Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

mes iš Domus Lumina užsakinėjom, bet buvo čia jau prieš tris metus. Labai patenkinta ir darbu, ir terminais.

Ačiū :4u:

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2022 09 29, 12:10)
Kur rast kokį mergaitišką fainą kosmetikos rinkinį?

Šiemet nulis minčių, ką dovanot kalėdoms unsure.gif

Labai gera tema biggrin.gif atidarom kalediniu dovanu ideju vaikams rubrikele biggrin.gif Jusiskiai man rodos kazkas panasaus kaip ir mano- 8 ir 13 smile.gif jau sunku su abiem... nes mazoji pvz antri metai Iphono praso biggrin.gif Na "tam kartui" itikinam, kad nereik jai jokio telefono, uztenka laikrodzio, o namie turi plansete, bet ir vel prasideda biggrin.gif kosmetika gerai gal, bet ai nezinau, pilni stalciai, viskas ismozuota rolleyes.gif pas vyresneli jau tie norai... unsure.gif tai dazniausiai jau kokia viena dovana su seneliais dovanojam...nes tai slidziu jam reik nauju, tai wakeboardo, tai dar ko, na ne uz 50 euru ta prasme unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 30 rugsėjo 2022 - 07:43
QUOTE(-Braskeele @ 2022 09 30, 08:41)
Labai gera tema biggrin.gif  atidarom kalediniu dovanu ideju vaikams rubrikele biggrin.gif  Jusiskiai man rodos kazkas panasaus kaip ir mano- 8 ir 13 smile.gif jau sunku su abiem... nes mazoji pvz antri metai Iphono praso biggrin.gif Na "tam kartui" itikinam, kad nereik jai jokio telefono, uztenka laikrodzio, o namie turi plansete, bet ir vel prasideda biggrin.gif kosmetika gerai gal, bet ai nezinau, pilni stalciai, viskas ismozuota rolleyes.gif pas vyresneli jau tie norai... unsure.gif tai dazniausiai jau kokia viena dovana su seneliais dovanojam...nes tai slidziu jam reik nauju, tai wakeboardo, tai dar ko, na ne uz 50 euru ta prasme unsure.gif

Aha, vienmečiai pas mus.
Iphono kortą laikaus 10tam gimtadieniui biggrin.gif
Atsakyti
Pasidalinkit, ar kokybiški paaugliski apatiniai is Next? Kalbu apie sortuku tipo berniukams. Ar neskystas trikotažas? Kažkada pirkau iš George, tai buvo permatomi, dabar hm nešioja, bet irgi ploni. Arba gal dar kokie yra iš pigesnių (nesiruošiu mokėti už porą vienetų 30-40€)?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2022 09 30, 12:22)
Pasidalinkit, ar kokybiški paaugliski apatiniai is Next? Kalbu apie sortuku tipo berniukams. Ar neskystas trikotažas? Kažkada pirkau iš George, tai buvo permatomi, dabar hm nešioja, bet irgi ploni. Arba gal dar kokie yra iš pigesnių (nesiruošiu mokėti už porą vienetų 30-40€)?

Apie mergaitiškus galiu pasakyti, kad labai kokybiški Gymboree, United Colors of Benetton ir Next. George ir H&M man nepatiko, nes kaip ir rašote, labai skysti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asstule: 30 rugsėjo 2022 - 11:27
į Kalėdų tema - mano 8 metų šarka nori papuošalų advento kalendoriaus. Gal kokį fainą kas yra pirkęs? žiūrinėju amazone, bet neužtikau nieko gražaus.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2022 09 30, 12:22)
Pasidalinkit, ar kokybiški paaugliski apatiniai is Next? Kalbu apie sortuku tipo berniukams. Ar neskystas trikotažas? Kažkada pirkau iš George, tai buvo permatomi, dabar hm nešioja, bet irgi ploni. Arba gal dar kokie yra iš pigesnių (nesiruošiu mokėti už porą vienetų 30-40€)?

Patys geriausi apatiniai. Nenuskalbiami. Kalbu apie šortukų tipo.
Vyriški Next apatiniai beje irgi superiniai. Gerokai patvaresni nei kokie CK.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 30 rugsėjo 2022 - 13:25
QUOTE(Asstule @ 2022 09 30, 12:27)
Apie mergaitiškus galiu pasakyti, kad labai kokybiški Gymboree, United Colors of Benetton ir Next. George ir H&M man nepatiko, nes kaip ir rašote, labai skysti.



QUOTE(Vi_ktorija @ 2022 09 30, 14:24)
Patys geriausi apatiniai. Nenuskalbiami. Kalbu apie šortukų tipo.
Vyriški Next apatiniai beje irgi superiniai. Gerokai patvaresni nei kokie CK.

Puiku, ačiū labai už nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2022 09 28, 15:18)
Nenusimato HM nuolaidos?  biggrin.gif


Kažkokie skrudžai jie baisiniai Europoj ax.gif USA tai ištisai kodai - tai 15, tai 25 proc. off. O čia geriausiu atveju 2-3 kartus per metus ką nors duoda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2022 09 30, 16:20)
Kažkokie skrudžai jie baisiniai Europoj ax.gif USA tai ištisai kodai - tai 15, tai 25 proc. off. O čia geriausiu atveju 2-3 kartus per metus ką nors duoda verysad.gif

Ir tai tam tikrom tik grupėms.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2022 09 29, 11:37)

Dar toks klausimuks, gal kas žino, kokie saitai pristato į LT tokio tipo prekes (be amazono)? nes per tarpininkus irgi ne kas, svoriai nemaži gaunasi ax.gif
Atsakyti

Hm praeitais metais spalio gale buvo kodas tai manau galima tiketis.

Atsakyti