Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Laikiau rankoje dviejų eurū monetą ir prisimenu Žolia. Tai jūs turit savo pinigą wub.gif
Ką gražaus veli?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2019 10 07, 18:35)
Laikiau rankoje dviejų eurū monetą ir prisimenu Žolia. Tai jūs turit savo pinigą  wub.gif 
Ką gražaus veli?

O koks ryšys tarp manęs ir 2 €, Meri? bigsmile.gif
Šlepetės ir pirties kepurės šiuo laiku einamos ax.gif Vis ruošiuos šaliui dideliam, bet taip ir neprieinu. Labai nugarai negerai, kol susidėlioju vilną šaliui, pats vėlimas jau baika smile.gif
Atsakyti
Amt tos monetos Žemaitija parašyta wub.gif
Pas mus čp, prie autobuso stoties troleibusas sudegė. Man pasisekė, kad laiku išėjau iš darbo ir nebuvau to siaubyno liudininke.
Apausdinu be akinių, iš atminties ir pro rūką. Treneruoju akis taip sakant.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū mergaitės.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
na kad jau per visas temas labinuos tai ir čia užsuksiu pašūkauti tongue.gif, gal kas iš po lapu rudeniniu pasirodys tongue.gif

BJ, kaip De ruduo, šilta, šalta?

Giega aūū, kaip anuke auga, gal jau ne tik ta viena turi? smile.gif

ir likusios atsiliepkite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 10 spalio 2019 - 13:20
Laba 4u.gif
BJ , turiu klausimą, gal pasirodysi? mirksiukas.gif
Ar yra galimybė siųst kažkaip į LT prekę iš DE? Žiūriu Kitchenaid plaktuvą ten visu 100 € pigiau, nei pas mus. Bet matau tik DHL kurjerį, vežantį už 119 € biggrin.gif Su juo da brangiau gaunas, nei LT
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žolyte,kuo tas plaktuvas mandras toks?Pajėgumu? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai rubu buvau radus faina pardę, i lenkus net siunčia , o pas mus ne verysad.gif
Atsakyti
Nugis KitchenAid, Ingrida smile.gif ax.gif Lindo lindo reklama į akis, kad nuolaidos LT jų puslapyje. Nu bet vistiek brangu, kad ir su nuolaidom. Tai pradėjau naršyt po internetą ir užtikau, kad tas pats modelis DE pigiau visu 100 eurų. Ai, bet šiandien jau nusiraminau, apsieisiu. Nors nervina, kai reik tešlas rankom minkyt ir maišyt. Pvz, duoną 15-25 min., skruzdėlynui irgi, mielines dar sunkiauy rankom minkyt. Nors mažėja mano kepimai, bet ir kantrybė minkymui mažėja biggrin.gif .
Atsakyti
Oi kaip gerai, kad as nieko nekepu, tai ir atitinkamu agregatu nereikia.

Vakar vakare gryzau su katinais, namai kaip uzversti, prisnerksti tai nemoku apsakyt blink.gif blink.gif Kaip taip sugebet. As jau netvarkinga, bet ne tokio levelio. pradejau nuo virtuves, jau net pavargau vos ne nagais viska kuopdama.

Labas
Atsakyti