario 23 d, kaip pakibo vasario 24 d. Radefelde siuntų skirstymo centre, taip ir kabo. Parašiau laišką, grąžins tipo pinigus, nes siuntą laiko prarasta kad per tiek laiko negavau. Man labai gaila, nes ten buvo prekės labai gera kaina ir jų jau nėra pardavime. Klausimas- ar tikėtis, kad siuntinys dar pajudės link manęs, ar jau viskas?
Laukit dar. Daug kartų pirkau po Naujų, tai labai vėluoja uniqlo. Kai rodo pristatymo dieną, tai kokios 7 ir daugiau dienų vėliau pristato. Tai kitą savaitę, manau, gausit  :)  Aš vienos laukiu, kurią turėjo pristatyti kovo 1 d. Radefelde nuo 24d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 07 kovo 2021 - 16:20