Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Ingrida, kukū ??? Jau turi naują kelieną ? Kaip suprantu, čia artroskopinė dienos stacionare ?
Kaip gerai bus , kai galėsi darbuotis. Pernai kaip tas žiogas visą pavasarį vasarą pragiedojau. O šiemet iš laimės net namo pamirštu pareiti.

Buvusioji, dar kiek - ir tapsi daktare Aiskauda. 4u.gif

Bliamba, kaip smagu kuistis lauke, sodinti - persodinti. Susibadžiau kruvinai visas rankas. Daug apšalusių rožių , iškarpyti tenka.
Atsakyti
IK dar pasmalsausiu tau kelionio ar klubo keite?

aš jau išvaliau savus rožynus, vis ta lazdyną "mūčiju" biggrin.gif kai ūpas yra bigsmile.gif
vakar atidariau sėjos sezoną, pasejau pomidorus, gubojas, lakišius, smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ačiū už plinkėjimus.
Jau po visko,skausmingas gijimas.Skaudžiau,nei prieš. blink.gif Reiks kelias dienas penkentėti nieko nedirbti,prie geriausių norų niekaip. ax.gif
Dygsta patagoninė verbena,nieko daugiau nesėjau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyžuka, man kol kas nieko nekeitė , dar nereikia. Padarė labai sudėtingą pėdos rekonstrukciją. Buvo du kartus trūkusi Achilo sausgyslė, sugijusi gumbais ir nebelaikė pėdos tiesiai. ( pirmą kartą mokukloje šokdama nuo lygiagrečių negerai nusileidau, langetę per trumpai nešiojai. Antrą kartą naktį šunį vedžiodama į duobę pataikiau, vėl trūko, bet gydytojas nusprendė, kad lūžio nėra, pakraujavimo nėra , reiškia tik patempimas )
Kadangi dar mano kojų ašis nuo gimimo yra kiek į šonus išėjusi, tai viena koja bandė atsilenkti į šoną. Jau myniau pėdos vidine dalimi, labai skausmingai. Per vidinę dalį dėjo plokštelę, patrumpino kažkurį kaulą ir iš naujo sudėliojo Achilo sausgyslę bei prisuko prie to trumpinto kaulo. Iš išorės persmeigė kokiu tai sutvirtinimu ir pakėlė pėdos skliautą. Net nemoku žmoniškai paaiškinti, bet reabilitologė žiūrėjo išrašą, stebėjosi ir paprašė chirurgo telefono. Pėdos rekonstrukcijas kol kas daro tik du gydytojai Lietuvoje , privačiose klinikose. Ir tai visai nesenai pradėjo daryti, iki šiol vienintelė rekomendacija buvo arba padaryti pėdą kaip kuolą , kad nesilankstytų , arba tas invalidinis batas. Dabar belieka kojos ašį sutvarkyti ir būsiu kaip nauja.

Ingrida, ir mano meniskai kiek įtrūkę, gal reiks kartu sutvarkyti.

Baigiu gėlynus sutvarkyti , nusikarpyti. Tada pradėsiu perkilnojimus. Gal kai ką išmesiu, nes labai plečiasi. Taškuotasis katilėlis, ančiasnapė šilingė, žemaūgiai aukarėliai.
Dabar prisipažinkite, kuri man užveisėte putoklį kartu su baltu bijūnu . Bangelė ar Liniukas ? Bijūnas tai super, bet su putokliu kariauju visa sunkiąja chemija ir nieko blink.gif
Atsakyti
Oi IK kaip sudėtingai čia tau blink.gif wub.gif
Atsakyti
Aha, sudėtingi reikalai pas IK. 4u.gif
Ingrida, lengvo gijimo tau 4u.gif
Oaš, oką... Neturiu jėgų šiandien visai... Nežinau priežasčių... Saulės pliūpsniai, magnetinės audros lyg jau baigėsi, į kuriuos aš reaguoju ax.gif Nu gal įsivažiuosiu bigsmile.gif
Svogūnai iš sėklų sudygo labai net gražiai wub.gif Gal pavyks puikiai augint iki persodinimo į daržą ax.gif
Keli daigiukai išlindo iš daugiagalvio svogūno sėklos, kurių kažkada buvo davusi Liniuxxx. 4u.gif Kasmet vis silpniau jie man užaugdavo ir mažiau, tai pavyko sėklų nusiimt. Žiūrėsiu, kas čia man su jais gausis. Buvo labai faini , dideli 4u.gif Turiu ir tų kaimiškų, vadinamų šimtapūriais, tai jie gan smulkūs užauga.
Atsakyti
IK,i medicina stot,kiek paaiskint gali.As vaistu negaliu istart lotuliukas.gif ,nesilanksto liezuvis nors ka.Gero gijimo ,mergiotes wub.gif nepersistenkit su darbais.
Atsakyti
Ei, panelės, man atrodo, kad nieko aš jums nedaviau biggrin.gif Bijūną baltą pati iš Žolios gavau, ir o putoklis man visai patinka, bet baigia išnykti.
Ingrida, jau pradžioj pasisaugok, vėliau bus geriau ir greičiau šokinėt biggrin.gif
Atsakyti
Iš Kaimo, neatsimenu ar aš esu kam baltą bijūną davusi. Turiu senovišką, be pavadinimo, auga jau gal kokį 30 su virš metų toje pačioje vietoje keli krūmai. Turiu ir putoklio, piktžolės, bet ne tarp bijūnų auga jis man. Kai nusibosta ravėti, prisiskinu puokštę žiedynų ir įsimerkiu į vazą. Ilgai nenuvysta. Nors šiaip aš nemėgstu skintų gėlių, geriau darželyje jomis pasidžiaugiu, bet putoklių negaila g.gif
Svogūnų iš sėklų šiemet nesėjau, bet porų indelį nuo kivių auginu. Pomidorus išpikiavau., keletą didesnių, sprindinių turiu dėl ankstyvesnio derliaus, paprikos jau gražios, saulėtom dienom ir į šiltnamį išnešu, kad gražiau augtų, nestyptų. Ir augaliukams gerai, ir aš žingsnelių prisirenku. Jau man tai ne darbas ,o pramoga gaunasi biggrin.gif Senjorė ax.gif Reikia pajudinti sąnarius kad nesurumbėtų ax.gif
Atsakyti
na va kaltų nėatsirado biggrin.gif Teks jums daryt talką ir važiuot pas IK ravėt tą bijūną tongue.gif

Guboja sudygo per parą nu įdomu kas toliau smile.gif o rašo vasarį set, bais pergyvenau kad suvėlinau smile.gif
Atsakyti
Aš tai turiu balto bijūno, bet neturiu putoklio biggrin.gif
Liniuxxx, Bangelee, panašu, kad gali būt iš kažkurios , nes putoklio turit biggrin.gif
Persodinau šiemet bijūną baltą visu kelmu, o rožinio atskyriau pusę. Visad man prigydavo, tad tikiuosi, kad ir šį kartą prigis. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti