QUOTE(saintlina @ 2017 01 09, 18:17)
O aš nieko nekepiau
darau liežuvio salotas iš serijos 'ką matau, tą dedu' 
Nieko nekonvertuoju. Prisivariau rusų kalba visokio gėrio gatavu formatu
dabar Marininą skaitau, apie čiuožimą ant ledo. O toliau Rubina, Ulickaja laukia
dar H.Mantell 'Vilko dvaro' apie Kromvelį tęsinį radau rusiškai 
A, tiesa, Silva rerum IV labai gera. Nu labai


Nieko nekonvertuoju. Prisivariau rusų kalba visokio gėrio gatavu formatu



A, tiesa, Silva rerum IV labai gera. Nu labai

Mainau savo pyragą į tavo salotas nesvarstydama. Vakar pasidariau makaronų salotų su tunu ir tuo, kas buvo šaldytuve, tai nepalyginamai skaniau nei medaus ir dar kažkoks kitas praštmatnus tortas

Skaičiau tą vienintelę Marininos apie angelus ant ledo, kur sakiau, kad nepabaigiau. Tiesa, mačiau per ekstrasensų laidą Doncovą, dalyvavo, tai ją įsivaizdfavau visai ne taip. Pasirodo, ori pagyvenusi dama.
Silvos dar neskaičiau. Kai pervargdavau megzdama, tai nenorėjau sugadinti TOKIOS knygos skaitymą. Dabar jau viskas atiduota, liko tik smulkmena, tai imsiu kada, o taip tai tik paskaitau pusvalandį prieš miegą.
Gaudvile, esu kažkada seniai, bet nieko tokio neužfisavau, pamenu, apie savo vyrus kalbėjo. O tu skaitei tą knygą? Ji seniai jau M1+ dirba, ten kartais girdžiu. Gaidaraštyje ir dieną savaitgaliais. Kad šoke, gal sustiprinau spalvas taip rašydama, bet tikrai nustebino. Nes yra tokių, kurios viešai tai išdėsto, ką mes skaipe ar mesegeryje aptarinėjam
