Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(Gaudvilė @ 2019 06 28, 19:10)
Mato, po laiko, kai reikia tarp žmogienos autoįvykį formint 😓

Gražuolis  wub.gif Jauč, nelabai tyliai praeiviai reaguoja į tokį fainuolį.


Tai va. Tokius tik po laiko pamato..

Aha, iš visų pusių - Lesė, Lesė. Per tas penkias dienas pajūry pamary nėkart negirdėjau 'kolis', visąlaik 'Lesė' 😁 ir fotkina dažnai 🙂
Atsakyti
Laba bigsmile.gif
QUOTE(saintlina @ 2019 06 29, 11:12)
Aha,  iš visų pusių - Lesė, Lesė. Per tas penkias dienas pajūry pamary nėkart negirdėjau 'kolis', visąlaik 'Lesė' 😁 ir fotkina dažnai 🙂

wub.gif

O kaip dabar jaučiasi šunius, pasimiršo gal jau anas užpuolimas? unsure.gif

Atsakyti
Gražuolis mūsų hercogas smile.gif kaip ir priklauso- tik po restoranus vaikšto smile.gif
Naujos veiklos dar neturiu- ieškausi naujo darbo smile.gif
Gaudvile patys laistom, labai jau brangiai suskaičiavo tą laistymo sistemą ax.gif
Saintlina, aš irgi su tais atstuminiais vis reikalų turiu ax.gif
Gaudvile, kaip mažoji gyvena?
Dukra vasarą dirbti sugalvojo, tai po pirmos darbo dienos virtuvėje pareiškė, kad jau geriau ji čempionatus organizuotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2019 07 01, 14:36)
Gražuolis mūsų hercogas smile.gif kaip ir priklauso- tik po restoranus vaikšto smile.gif
Naujos veiklos dar neturiu- ieškausi naujo darbo smile.gif
Saintlina, aš irgi su tais atstuminiais vis reikalų turiu ax.gif
Gaudvile, kaip mažoji gyvena?
Dukra vasarą dirbti sugalvojo, tai po pirmos darbo dienos virtuvėje pareiškė, kad jau geriau ji čempionatus organizuotų biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Vienok, vistiek sėkmės paieškose 4u.gif

Važiuokit autostrada, 130 laikai ir ramu laugh.gif jau kaip man atsibodo tas vienodas kelias, tuoj pradėsiu laukuose varpas skaičiuot wacko.gif laugh.gif

Tai dar eina į darželį. Baisiai susipergyveno, kad bus kažkokia rėksnė auklėtoja, bet ryte radom naują, jauną ir mažei lyg ir patiko. Žodžiu, iki šiol tai baseine, tai prūde maudėsi, uogas skynėsi - džiaugiasi vasara biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 07 01, 11:27)

O kaip dabar jaučiasi šunius, pasimiršo gal jau anas užpuolimas?  unsure.gif


viskas neblogai jau. Turėjom bėdų dar, abo nei aš, nei vetė nepamatėm po kailiu įkandimų kelių, pasirodo, labai gilių. O pamačiau kai jau supūliavo viskas.. turėjom reikalų, kol užgydėm. Dabar atrodo sveikas, tik viduriuoja vis po tiek antibiotikų.. Ir į tą vietą, kur užpuolė, nė artyn neina. Ir į vandenį visai nebelipa. Taip gaila. Nei į jūrą, nei į upę net letenos nebeįkiša.
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2019 07 01, 15:36)
kaip ir priklauso- tik po restoranus vaikšto smile.gif

Naujos veiklos dar neturiu- ieškausi naujo darbo smile.gif

Dukra vasarą dirbti sugalvojo, tai po pirmos darbo dienos virtuvėje pareiškė, kad jau geriau ji čempionatus organizuotų biggrin.gif


lotuliukas.gif

sėkmės paieškose 4u.gif 4u.gif 4u.gif

maniškis mažasis (tam mažajam vakar kedus 46 dydžio pirkau) irgi sugalvojo, kad reik eit pas tėvą padirbėt, abo pinigų reiktų. Bet labai išsamiai paaiškino, kad keturiolikmečiui pagal įstatymą tik lengvus darbus galima dirbti, pusę darbo dienos ir t.t, ir pan. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 07 01, 16:58)
Važiuokit autostrada, 130 laikai ir ramu laugh.gif  jau kaip man atsibodo tas vienodas kelias, tuoj pradėsiu laukuose varpas skaičiuot wacko.gif laugh.gif

Žodžiu, iki šiol tai baseine, tai prūde maudėsi, uogas skynėsi - džiaugiasi vasara  biggrin.gif



tai va, kad toj autostradoj baisiai nykiai važiavosi, miegligė net apėmė. O tėvus gi vežiau. Šilta mašinoj, miego norisi. Praveriu langą - mama tuoj "uždaryk, vėjas pučia". Įjungiu kondicionierių, jau mažiausiu režimu, tik į save nukreipiu, tuoj tėvas "man iš kažkur šaltis eina'. Tai ir pavažiavau greičiau truputuką..

ech, koks gerumas vaikui vasarą wub.gif o pomidorus dar augint padeda?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 07 03, 08:35)
viskas neblogai jau. Turėjom bėdų dar, abo nei aš, nei vetė nepamatėm po kailiu įkandimų kelių, pasirodo, labai gilių. O pamačiau kai jau supūliavo viskas.. turėjom reikalų, kol užgydėm. Dabar atrodo sveikas, tik viduriuoja vis po tiek antibiotikų.. Ir į tą vietą, kur užpuolė, nė artyn neina. Ir į vandenį visai nebelipa. Taip gaila. Nei į jūrą, nei į upę net letenos nebeįkiša.

tai va, kad toj autostradoj baisiai nykiai važiavosi, miegligė net apėmė. O tėvus gi vežiau. Šilta mašinoj, miego norisi. Praveriu langą - mama tuoj "uždaryk, vėjas pučia". Įjungiu kondicionierių, jau mažiausiu režimu, tik į save nukreipiu, tuoj tėvas "man iš kažkur šaltis eina'. Tai ir pavažiavau greičiau truputuką..

ech, koks gerumas vaikui vasarą  wub.gif o pomidorus dar augint padeda?

Uf, nepasisekė vargšiukui. Na, gal per laiką visai pasimirš ir lįs į vandenį 4u.gif

Vyriškio auto dar niekaip neperprantu. Atrodo nusistatau kaip ir visada, tai gale pučia bele kaip, net šniokščia varikliukai, o prieky galima issitroškint savo sultyse. Čiudna mašina.

Na, dabar tas padėjimas tai toks, kad badu nemirtų tai jau tikrai biggrin.gif Praėjusį savaitgalį prisiskynė šilauogių, juodųjų serbentų, dar kaimynas vyšniom pavaišino. Tai prie šito asorti dar svogūnų laiškų prisiskynė ir viską kartu valgė. Ir ką tu jai, jei vaikui būtent taip skanu laugh.gif
O pomidorų valgymą prašiau gražiuoju apmažint, bjauriai išgraužia burną ir aplink lūpas. Pačiai labai skauda. Tai tik po kelis vyšniukus, kur jau jai specialiai pasodinau Sweet million ir Florida skinasi. Žino kurie krūmai, kitur nelenda.

Ai, gi turiu darže du arbūzų daigus, matyt iš kompostinės sėklos papuolė ir pačios sudygo. Neleidau vyriškiui raut. Žiūrėsim, kas čia su jais gausis.

O kaip pas tave šilauogės, normaliai peržiemojo?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 07 03, 14:39)
Praėjusį savaitgalį prisiskynė šilauogių, juodųjų serbentų, dar kaimynas vyšniom pavaišino. Tai prie šito asorti dar svogūnų laiškų prisiskynė ir viską kartu valgė.

Ai, gi turiu darže du arbūzų daigus, matyt iš kompostinės sėklos papuolė ir pačios sudygo. Neleidau vyriškiui raut. Žiūrėsim, kas čia su jais gausis.

O kaip pas tave šilauogės, normaliai peržiemojo?


biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif Ūgtelės, salotas jums galės daryt. Kaskart nustebins biggrin.gif

matai, kaip gerai. Nieko daryt nereik, arbūzai patys daržan lenda smile.gif

Šilauogės peržiemojo gerai. Ir net uogų bus smile.gif Užtat pavasario nepernešė trešnės, vyšnios, slyvos, kriaušės, obelys - viskas nušalo.
Atsakyti
Ahoi! smile.gif

Ką čia jums papasakot? Viskas tas pats, su tuo pačiu ir iš algos biggrin.gif Darbas visdar gerai, vis dar mezgu. Buvom parūry - sudegiau ir buvau kurį laiką, kaip tas ružavas pacas iš FB doh.gif lotuliukas.gif

Kas čia dar. Mergikė atostogauja, mažas ne. Apie mažą galima cielą tomą prirašyti, bet nesiplėsiu, tik trumpai parašysiu, kad anas tokia štučka į kurį sudėta viskas dėl ko aš kada nors dyvinausi kas liečia vaikus. Nu kaip tas viešbutis, kur viskas o viskas įskaičiuota biggrin.gif

Saintlina, linkėjimai Lesiui, tegu nepergyvena 4u.gif Karma yra moteris, kai ji pradės veikti, ano ciuciko šeimininkui mažai nepasirodys. Nelinkiu, bet teisingumas bus.

Daržas biednas, braškės sudžiūvę, salotos žydi biggrin.gif Dabar mergelė pas mumi baisus ūkininkas - ravi, laisto ir etc. biggrin.gif

Šiltnamyje reikalai geresni, bet ko tais vienas pomikas man neaiškus. Nepažįstu maro, bet kažkas labai panašaus vyksta. Gal tik panašaus, reik tikėtis.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 07 03, 20:39)
Ahoi!  smile.gif

Ką čia jums papasakot? Viskas tas pats.

. Apie mažą galima cielą tomą prirašyti, bet nesiplėsiu, tik trumpai parašysiu, kad anas tokia štučka į kurį sudėta viskas dėl ko aš kada nors dyvinausi kas liečia vaikus. Nu kaip tas viešbutis, kur viskas o viskas įskaičiuota  biggrin.gif

Saintlina, linkėjimai Lesiui, tegu nepergyvena  4u.gif  Karma yra moteris, kai ji pradės veikti, ano ciuciko šeimininkui mažai nepasirodys. Nelinkiu, bet teisingumas bus.

Daržas biednas, braškės sudžiūvę, salotos žydi biggrin.gif Dabar mergelė pas mumi baisus ūkininkas - ravi, laisto ir etc.  biggrin.gif

Šiltnamyje reikalai geresni, bet ko tais vienas pomikas man neaiškus. Nepažįstu maro, bet kažkas labai panašaus vyksta. Gal tik panašaus, reik tikėtis.


Tai viskas super tada thumbup.gif

Filmuok, užrašinėk, kada nors bus labai faina prisimint. Daba tai jau teks kuo daugiau kantrybės susirast smile.gif

Ačiū! Jau po dviejų dienų karma kiek šyptelėjo. Anas užpuolė Lesiaus trenerės šunį. O mergina buvo informuota ir pasiruošus - turėjo elektros šoką ir juo pasinaudojo. Dabar ir aš nešiojuosi.

Mano mergelė dar nepasiekė tokio levelio..

Aik tu, iš kur tokioj sausroj maras? Net dėmėtligė dar nosies nerodo, koks ten maras.


Atsakyti
Laba, Merginos.
Mes taip pat. Turėsiu reabilitacijos gabalėlį, pasiprocedūrinsiu, striksėsiu. Vaikui problemų yra ir bus. Su tuo susitaikėm ir mokinamės gyvent. Vis dar tiria. Vieną tyrimą nuo gruodžio daro unsure.gif

Saintlina, pabandyk Lesiui enterolio duot, gal sutvarkys vantrobas. O šiaip, gražuolis wub.gif

Smagius vaikus auginant wub.gif Ir kai viskas įskaičiuota yra wub.gif

Mano daržus vyras tvarko. Šiltnamį aš apeinu su pagalba, bet kad ten kunkolų nė. Per tą sausrą nemezga, gal dabar atsigaus. Agurkus darže apėmė kažkokie žali striksintys p..., panašūs į blakes. Purškėm Mavriku, nes visas viršūnes nuėdė, jos pajuodo ir susisuko ir kiaušus ten sudėjo. Tai dar pusantros savaitės karantine bus. Nebuvo išeities. Net burokėlius apniko. Pirmą kartą tokius mačiau.
Sodas tuščias, šalčiai padarė savo.
Ai, bet levanda klesti, neišeina net apglėbt kaip išsikerojo. Ir vynuogės gražiai primezgusios. Jei širšės nesunaikins, kai prisirps, prisivalgyt turėtume.
Atsakyti
Labas rytas, kodel pas mus taip tylu???
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2019 07 17, 07:21)
Labas rytas, kodel pas mus taip tylu???


tylos įžadai?..
Atsakyti