Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Merii @ 2019 05 21, 21:09)
Užkabino filmas Krasnaja karalieva, gėris išmanus teliikas ir yotube  bigsmile.gif

Čia koks istorinis?

nors dabar jau žiuriu kaip rusai pasinešę ant tu visu muilų prikepta bile kiek jaučiu tuoj lenks ir meksikanskus serialus bigsmile.gif ir visur tie patys aktoriai

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Oi, nea, ne istorinis, apie garsią Rusijos manikenę, kad gali būti gražiausia moteris, bet... nelaiminga. Liūdna pabaiga, išprotėja ir nusižudo. O vis tikėjausi laimingos.
Tikra tiesa, visose rusų muilo operose tie patys veidai, nors rodos tiek turi aktorių.
Galvoju sausmedį pjauti iki žemės, ar visai lauk mesti, nesuprantu, ko jam trūksta ir dabar lapai apvytę, turbūt neatsigaus.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pusryčiai mano skonio tik be keksiuko smile.gif


Sveikos smile.gif
Atsakyti
Angliski pusryciai biggrin.gif

Aga,as ir pastebejau,kad kanalai turi savo artistus ir tik juos filmuja biggrin.gif
Vakar pabaigiau ,,Sostu karus” ziuret.. Biski nusivyliau pabaiga..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 05 23, 08:39)
Angliski pusryciai biggrin.gif

Aga,as ir pastebejau,kad kanalai turi savo artistus ir tik juos filmuja biggrin.gif
Vakar pabaigiau ,,Sostu karus” ziuret.. Biski nusivyliau pabaiga..

bet kaip neidomu tokius žiureti, visur "direktoriai", "mamos" ir "tėvai" tie patys, pagrindiniai herojai ir panašia rotacija eina smile.gif, nors kartais ir užkabina savaitgali nu jau tokia muilinę žiūrėjau kad pačiai ir baisu biggrin.gif ir laiko gaila ir atsitraukt negali bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš tai vis dar Pėdsaką žiūriu,dar tik virš tūkstančio perėjau serijas.Lengvas,nieko galvoti nereikia,čia prieš miegą kaip tabletė. mirksiukas.gif
Atsakyti
kas čia per Pedsakas? esu žiurejus toki filma bet ten 1 serija per kino pavasarį:0

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Lyžuka,rusų detektyvų serialas "Sled". mirksiukas.gif Lengvas,nieko neįsipareigojantis,pažiūri ir pamiršti. ax.gif
Atsakyti
Ačiu, Ingrida, užmesiu akį smile.gif
Atsakyti
LAbukas

Tas Sled tikrai toks neipareigojantis,galima net ne is eiles ziuret serijas mirksiukas.gif Kiekviena serija,kaip atskiras filmukas.
Visu neziurejus,bet tikrai nemazai macius mirksiukas.gif

As siandien vaziavau i toki naktini turgu,uzpirkau mesos.DAbar reikia suporcijuot ir sudet i kamera biggrin.gif JAu buvau atjungus laukini saldytuva,bet dabar tiek uzpirkau,kad vel ijungt reikejo biggrin.gif Vnz uz 100sv nupirkau 10kg vistos krutineles,10kg nukaulintu slauneliu,6kg jautienos farso ir virs 1kg jautienos gabaliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
tokio tipo esu žiurejus kažkoki seriala nepamenu pavadinimo apie fsb, o kita toki su mistika kur mergina atsičiukina gatveje savo praeities nepamena biggrin.gif, priglaudža ja tokia babulka, isidarbina firmoje kur teikia trumpalaike pagalba namuose , susipažista su kažkokiu keistu žurnalistu kuris neišku iš vis kur dirba ir vis įsivelia į visokias detektyvines istorijas mirksiukas.gif , gal kuri žiurejot pagal aprašymą atgaminsit smile.gif irgi bau gali žiuret nuo bet kurios serijos nes visose skirtingos istorijos tik kai kur ta pati per dvi serijas tesiasi, savaitgali žiurejau "vierni maju liubov" nu gryn kopija senuju marianų biggrin.gif
Atsakyti