Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Ainyte @ 2024 05 10, 12:18)
As dabar perku is Atida.fr. į Lt siunca nemokamai nuo 99eu. Daug akcijų būna. Greit siuncia.

Aciu! Kazkada ziurejau,nebuvo nemokamo.
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turit F8 outlet nuolaidų kortelę? Man užtektų kortelės numeriuko. Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot koki PIRKEU nuolaidos koduka? 4u.gif
Atsakyti
quote=Žalia Rūta,2024 04 28, 19:01]
Niekam? unsure.gif
[/quote]


QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 05 02, 20:16)
Ačiūūū 4u.gif

Merginos, jungiamės! Galiu persiųsti.



QUOTE(Fia @ 2024 05 03, 11:48)
nespėjau prisijungti prie Burga užsakymo, tai pirksiu pati. Gal dar kas norėtų prisijungti? po 44,95€  4u.gif
mažeikiuose, bet galėsiu persiųsti ax.gif
natalija_vz@yahoo.com



QUOTE(Lux @ 2024 05 03, 11:53)
Žalia Rūta, o jūs jau padarėte Burga užsakymą? Aš nespėjau į traukinį? Ryte siunčiau e-paštu



QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 05 03, 12:20)
Ką tik atrašiau emailą, kad jau užsakiau 4u.gif

Bet tai ot.. dvi savaites rinkau, o dabar visoms reikia biggrin.gif

Panos 4u.gif

Man reikia Burgos rolleyes.gif , aš kaip visad paskutinis Pilypas iš kanapių unsure.gif , bet gal dar kažkas mane priimtų į kompaniją angel_not.gif lithuania.gif :wub
Atsakyti
[quote=Renadai,2024 05 18, 07:51]
quote=Žalia Rūta,2024 04 28, 19:01]
Niekam? unsure.gif
[/quote]
Panos 4u.gif

Man reikia Burgos rolleyes.gif , aš kaip visad paskutinis Pilypas iš kanapių unsure.gif , bet gal dar kažkas mane priimtų į kompaniją angel_not.gif lithuania.gif :wub
[/quote]
Aš irgi atsibudau, kai nupirko 🙉😀
Jungčiausi 🌺
Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2024 05 18, 06:51)
QUOTE(zibuteg @ 2024 05 18, 07:08)


Panos  4u.gif
Man reikia Burgos  rolleyes.gif , aš kaip visad paskutinis Pilypas iš kanapių  unsure.gif , bet gal dar kažkas mane priimtų į kompaniją  angel_not.gif  lithuania.gif  :wub


Aš irgi atsibudau, kai nupirko 🙉😀
Jungčiausi 🌺


friends.gif clap_1.gif kaip fainai, zibuteg wub.gif , laukim, gal dar kažkas prisijungs 4u.gif
O jei ką, tai bent po du tada turėtume už vieno kainą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renadai: 18 gegužės 2024 - 08:29
Burgų naujų atsirado, jau net aš gundaus biggrin.gif

___


Ar yra ABOUT nuoaidos kodas????
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 05 18, 09:42)
Burgų naujų atsirado, jau net aš gundaus biggrin.gif

___
Ar yra ABOUT nuoaidos kodas????

Aš turiu 10 proc. kodą, bet gavus iš Vokietijos, tai nežinau ar visur galioja. Minimum reikia pirkt už 75 eurus.

O dėl Burgų tai gal susirašom visos kur nors ax.gif
Atsakyti
Gal kas perkate iš www.crocs.eu? Kaip suprantu tiesiai į LT nesiunčia? Man reikia vieno ženkliuko, kurio LT nėra doh.gif
Atsakyti
Sorry, kad ne į temą, bet gal kuriai reikia Domino teatro čekio už 50 Eur, galioja iki 2024.08.29- atiduodu už 40 Eur 4u.gif
Atsakyti
O kur perkate gertuves STANLEY THE QUENCHER? Noriu šviesaus, o Gerduvoj likė tik žalias ir juodas verysad.gif
Atsakyti
Atėjo laikas naujam lagaminui. Kokį rinktis medžiaginį ar dabar populiaru plastikinį. Gyvai nelabai turiu galimybės važinėti apžiūrėti, o internetu baisu prašauti. Ďydis M, kaina-norėčiau tilpti į 150 EUR,nežinau ar realų. Ačiū kas patars 4u.gif
Atsakyti