Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(-Braskeele @ 2021 04 16, 15:46)
Neateina ir naujos, mano iherbas apynaujis guli nuo 9 dienos Vilniaus PSD...

O nuo sausio mėnesio jau Vilniuje gulinčius ko gero teks palaidoti ax.gif . Nemanau, kad jas kažkas pavogė, bet kur tada tos siuntos?
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2021 04 16, 15:46)
Neateina ir naujos, mano iherbas apynaujis guli nuo 9 dienos Vilniaus PSD...

Man Iherb atėjo per 2 savaites, iš Vokietijos bigsmile.gif jokių USA ženklų. Nežinojau, kad jie taip siunčia, matyt ir po liepos bus galima ramiai iherbe apsipirkinėt smile.gif

QUOTE(Maja Di @ 2021 04 16, 15:55)
O nuo sausio mėnesio jau Vilniuje gulinčius ko gero teks palaidoti ax.gif . Nemanau, kad jas kažkas pavogė, bet kur tada tos siuntos?

mano irgi dingę dar gruodį sausį užsakytos siuntos. Atkapstys kada liepą ir apmokestins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2021 04 16, 16:32)
Man Iherb atėjo per 2 savaites, iš Vokietijos bigsmile.gif jokių USA ženklų. Nežinojau, kad jie taip siunčia, matyt ir po liepos bus galima ramiai iherbe apsipirkinėt  smile.gif

Jei gerai pamenu, kažkas pasakojo, kad viršijo 22 Eur ir mokesčius mokėjo. Tai reiškia, kad USA šalis.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 04 16, 14:55)
O nuo sausio mėnesio jau Vilniuje gulinčius ko gero teks palaidoti ax.gif . Nemanau, kad jas kažkas pavogė, bet kur tada tos siuntos?

Jau buvau rašiusi, kad mano nuo sausio 22 d. buvo Vilniuje, prieš gerą savaitę gauta.
Atsakyti

Sveiki, kur nuolaidos žaislams šiuo metu? Ačiū 🎈 

Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 04 16, 14:55)
O nuo sausio mėnesio jau Vilniuje gulinčius ko gero teks palaidoti ax.gif . Nemanau, kad jas kažkas pavogė, bet kur tada tos siuntos?

Paste,kurgi dar... tad nelaidokit biggrin.gif vakar gavau sausio 16d uzsakyma.
Atsakyti
Ar kas esata bandę ar girdėję aprie tokius papildus norvegiskus smile.gif įdomu kaip jie 4u.gif

https://aavalabs.com/
Atsakyti

O kaip yra su ASOS? Ar nera papildomu mokesciu?

Atsakyti

O kaip yra su ASOS? Ar nera papildomu mokesciu?

 

Nėra, nesenai gavau, dukrai kombinezonus. Liuks, kad grąžinimas nemokamas.

Atsakyti

Rimi kortelej vaiko gimtadieni pasidarykit bus -30% žaislams

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 17 balandžio 2021 - 21:12
Į siuntų temą, šnd gavau siuntinuką pirktą iš Aliko 30 lapkricio... negalvojau, kad po tiek laiko gali siunta atkeliauti.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2021 04 16, 15:32)
Man Iherb atėjo per 2 savaites, iš Vokietijos bigsmile.gif jokių USA ženklų. Nežinojau, kad jie taip siunčia, matyt ir po liepos bus galima ramiai iherbe apsipirkinėt  smile.gif


Neapsigaukite 4u.gif Vokietija tarpinė stotelė, siuntos eina iš Usa. Tikrai nebus galima ramiai pirkti po liepos 1 d.
Atsakyti