Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Kaip laukiu šilumos ir giedros..
Bandžiau šiandien gėlynus grėbstyti, tai lietus užeina kas pusvalandį. Spjoviau ir nuėjau detektyvą skaityti.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Aš irgi laukiu šilumos ax.gif Nkyla rankos kažką daryt, kai dar šalta, lauke .
Pasisėjau žirnių į daigyklą - supuvo visi. Prieš tai pamirkiau, tikriausiai , kad per ilgai mirkiau-nužudžiau biggrin.gif Nelabai mes juos mėgstam, bet pavasarį proto nėr, bile sėt biggrin.gif
IK, bet tai kiek sudėtinga su tokia intervencija... Bet kaulą įpjovus, jis gi nepasidarys lankstus?
hmm.gif Kažko nesupratau, vadinasi 4u.gif
Pomidorai dar ne visi sudygę pas mane. Senesnių metų sėklos miega, nors kasdien pertikrinu diskelius. ax.gif teik gal kokiu įšaknydinimo tirpalu padrėkint, kad greičiau galvotų. smile.gif
Atsakyti
tik šią savaitę sėsiu pomidorus, kad nereiktu kaip pas numirelius su žvakemis lakstyt smile.gif
vis turedama laiko ir ūpo iškasinėju lazdyną verysad.gif blyn nepagalvojau kokios jo šaknys o dar žadejau ir kita iškest, užteks jau matau ir šito biggrin.gif

mano kaimynei jauna dar moteris < 40 m klubo jau sąnarį keičia sako susidevejo kaip cia taip ? tai sake 6 men paskui daug labai apribojimu žodziu vasara be jokiu ten sodo darbu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 25 kovo 2024 - 08:35
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pas mus su tuo klubo keitimu labi jau atsargūs lietuviai.UK,jokios reabiiotacijos po klubo keitmo,po kelių savaičių jau ten eina į darbus.Pas mus ilgai žmonės būna nedarbingi.Atsimenu po mb operacijos,oho kiek popinti reikėjo.Sakė jei antrą keis,jau į reabilitaciją nevažiuos,nematė jokios naudos,tik,kad nuvažiuoti ,arba bent Likėnuose,taip atrodė?
Atsakyti
Žolia, ta operacija vadinasi osteotomija. Iš kaulo išim trikampiuką , prilenkia, sukabina plokštele. Nelabai senai pradėjo daryti. Padeda, kai iš ienos pusės pasidėvėjęs kelio sąnarys. Mano atveju atstatys kojos ašį, nes gal 8 proc kojų ašis yra X formos. Čia įgimtas dalykas. Vienai kojai vos vos , o kita pamažu visai į šoną išėjo.
Su ta reabilitacija perlenkiama. Man šeimos gydytoja užrašė po operacijos pas reabilitologę, ta visokiems ten pratimams. O chirurgas, kai jau paskutinį kartą nuvažiavau pasitikrinti prieš stojantis ant kojų tik nusijuokė. Sako , stokis ir eik po truputį. O reabilitacija - jei turi laiko, gali žaisti. Vienintelis reikalingas dalykas - limfos drenažas. Bet rajone yra gal vienas aparatas, užrašė gal po kelių mėnesių eilei. Tai ką ten lauksi. Nusidrenavo, kai pradėjau varyti su ramentu pagrybauti. bigsmile.gif

Viskas, paprikos perpikuotos. Pasakykite man, kad esu beprotė ir man vieta kambariuose be rankenų. Gavosi virš 100 daigų . blink.gif Negi mesi, jei sudygo tongue.gif Visi kampai apstatyti. Dar ir ne visi langai tinka, tik tie, kur į pietus. Atboginau stalą, sustačiau ant jo, po stalu dar. O kur dar kitus dėti ???? blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Vežu koją menisko operacijai,tikiuosi,geriausio dirbti po visko. biggrin.gif
Atsakyti
Ingrida čia šiandien? Stiprybes ir sekmes kad viskas greit ir laimingai wub.gif
Atsakyti
Ingrida,sekmes,o jos turbut visur reik.IK,jei tave uzdarys i kambari be rankenu-kas paprikas popins?Pas mus -4,bet saule plieskia wub.gif Turiu beda,gaidys apsikoliecino(susizeide)Raisas nabagas,kartais visai ant kojos nestovi.Apziurejau,kad pirsta nusilauzes,sudejau pagaliukus,subintavau biggrin.gif Labai gaila kirst(bet teks,kankinas)saugo gerai,nesimusa.Va man i palata be rankenu biggrin.gif gaidziui kojas gipsuoju
Atsakyti
Ingrida, kad greit ir neskausmingai 4u.gif
IK, aš vakar pomidorais apkroviau visur, vos tilpo, skaičius gerokai virš 100, reiks kada suskaičiuot.
Buvusioji, nepjauk, sugis jam tas pirštas, aš vištai koją buvau ale sugipsavus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniuxxxxx: 26 kovo 2024 - 08:34
Aš tik šiandien sėsiu tongue.gif pomidorus ir gubojas smile.gif, žiuriu cia mano šiemet drauges tai soruoliu prisesę visos tu venmeciu bet nzn ar tokiu metu pasejus jos jau kokiam birželi- liepa sudarys gražius krumelius mirksiukas.gif
Atsakyti