Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Giega, kai būsi pas mus nusipirk roundapo čia parduodamo, pamatysi kaip suveiks:D, o ten pas jus jaučiu koki vandenėlį pardavineja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 04 26, 10:05)
Giega, kai būsi pas mus nusipirk roundapo čia parduodamo, pamatysi kaip suveiks:D, o ten pas jus jaučiu koki vandenėlį pardavineja  bigsmile.gif


bet kaip greit tau babuliuko papildymas. Atrodo taip neseniai rasei, kad atveze.
.
Maniske guli ant istiesto kampo, vietos daug, jai gerai ir man gerai pasiverst ant sono, net prigult galiu. biggrin.gif Pasiziurejau idemiai kaip sesutes ligoninej sauskelnes keicia ax.gif nieko sudetingo. Be to mano mama nestora. Dabar man patogiau, nereik i ligonine lakstyt, pasidirbt visus reikalus galiu.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 04 26, 11:02)
bet kaip greit tau babuliuko papildymas. Atrodo taip neseniai rasei, kad atveze.
.
Maniske guli ant istiesto kampo, vietos daug, jai gerai ir man gerai pasiverst ant sono, net prigult galiu. biggrin.gif Pasiziurejau idemiai kaip sesutes ligoninej sauskelnes keicia ax.gif nieko sudetingo. Be to mano mama nestora. Dabar man patogiau, nereik i ligonine lakstyt, pasidirbt visus reikalus galiu.

geri dalykai greit baigiasi biggrin.gif

ir paversti yra tam tikros metodikos, nes jei bile kaip tampysi pati sau stuburą tik susizalosi verysad.gif

man blogiausia su maistu nes tai ka valgo viena babulytė nevalgo kita verysad.gif
Atsakyti
tai as mamai liepiu verstis ant kurio nors sono, as tik padedu. Jei reik auksciau pakelt drauge padeda.

Maniske valgo viska kas paduota, jokiu zbiku ner. Gaminu ka pati valgau. Net pusryciu kazka sukramtau, nes vis tiek gamint reik. Prabudinet ir keltis pradejau 6.30-7.00, kai galiu parpt iki kokiu devyniu.
Atsakyti
mano mama irgi beveik viska valgo tik turi būti minkšta, o jau kita babulytė, tai kiaušinių, paukštienos, žuvies, silkės, rugštyniu sriubos nei į burną doh.gif nu ir šiaip dar daugo ko ne bigsmile.gif, kai namo pvz silkę ir paukštieną labai megsta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 26 balandžio 2018 - 11:16
as labai tikciau tavo mamai i kompanija del maisto biggrin.gif
kol buvo apsiniauke, nuravejau siltnamy vijoklius ir kita smulkme.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 04 26, 08:05)
Giega, kai būsi pas mus nusipirk roundapo čia parduodamo, pamatysi kaip suveiks:D, o ten pas jus jaučiu koki vandenėlį pardavineja  bigsmile.gif

KAi as tik su rankiniu bagazu,tai negalima tiek skysciu vezt ax.gif



Oi,kaip sunku,kai visiems skirtingai valgyt daryt reikia...O tai ka valgo,jei nei vistos,nei zuvies..Kas?Kiauliene,jautiena?Ar tik pieniski ir kuopos?


NA ka,ziurim kase biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Žolyte,su Tavo švente.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 04 26, 20:05)
KAi as tik su rankiniu bagazu,tai negalima tiek skysciu vezt ax.gif
Oi,kaip sunku,kai visiems skirtingai valgyt daryt reikia...O tai ka valgo,jei nei vistos,nei zuvies..Kas?Kiauliene,jautiena?Ar tik pieniski ir kuopos?
NA ka,ziurim kase biggrin.gif

a tada nebent kas per siuntas perduotų arba atvežtų

ji mėsos aplamai nelabai, labiau iš bulvių, pieno, arbata, sūris ....

_Žolia, su gimtadieniu 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 27 balandžio 2018 - 07:44
Zolia, su gimtadieniu 4u.gif

Labas rytas
Atsakyti
Oho, ir čia sveikinimai wub.gif Labai ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif Lyžukos amarilio natūr produkt žiedas pasakiškas 4u.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labukas

Zolia,su gimtadieniu!!!

vartotojo įkelta nuotrauka


Lyja nuo pat ryto...Veu..LAbai bjauru dirbt per lietu..
Atsakyti