Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2020 08 14, 16:09)
Ir išvis, kažkokia labai karšta vasara. Nors ir lietaus gavom pakankamai, bet tas karštis mane laiko troboj iki vakaro  unsure.gif  Arba kur pavėsy trinuos. O augalai tai saulėj - nei ravėt, nei ką daugiau daryt, kol atvėsta smile.gif
Einu pomidorus žiemai kept. Nėr kur dėtis, nemesi gi per tvorą veislinių skanių ...  Daug dar iš pernai  visokių sulčių yr, bet radau kitokį receptą, labai giriamą. Tai bandysiu.

tai prašom tą recepta paviešinti:) gal ir mums tiks ir patiks mirksiukas.gif
Atsakyti

Mums patiko, tad kartosiu. Tik turbūt dašis netiko čia, viskli aitrokas gavosi skonis ax.gif
Skardą palaistytialyvuogių aliejaus porą šaukštų.
Barstyti provanso žolelių, dar baziliko, krapų, pjaustyto(ne spausto) česnako,grūstų pipirų, druskos mišiniu - kaip valgymui. (aš dėjau tik česnakus, baziliką, raudonėlį, pipirus, dašį, druską).
Pomidorus supjaustyt perpus, guldyt skardon perpjauta puse žemyn, kad minkštimas į prieskonius įdribtų. Apšlakstyt vyno actu. Aplaisčiau balzamiko actu, gal dar tai turėjo įtakos skoniui.
Kept 165 laipsnių temperatūroje apie 1 -1,5 val. , bet kad labai neištižtų. Paskui karštus dėti į iškaitintus stiklainius ir apipilti susidariusiu skysčiu, užsukt ir apverst .
Atsakyti
Įdomus receptas, kažin neišaudo paskui? Ar užtenka to skysčio, kad juos apsemtu, nes man atrodo per ta laika kol keps gali jis visas nugaruoti?
Atsakyti
pirmą kartą dariau, bet turėtų būt gerai , gi ir druskos ir rūgšties pakankamai užkonservavimui . Skysčio užteko, kaip nekeista ax.gif . Aš kepiau 1 h ir 40 min, tai manau, kad būtų užtekę iki 1,5 h.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 17 rugpjūčio 2020 - 21:54
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti