Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos ir čia gražuoles panelės wub.gif

Kaip vasara slenka? BJ kaip tau De ar kur ten randiesi? KAip tavo senukai nenualpę dar nuo karščiu ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 06 29, 07:27)
Sveikos ir čia gražuoles panelės  wub.gif

Kaip vasara slenka? BJ kaip tau De ar kur ten randiesi? KAip tavo senukai nenualpę dar nuo karščiu ? smile.gif



Sveika, DE dar esu, trys savaitės ir namo rolleyes.gif ....gal rasiu darbą ir neteks važiuoti, bet kas kart sakau, ir vis atgal su lagaminais....kam ten toj Lietuvoj mūsų reik unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Lyžuka, tu FB , man rods, kažkokį virusą platini su tuo Saboniu unsure.gif Ir mane esi pažymėjusi-prašau atžymėti atgal biggrin.gif
Buvau šiandien Tech. apžiūros mašiniukui, tai eilėj atlaukiau 3,5 val. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2021 07 01, 17:09)
Laba 4u.gif
Lyžuka, tu FB , man rods, kažkokį virusą platini su tuo Saboniu  unsure.gif  Ir mane esi pažymėjusi-prašau atžymėti atgal  biggrin.gif 
Buvau  šiandien Tech. apžiūros  mašiniukui, tai  eilėj atlaukiau 3,5  val.  ax.gif

deja ir prie geriausiu noru negaliu atžymet nes nieko nematau, o kad platinu verysad.gif deja irgi žinau jau ne viena man raše , dar kai klausinejo ar teisybe ten tikrai biggrin.gif, neisivaizduoju kaip jis prie manes prikibo unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 07 02, 07:44)
deja ir prie geriausiu noru negaliu atžymet nes nieko nematau, o kad platinu verysad.gif deja irgi žinau jau ne viena man raše , dar kai klausinejo ar teisybe ten tikrai biggrin.gif,  neisivaizduoju kaip jis prie manes prikibo  unsure.gif

Laba,
Lyžuka, tiesiog ppasikeisk fb slaptsžodį.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2021 07 01, 16:09)
Laba 4u.gif
Lyžuka, tu FB , man rods, kažkokį virusą platini su tuo Saboniu  unsure.gif  Ir mane esi pažymėjusi-prašau atžymėti atgal  biggrin.gif 
Buvau  šiandien Tech. apžiūros  mašiniukui, tai  eilėj atlaukiau 3,5  val.  ax.gif

aga, ir aš gavau rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti