Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(NERA @ 2019 04 16, 19:54)
Labas vakaras,
Su pavasariu !!
Kulke, jums irgi per power pointa reikia pristatymus ruošti?
Saintlina, ilgsi dar gipsas bus? ***** aš iš pasiutimo dieną irgi neduočiau miegoti biggrin.gif
Kaip žalioji? Ir kaip mažiuko galva?
Gaudvile, kiek dar metų jums tam darže dirbti???
Ate, Pou, Ex kaip gyvenimėlis jaunas??

Labas, labas
Pavasaris, saulutė firfia, šypsenas dalija.
Nera, ar teisingai supratau, tavęs jau nėra toje kontoroj? Ryt atvažiuoju, tokia pat proga kaip ir anksčiau. Skaudžiai šį kartą.... ax.gif
Atsakyti
NERA, dar vieni mokslo metai liko mirksiukas.gif A kokią temą mažiui reikia paruošti PP?

Laba, uf, kaip kaukia sirenai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2019 04 16, 20:54)
Saintlina, ilgsi dar gipsas bus?
Kaip žalioji? Ir kaip mažiuko galva?



gipso nėr. Ties petim lūžis, negali gipsuot. Toks įtvaras uždėtas. Dar mėnesį bus smile.gif
Žalioji gal nieko. Užtvirtino mergelė terariumo dureles, dabar niekur neišeina. Bet dabar ir sėdi ramiai, gal liūdna jai?..
Mažiuko galva kol kas rami smile.gif Mažiukas apie save geros nuomonės, laikė egzaminą į licėjų biggrin.gif bet turbūt ir pats suprato, kad mažai šansų turi.
Papildyta:
QUOTE(ate42 @ 2019 04 15, 19:19)
Auginu jablonką.
Tik tokią nuotrauką turiu.


super bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 balandžio 2019 - 14:37
Tai Velykoms ruošiatės? Kepat, smožijat, kiaušinius dažot?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 04 20, 15:06)
Tai Velykoms ruošiatės?  Kepat, smožijat, kiaušinius dažot?

Teip biggrin.gif kaip tik verdu kiaušus dažuose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 20, 15:23)
Teip biggrin.gif kaip tik verdu kiaušus dažuose  bigsmile.gif


Jau suvalgėt ar dar turi ką parodyt?

SU VELYKOM, mergiotės ❤❤❤
Atsakyti
Su Velykom brangiosios ir lesiau !
Mes dar turim margučių, nes penktadienį mano padėjėjas margino kiaušus nieko man nesakęs, o jau vakar aš tik dėl įvairovės kelis kiaušinius nudažiau- visa laimė, nes padėjėjui pasirodo pristigo kantrybės gerai kiaušinius išvirti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2019 04 21, 20:50)

Mes dar turim margučių, nes penktadienį mano padėjėjas margino kiaušus nieko man nesakęs, o jau vakar aš tik dėl įvairovės kelis kiaušinius nudažiau- visa laimė, nes padėjėjui pasirodo pristigo kantrybės gerai kiaušinius išvirti  biggrin.gif


Fainuolis biggrin.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
uždengė mergelė šiltnamį naujai prieš savaitikę. Vakar pakilo vėjas ir nuplėšė plėvelę. Sako, čia turbūt ženklas, kad nereik to šiltnamio išvis biggrin.gif
Atsakyti
mergai, pasakykit kur galima džiovintų levandų nusipirkti? Vaistinėj gali būti?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 04 25, 12:28)
mergai, pasakykit kur galima džiovintų levandų nusipirkti? Vaistinėj gali būti?

Flying Tiger Copenhagen - tokios nemažos pakuotės, prieskonių stende. Bet ten tik džiovinti žiedynai. A kam tau reik? Gal pas save dar rasčiau unsure.gif
Atsakyti
Visos dingot... dūzgiat soduose?

Galvoju, kada savo augintinius į šiltnamį sodint, kai neprivažinėsiu, tik savaitgaliais, t.y. ir neapdengsiu... Dabar balkoną okupavę yra.
Dalis jau ūgtelėję, daliai dar reik kojas pastiprinti.

sodas išdžiūvęs, galėtų palyt ir sočiai.
Atsakyti