Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Tutti @ 2021 04 16, 15:32)
Man Iherb atėjo per 2 savaites, iš Vokietijos bigsmile.gif jokių USA ženklų. Nežinojau, kad jie taip siunčia, matyt ir po liepos bus galima ramiai iherbe apsipirkinėt  smile.gif

Neapsigaukite 4u.gif Vokietija tarpinė stotelė, siuntos eina iš Usa. Tikrai nebus galima ramiai pirkti po liepos 1 d.
Atsakyti

Siuntėmes su drauge George iš Anglijos ir deja pirk.eu paprašė pildyti deklaraciją ir atsiųsti order/invoice.

Suma 171 eur... kaip paskaičiuoti, kiek mums dar mokesčių prisidės? O gal žinote būdų, kaip to išvengti? :) 

Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2021 04 18, 14:10)
<p>Siuntėmes su drauge George iš Anglijos ir deja pirk.eu paprašė pildyti deklaraciją ir atsiųsti order/invoice.</p><p>Suma 171 eur... kaip paskaičiuoti, kiek mums dar mokesčių prisidės? O gal žinote būdų, kaip to išvengti? smile.gif </p><p></p>

21 procentas nuo šios sumos ir gal dar muito mokestis? Niekaip neišvengsite mokesčių.
Atsakyti

21 proc ir dar muito mokestis? O kiek muito mokestis, gal žinote?

Atsakyti
https://www.post.lt/...timas-po-brexit

reik tikėtis, kad prekių kilmė uk
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2021 04 18, 13:10)
<p>Siuntėmes su drauge George iš Anglijos ir deja pirk.eu paprašė pildyti deklaraciją ir atsiųsti order/invoice.</p><p>Suma 171 eur... kaip paskaičiuoti, kiek mums dar mokesčių prisidės? O gal žinote būdų, kaip to išvengti? smile.gif </p><p></p>

Uz 8eur George tiesiai i lt siuncia..as tarciaus kad grazintu siunta, nes tikrai ne maza suma virs gausis
Atsakyti

Aš taip pat,prisijungčiau

Renku Cocooncenter.com Vilnius, Sangariskes; galiu persiusti. Uzsakysiu kai surinksiu nemokama siuntima. Siuskit kryyste@gmail.com

Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2021 04 18, 20:30)
Uz 8eur George tiesiai i lt siuncia..as tarciaus kad grazintu siunta, nes tikrai ne maza suma virs gausis

Tikrai george siunčia į lt už 8€ ? :O 12 lyg parašyta.. o jei siuntiesi iki 22 tai gal eshopas neapmikestins. Mums labai reikia kelniu i mokykla..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangerele: 19 balandžio 2021 - 08:33

Ar prisimenat kas, iki kada vynų kodas galioja ax.gif

SCFEV21VO for a 10% reduction, turėtų galioti iki gegužės 5 d.

Aš jau laukiu antros dėžutės  :rolleyes: Tikrai daug gerų ir pigių vynų ir putojančių

Atsakyti

Mes emem Altano tuos pigiuosius po 5, tai patiko.

https://www.portugal...d/555_symington

Gal reikes dar uzsisakyt, nes liko tik brangieji, tai be progos gaila gert :)

Atsakyti
QUOTE(Yasmin @ 2021 04 19, 10:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Maja Di" data-cid="72807135" data-time="1617206266"><div><p>Ar prisimenat kas, iki kada vynų kodas galioja vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>SCFEV21VO for a 10% reduction, turėtų galioti iki gegužės 5 d.</p><p>Aš jau laukiu antros dėžutės  rolleyes.gif Tikrai daug gerų ir pigių vynų ir putojančių</p>

atsiprašau, o pirmą kart perkant gal yra koks kodas...? ar dabar 10 proc labiau apsimoka?
gal kokį gerą alyvuogių aliejų rekomenduotumėte ax.gif
Atsakyti
Merginos, užsinorėjau el. dantų sepetėlio 4u.gif
Į ką reiktų atkreop dėmesį jį renkantis🙈
Atsakyti