Įkraunama...
Įkraunama...

2017 Sausinukų namučiai

QUOTE(mirtingoji @ 2017 02 21, 23:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="amberr." data-cid="71458018" data-time="1487704923"><div><p>Nu naciort.. negaliu siandien.. negaliu nulauzt mazes miegui.. jau buvo sioks toks ritmas.. 21val pavalgo, tada 00val, tada 03.. 06..</p></div></blockquote><p>Nepriprask prie gero  biggrin.gif </p>

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif svajoniu grioveja tu.. ale pavyko... parpia.. einu ir as salia biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Tauskute Lukui sveikinimai su pirmu menesiu!!!🎈

Smircyte Kotrynai sveikinimai 2-ju menesiuku proga!!!!🌷

Mums ar tiesiog sutapimas ar meetas- isvaziavimas,nauja aplinka,demesis ir bucinukai Zaliaskares Azuoliuko dave nauda :) naktis buvo rami,miegojo,keliasi kas 2,5h.Vaikas ramus,laimingi tevai ;)

Atsakyti
Smurcyte su 2men 💐😘😘😘
Brunete su menesiuku 😘😘😘💐
Papildyta:
QUOTE(Brunete7 @ 2017 02 22, 10:49)
<p>Labas rytas, <strong></strong></p><p><strong>Tauskute Lukui </strong>sveikinimai su pirmu menesiu!!!🎈
</p><p><strong>Smircyte Kotrynai </strong>sveikinimai 2-ju menesiuku proga!!!!🌷
</p><p></p><p>Mums ar tiesiog sutapimas ar meetas- isvaziavimas,nauja aplinka,demesis ir bucinukai <strong>Zaliaskares Azuoliuko </strong>dave nauda smile.gif naktis buvo rami,miegojo,keliasi kas 2,5h.Vaikas ramus,laimingi tevai ;)</p>

Ačiū jau mėnuo eina sau 😀
Atsakyti
Nu va, mes po TA smile.gif Priaugo 1,2 kg ir 4 cm smile.gif Tai dabar jau visas vyras - 5300 g ir 60 cm smile.gif Sian ryte norejau det plonesni kombi, nes tik i masina ir is masinos Bet kuuuur tau - netilpo biggrin.gif Blyn, pries savaite dar ir didokas buvo biggrin.gif Nu ka - teks naujo ieskot.

Padare skiepuka liaskon ir rotarix sugerem. Pasirinkau po 1 skiepa kas menesi. Nes buvo galimybe - po du skiepus, kas du menesius. Bet, kadangi dar ir nuo roto skiepijom - nenorejau visos puokstes skiepu per viena karta.

Ir man kazkokia mistika su tom automobilinem kedutem... Isemiau ta pagalve, nes vaiks absoliuc nebetelpa. Ir dirzai vos susisega. Neisivaizduoju, kaip tarkim koki 9 men vaika ziema i ja sukist galima blink.gif O, juk dar i didesne per anksti... Gerai, kad zuikiui augant - vis siltes ir tu rubeliu mazes... Ir kedute musu yra nepamazinta (maxi cosi), kaip, kad apie kitas sklinda gandai, kad ziauriai neilgai vaikas telpa.
Atsakyti
QUOTE(varlius @ 2017 02 22, 09:58)
Nu va, mes po TA smile.gif Priaugo 1,2 kg ir 4 cm smile.gif Tai dabar jau visas vyras - 5300 g ir 60 cm smile.gif Sian ryte norejau det plonesni kombi, nes tik i masina ir is masinos Bet kuuuur tau - netilpo biggrin.gif Blyn, pries savaite dar ir didokas buvo biggrin.gif Nu ka - teks naujo ieskot.

Padare skiepuka liaskon ir rotarix sugerem. Pasirinkau po 1 skiepa kas menesi. Nes buvo galimybe - po du skiepus, kas du menesius. Bet, kadangi dar ir nuo roto skiepijom - nenorejau visos puokstes skiepu per viena karta.

Ir man kazkokia mistika su tom automobilinem kedutem... Isemiau ta pagalve, nes vaiks absoliuc nebetelpa. Ir dirzai vos susisega. Neisivaizduoju, kaip tarkim koki 9 men vaika ziema i ja sukist galima  blink.gif  O, juk dar i didesne per anksti... Gerai, kad zuikiui augant - vis siltes ir tu rubeliu mazes... Ir kedute musu yra nepamazinta (maxi cosi), kaip, kad apie kitas sklinda gandai, kad ziauriai neilgai vaikas telpa.

as i maxi cosi tobi sodinau nuo 6 men, nesamone sitose leliukiskose didesniems
Atsakyti
Mergoooos blink.gif Sugalvojau šiandien pasisvert su savo mažiuke (nes į TA negalim eit dėl gripo karantino) ant naminių svarstyklių. Nesąmonė kažkokia, negi taip gali būt. Nu svėriausi ir pati kelis kartus ir su mažiuke kelis kartus - 6800g blink.gif blink.gif Jai gi mėnuo ir 4 dienos, o gimė 4100, dar numetė iki 3900. Ką ji tiek priaugo? blink.gif Nu dar lieka tikimybė, kad mano svarstyklės su protu susipykę blink.gif
Atsakyti
QUOTE(anikute @ 2017 02 22, 12:47)
Mergoooos  blink.gif  Sugalvojau šiandien pasisvert su savo mažiuke (nes į TA negalim eit dėl gripo karantino) ant naminių svarstyklių. Nesąmonė kažkokia, negi taip gali būt. Nu svėriausi ir pati kelis kartus ir su mažiuke kelis kartus - 6800g  blink.gif  blink.gif  Jai gi mėnuo ir 4 dienos, o gimė 4100, dar numetė iki 3900. Ką ji tiek priaugo?  blink.gif  Nu dar lieka tikimybė, kad mano svarstyklės su protu susipykę  blink.gif

jei tiek priaugote, pretenduosite į kokią rekordų knygą biggrin.gif
aš va nžn, ką daryt su skiepais, maniškė kaip ir turi neaiškią slogą, kliurksi, kai kada ištraukiu bespalvį snarglį, šiaip pagal idėją, neskiepyčiau, kol nedings sloga, bet mūsų gydytoja tai sloga niekis, ir vaiką skiepytų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nerijabel @ 2017 02 22, 11:27)
jei tiek priaugote, pretenduosite į kokią rekordų knygą  biggrin.gif
aš va nžn, ką daryt su skiepais, maniškė kaip ir turi neaiškią slogą, kliurksi, kai kada ištraukiu bespalvį snarglį, šiaip pagal idėją, neskiepyčiau, kol nedings sloga, bet mūsų gydytoja tai sloga niekis, ir vaiką skiepytų  blink.gif

Man tai akys ant kaktos iššoko. Vis tik galvočiau, kad svarstyklėm kas nutiko (nėra jos stabilios psichikos), nes nu mergina neatrodo kažkaip labai riebi. Aišku, rinkių yra, bet panašiai kaip ir pas sesę tokio amžiaus buvo (net puoliau nuotraukas lygint). Kita vertus drabužėliai greitai traukiasi...

O apie slogą, tai jeigu bespalvė ir nėra jos daug, tai aš gal skiepyčiau. hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunete7 @ 2017 02 22, 08:49)
<p>Labas rytas, <strong></strong></p><p><strong>Tauskute Lukui </strong>sveikinimai su pirmu menesiu!!!🎈
</p><p><strong>Smircyte Kotrynai </strong>sveikinimai 2-ju menesiuku proga!!!!🌷
</p><p></p><p>Mums ar tiesiog sutapimas ar meetas- isvaziavimas,nauja aplinka,demesis ir bucinukai <strong>Zaliaskares Azuoliuko </strong>dave nauda smile.gif naktis buvo rami,miegojo,keliasi kas 2,5h.Vaikas ramus,laimingi tevai ;)</p>

Cha...o taip svarstei ar tikrai vaziuot...biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(varlius @ 2017 02 22, 09:58)
Ir man kazkokia mistika su tom automobilinem kedutem... Isemiau ta pagalve, nes vaiks absoliuc nebetelpa. Ir dirzai vos susisega. Neisivaizduoju, kaip tarkim koki 9 men vaika ziema i ja sukist galima  blink.gif  O, juk dar i didesne per anksti... Gerai, kad zuikiui augant - vis siltes ir tu rubeliu mazes... Ir kedute musu yra nepamazinta (maxi cosi), kaip, kad apie kitas sklinda gandai, kad ziauriai neilgai vaikas telpa.

Zinok ir mano taspats...vos telpa i ta kede per galvos pagalvele...mano vyresnelis tokioje puikiai isvazinejo iki 10 men...ir ziema su kombiu buvo...tik is ugio jau maza tapo tada ir keitem:)
Papildyta:
QUOTE(anikute @ 2017 02 22, 11:33)
Man tai akys ant kaktos iššoko. Vis tik galvočiau, kad svarstyklėm kas nutiko (nėra jos stabilios psichikos), nes nu mergina neatrodo kažkaip labai riebi. Aišku, rinkių yra, bet panašiai kaip ir pas sesę tokio amžiaus buvo (net puoliau nuotraukas lygint). Kita vertus drabužėliai greitai traukiasi...

O apie slogą, tai jeigu bespalvė ir nėra jos daug, tai aš gal skiepyčiau.  hmm.gif

Mano namie svarstykles niekad nerodydavo gerai prieaugio vaiko...:/
Bet as turiu drauge kurios vaikas per pirmus du men po 3 kg priaugo:D
Atsakyti

Nu va, mes po TA smile.gifPriaugo 1,2 kg ir 4 cm smile.gifTai dabar jau visas vyras - 5300 g ir 60 cm smile.gifSian ryte norejau det plonesni kombi, nes tik i masina ir is masinos Bet kuuuur tau - netilpo biggrin.gifBlyn, pries savaite dar ir didokas buvo biggrin.gifNu ka - teks naujo ieskot.

Padare skiepuka liaskon ir rotarix sugerem. Pasirinkau po 1 skiepa kas menesi. Nes buvo galimybe - po du skiepus, kas du menesius. Bet, kadangi dar ir nuo roto skiepijom - nenorejau visos puokstes skiepu per viena karta.

Ir man kazkokia mistika su tom automobilinem kedutem... Isemiau ta pagalve, nes vaiks absoliuc nebetelpa. Ir dirzai vos susisega. Neisivaizduoju, kaip tarkim koki 9 men vaika ziema i ja sukist galima blink.gifO, juk dar i didesne per anksti... Gerai, kad zuikiui augant - vis siltes ir tu rubeliu mazes... Ir kedute musu yra nepamazinta (maxi cosi), kaip, kad apie kitas sklinda gandai, kad ziauriai neilgai vaikas telpa.

Su puikia TA. Pas jus ir per gripo epidemiją skiepija? 

Mes jau nuo 8 mėn su abiem panom persėdom į didesnę auto kėdutę. Pirkom su gulima padėtimi, tai labai patogu. 

Atsakyti
Skaitau ir galvoju, kaip tie jūsų vaikai netelpa į kėdutes, gi mano ne visai coliukė, bet telpa kuo puikiausiai smile.gif Aš dar ir vokelį dedu į kėdutę. Bet paskui susivokiau, kad mano mergina be kombio sėdi kėdutėj, tai todėl ir telpa puikiai. Morta iš vis kombį gal tris kartus tebuvo apsivilkus: grįžtant iš ligoninės, važiuojant pas gydytoją ir vieną kartą su vežimu lauke. O šiaip į autokėdutę rengiu tik bodžiuką, pėdkelnytes ir čiut šiltesnį šliaužtuką arba džemperiuką ir kelnytes. O į lauką, kadangi einam su vaikjuoste, tai irgi labai panašiai. Ir tikrai ji nešala, visa šiltutė kaip kleckiukas būna smile.gif Net ir kepuriuką jau pakeičiau į medvilninį, nes suprakaituoja kitaip galvytė labai.
Atsakyti
Pas mus pol net sveiku vaiku dienos nebelike... Bardakas juodas. Ir skiepija lyg per epidemijas.

Nu ka, teks ir mums persest i didesne kede greit turbut. Isemiau pagalvele. Nes nu per ugi jau nebetelpa...
Atsakyti