Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveikos, noriu paklausti, gal kas turi Lyginimo sistemą garais tokio tipo?  https://www.senukai....s-gc628-80/j98q
Ar apsimoka? Šeip tikslas - greitai sutvarkyti rūbą, kai nėra laiko, kai skubi.

Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2022 10 10, 10:25)
<p>Sveikos, noriu paklausti, gal kas turi Lyginimo sistemą garais tokio tipo?  <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.senukai.lt/p/drabuziu-garintuvas-philips-gc628-80/j98q'>https://www.senukai.lt/p/drabuziu-garintuvas-philips-gc628-80/j98q</a>
Ar apsimoka? Šeip tikslas - greitai sutvarkyti rūbą, kai nėra laiko, kai skubi.
</p>


aš nekenčiu lygint, todėl pirkau labai panašų Philips. Man labai patinka. Šilkiniams rūbams išvis pasaka. Marškinių lyginimui labai pasiteisinę.
Atsakyti

aš nekenčiu lygint, todėl pirkau labai panašų Philips. Man labai patinka. Šilkiniams rūbams išvis pasaka. Marškinių lyginimui labai pasiteisinę.

mane čia tą lentutė domina, ar patogu keist padėtį? ar neklimba? nes kartais kokių kelnių reik vaikui į mokykla su lygintuvų, o kartais su garais marškinius.

Atsakyti
QUOTE(Metute @ 2022 10 08, 21:37)
<p>Sveikos, gal kas renkat cococenter?</p>


ir mane domina ,gal kas renka cocooncenter , prisijungciau ? rolleyes.gif
Atsakyti
Renku cocooncenter.com iki nemokamo siuntimo į LT.Vilnius,galiu persiųst.
Rašykit į a.ž.
Papildyta:
QUOTE(evvva @ 2022 10 11, 09:40)
ir mane domina ,gal kas renka cocooncenter , prisijungciau ? rolleyes.gif

Renku😊
Atsakyti
Sveikos,
gal galit patarti, kur kilimo ieškoti? Reikia plonyčio, kad būtų galima po darbo stalu pakišti. Vietoj to bespalvio plastmasinio smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramuxis: 11 spalio 2022 - 11:17
QUOTE(ramuxis @ 2022 10 11, 12:44)
Sveikos,
gal galit patarti, kur kilimo ieškoti? Reikia plonyčio, kad būtų galima po darbo stalu pakišti. Vietoj to bespalvio plastmasinio smile.gif

Ačiū 4u.gif

Ikejoj gal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuxis @ 2022 10 11, 12:44)
Sveikos,
gal galit patarti, kur kilimo ieškoti? Reikia plonyčio, kad būtų galima po darbo stalu pakišti. Vietoj to bespalvio plastmasinio smile.gif

Ačiū 4u.gif


Bet kur - senukuose, ermitaže. Aš būtent tokiam reikalui pirkau viskozinį nedidelį. Jis plonesnis nei kokie sintetiniai ar vilnoniai. Antri metai tarnauja. Man geriau nei tas plastikas, nors ir storesnis už jį.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2022 10 11, 15:21)
Bet kur - senukuose, ermitaže. Aš būtent tokiam reikalui pirkau viskozinį nedidelį. Jis plonesnis nei kokie sintetiniai ar vilnoniai. Antri metai tarnauja. Man geriau nei tas plastikas, nors ir storesnis už jį.

ačiū, ieškosiu ;)
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2022 10 11, 14:11)
Ikejoj gal smile.gif

Reikės gyvai važiuoti, sunku iš nuotraukų suprasti, kokio storio smile.gif
Ačiū
Atsakyti

Renku cocooncenter.com iki nemokamo siuntimo į LT.Vilnius,galiu persiųst.
Rašykit į a.ž.

Sveiki, neleidzia Jums zinutes issiust i a.z. 

Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2022 10 11, 11:04)
Renku cocooncenter.com iki nemokamo siuntimo į LT.Vilnius,galiu persiųst.
Rašykit į a.ž.
Papildyta:

Renku😊

parasykit el.pasta i kuri siusti uzsakyma
Atsakyti
QUOTE(Metute @ 2022 10 11, 16:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Eura" data-cid="73001237" data-time="1665475440"><div><p>Renku <span>cocooncenter.com</span> iki nemokamo siuntimo į LT.Vilnius,galiu persiųst.
Rašykit į a.ž.

</p></div></blockquote><p>Sveiki, neleidzia Jums zinutes issiust i a.z. </p>

ir aš siunčiau až., bet nežinau ar gavo🤔
Atsakyti